Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 175 tema

QUOTE(astonja @ 2013 03 22, 08:17)
Nepalyginsi su DPD servisu, siuntos daug greiciau pasiekia LT ir man pristato, nzn kaip kitur bet mano mieste DPD kurjeriai  thumbup.gif Turiu du kurjerius kurie pasikeisdami man pristatineja siuntas, atveza i darba, susitke kur nors jau sveikinames  biggrin.gif


Ir man faini DPD kurjeriai drinks_cheers.gif

QUOTE(murashke @ 2013 03 22, 10:25)
junkites, mano vaikas liks nuogas biggrin.gif



Negaliu patikėti biggrin.gif
Atsakyti
mergaitės, kaip batų dydžiai iš www.everything5pounds.com/? g.gif atitinka, nešiojant 40, kokį reiktų kažin jamt? g.gif
ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 03 22, 20:19)
Aš tai taip blush2.gif  biggrin.gif Specialiai gal ir nedarau užsakymo, primetu prie bendro kašiko, bet kainų skirtumas tai kaip visada doh.gif


gal galima nuorodėlę, iš anksto ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2013 03 22, 19:31)
mergaitės, kaip batų dydžiai iš www.everything5pounds.com/? g.gif  atitinka, nešiojant 40, kokį reiktų kažin jamt? g.gif
ačiū 4u.gif


Ten laimės dalykas, bet kiek man teko susidurt asmeniškai ir porai draugių - pamažinti, tai su 39 imkit 40, ypač jei bateliai uždari. Aš savuosius 39 išpardaviau sad.gif, bet užtai iš draugės nusipirkau 40, tik ji vargšė liko be batų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 03 22, 18:56)

aciu uz nuorodele 4u.gif o cia galima į LT siusti ir siuntimas kiek? blush2.gif
Atsakyti
merginos, gal kuri patarti gali - uzsakinejau is amazon.co.uk. Gavau i emeila patvirtinima, kad issiusta ir kaip suprantu pristatyti turejo iki 20 dienos pagal si israsa:

Dispatch estimate: 11 Mar 2013
Delivery estimate: 20 Mar 2013 (More about estimates)
1 package via Deutsche Post DHL

Tai galvoju ar reikia cia jau sunerimti - kokia ten sistema nelabai isivaizduoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2013 03 22, 20:19)
merginos, gal kuri patarti gali -  uzsakinejau is amazon.co.uk. Gavau i emeila patvirtinima, kad issiusta ir kaip suprantu pristatyti turejo iki 20 dienos pagal si israsa:

Dispatch estimate: 11 Mar 2013
Delivery estimate: 20 Mar 2013 (More about estimates)
1 package via Deutsche Post DHL

Tai galvoju ar reikia cia jau sunerimti - kokia ten sistema nelabai isivaizduoju  g.gif


O ką sekimo nuoroda rašo? Jie parašę Jums, kad išsiųsta Deutsche Post DHL.
Atsakyti
QUOTE(astonja @ 2013 03 21, 20:32)
Ar man vienai sportsdirect taip ilgai pristatineja, ar ir dar kam nors. Aisku cia ne SD kaltas o DHL nosi krapsto, primadieni paeme siunta, bet ji dar nepasiekus LT, po para prastovi visuose taskuose  doh.gif ir jau antra karta taip.

as 18 d padariau uzsakyma dar negaunu patvirtinio kad issiusta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rucelacka: 22 kovo 2013 - 20:53
QUOTE(kregzde @ 2013 03 22, 20:44)
O ką sekimo nuoroda rašo? Jie parašę Jums, kad išsiųsta Deutsche Post DHL.


nera sekimo nuorodos. Kad per Vokieciu DHL issiusta tai supratau, bet kad taip ilgokai keliauja g.gif

raso:

DELIVERY ESTIMATE: Wednesday 20 Mar 2013 by 9:00 pm
Dispatched
No tracking information.

Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 03 21, 15:35)
thumbup.gif  saunu , aciu uz pasiulyma  4u.gif

mes is Alytaus...sekmadieni vaziuosiu į Kauną jei kam ko reik.
Atsakyti
Ir aš užsukau apie savo kelionės taškus savaitgaliui pranešti smile.gif

Ryt važiuoju iš Kauno link pajūrio - Klaipėda, Palanga, Kretinga. Jei kam kažko reikia, kreipkitės.
Į Kauną planuoju grįžti antradieni.
Atsakyti
Labas vakaras gal zinote kur pigiai lovyciu galima uzsisakyti?
Atsakyti