Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 175 tema

QUOTE(murashke @ 2013 03 22, 16:48)
pacios perkam per uk adresa smile.gif

tbs leidzia su lietuviska kortele normaliai uzsisakyti uk adresu?

Mano kortele lietuviska,bet gyvenu Nl,idomu ar leistu man sakytis i Olandija su lietuviska korta.
Atsakyti

Pirksiu siandien Kaune SD laukiu besijungianciu su nedideliais krepseliais kad siuntimo kaina labai neisaugtu jei kam patogu galiu persiusti, siuntima dalinsiu ant uzsakanciu skaiciaus 4u.gif jurgita.karpiniene@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
kokia fajna akcija dabar topshop dormeo lana komplektas 130lt vietoj 319 lituku thumbup.gif nu taip ir norisi nupirkt, tik ner kam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2013 03 22, 20:53)
nera sekimo nuorodos. Kad per Vokieciu DHL issiusta tai supratau, bet kad taip ilgokai keliauja  g.gif

raso:

DELIVERY ESTIMATE: Wednesday 20 Mar 2013 by 9:00 pm
Dispatched
No tracking information.


Tai gal paštu siunčia, palaukite dar, kad jie išsiuntė tai faktas. Nebent kas nors Jūsų pašte nudaigojo, o jei nepasižymi tuo Jūsų paštas, tai laukite. Ta data nieko nereiškia.
Atsakyti
QUOTE(rucelacka @ 2013 03 22, 20:52)
as 18 d padariau uzsakyma dar negaunu patvirtinio kad issiusta

raso Awaiting despatch
Atsakyti
laba vakara smile.gif is kokiu puslapiu siunciates slides? prireike lygumu viso komplekto su lazdom ir batais. kazkada kalnu siuntemes is vokieciu, bet jau nebeatgaminu, kur...
Atsakyti
merginos ar galioja kokia nuolaida amazon.co.uk, kazkada naudojau 20proc, kazi dabar yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(babija @ 2013 03 22, 19:35)
gal galima nuorodėlę, iš anksto ačiū  4u.gif


Na kad ir pvz čia

čia

čia

čia


QUOTE(dilgelyt @ 2013 03 22, 21:34)
tbs leidzia su lietuviska kortele normaliai uzsisakyti uk adresu?


Man asmeniškai niekad nebuvo problemų, anksčiau skaičiau, kad kitoms atmesdavo užsakymus nežinia dėl ko g.gif
Atsakyti
Planuoju ryt imt SD, Kaunas, Eurais. Gal yra norinciu prisijungti? 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Noriu pasitikslinti, ar man bet kokiu atveju nuims tuos 5 eu, ar jei tik nepridesiu grazinimo lapo?

You will be sent a link for the Return Label which contains the RMA (Return Merchandise Authorization) number by e-mail.
For returns accomplished without Return Label, administration costs for the amount of € 4.95 will be deducted from the total amount that is to be refunded.

Atsakyti

Pirksiu Kaune SD laukiu besijungianciu su nedideliais krepseliais kad siuntimo kaina labai neisaugtu jei kam patogu galiu persiusti, siuntima dalinsiu ant uzsakanciu skaiciaus 4u.gif jurgita.karpiniene@gmail.com 4u.gif
kolkas esam tryse 4u.gif

Atsakyti
PRADEDAMAS RINKTI NAUAJS UŽSAKYMAS IŠ everything5pound.com ir http://www.justfor5pounds.com/ UŽSAKYMŲ LAUKIU IKI š.m. kovo mėn 25 d. gero shopingo rasykit y az
Atsakyti