Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 175 tema

QUOTE(raimundux @ 2013 03 21, 23:11)
o pasiekus Lt patys "tingi" vežt, tad atduoda DPD, tad dar viena diena nusitęsia pristatymas. Pikčiausia būna, kai penktadienį turi pristatyt, bet atiduoda DPD ir tenka laukt pirmadienio doh.gif Šiais metais man DHL dar nei vieno siuntinio patys nepristatė schmoll.gif


Taip butent man siuo metu yra, vakar vakare pasieke Vilnius, tai snd tik perduos DPD ir atves tik pirmadieni doh.gif Man DHL is vis nera niekad pristate jokios siuntos, visad DPD atiduodavo
Nepalyginsi su DPD servisu, siuntos daug greiciau pasiekia LT ir man pristato, nzn kaip kitur bet mano mieste DPD kurjeriai thumbup.gif Turiu du kurjerius kurie pasikeisdami man pristatineja siuntas, atveza i darba, susitke kur nors jau sveikinames biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astonja: 22 kovo 2013 - 08:21
QUOTE(Vaidulė @ 2013 03 22, 08:27)
O kur galima tų stebuklingų kempinėlių rasti gera kaina??? Žinau, kad jau buvo kalbėta, bet neužfiksavau  doh.gif



Kiek prisimenu pigiausi variantai buvo aliexpres
http://www.aliexpres...amp;needQuery=y

Rusų forume skaičiau, kad pilkos veiksmingesnės, bet pati nebandžiau.

QUOTE(amellija @ 2013 03 22, 09:12)
O jos tikrai kažkuo labai jau ypatingos? Pasidalinkite patirtimi. Ačiū  4u.gif


Nežinau ar ypatingos, bet man patinka biggrin.gif . Jos lengvai pašalina įsisenėjusius nešvarumus.
Atsakyti
cocosa.com siandien suknyciu daug su iki 97 proc nuolaida:))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R-jazz: 22 kovo 2013 - 09:15
QUOTE(astonja @ 2013 03 22, 09:17)

Nepalyginsi su DPD servisu, siuntos daug greiciau pasiekia LT ir man pristato, nzn kaip kitur bet mano mieste DPD kurjeriai  thumbup.gif Turiu du kurjerius kurie pasikeisdami man pristatineja siuntas, atveza i darba, susitke kur nors jau sveikinames  biggrin.gif


pamenu kai man tesco uzsakyma tris dienas veze .. nes maisai skirtingu laiku ateidavo biggrin.gif tai pasukdavo, sako busit namie, sakau busiu busiu.. sako nu pasitikslinau biggrin.gif ir tris dienas tas pats kurjeris vaziavo.man jau net geda buvo lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šiandien vakarop užsakinėsiu iš crocs.eu, nors siuntimas nemokamas, bet priimčiau į kompaniją (gal kas neturi galimybių užsisakyti), su pirmo pirkimo koduku, savo deja jau išnaudojau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2013 03 22, 01:47)
Leidzia naudoti tik viena koda  4u.gif

Ta prasme jei kažkas juo pasinaudojo tai daugiau kiti negali? Nes aš pirmą kart perku, pirmą kart vedu tą kodą ir rašo invalid
Atsakyti
QUOTE(žydinti_pieva @ 2013 03 22, 10:47)
Ta prasme jei kažkas juo pasinaudojo tai daugiau kiti negali? Nes aš pirmą kart perku, pirmą kart vedu tą kodą ir rašo invalid


bandykit MNCWJDMPMYT7 10eu
PXNAKATRANTL 10eu jei perkat uz 40 eu 4u.gif

gal kas tiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2013 03 22, 01:03)
Vieną siuntą pavyko ir iš DHL gauti ir beje netgi labai stebėtinai greitai. Ir tai buvo GAP užsakymas. Bet visus kitus DPD vežė smile.gif Bet džiugino, tai, kad paskambina iš ryto ir pasiteirauja kokiu metu žadu namuose būti, kadangi jie vežioja darbo valandomis paprašydavau namų adresą pakeisti į darbo smile.gif.


Man GAPas visada DHL pristato ax.gif

QUOTE(egliuchiux @ 2013 03 22, 10:16)
pamenu kai man tesco uzsakyma tris dienas veze .. nes maisai skirtingu laiku ateidavo biggrin.gif tai pasukdavo, sako busit namie, sakau busiu busiu.. sako nu pasitikslinau biggrin.gif ir tris dienas tas pats kurjeris vaziavo.man jau net geda  buvo lotuliukas.gif  doh.gif


Pas mane GAPas keturias dienas is eiles vaziavo, net jis pats jau juokesi, kad vel atvaziuoja lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet sauniai ta komanda dirba, trecia uzsakymo diena jau visas prekes turiu namie wub.gif

Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2013 03 22, 01:03)
Vieną siuntą pavyko ir iš DHL gauti ir beje netgi labai stebėtinai greitai. Ir tai buvo GAP užsakymas. Bet visus kitus DPD vežė smile.gif Bet džiugino, tai, kad paskambina iš ryto ir pasiteirauja kokiu metu žadu namuose būti, kadangi jie vežioja darbo valandomis paprašydavau namų adresą pakeisti į darbo smile.gif.



QUOTE(Lauruciuk @ 2013 03 22, 11:05)
Man GAPas visada DHL pristato  ax.gif
Pas mane GAPas keturias dienas is eiles vaziavo, net jis pats jau juokesi, kad vel atvaziuoja  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Bet sauniai ta komanda dirba, trecia uzsakymo diena jau visas prekes turiu namie  wub.gif


man siandien GAP atves DPD (nors pries tai visada DHL atvezdavo). Ir kas juokingiausia, kad tas pats kurjeris vakar man Crocs atveze doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulutė: 22 kovo 2013 - 10:16
FEELUNIQUE
7 proc. nuolaida su kodu: VCCOUK7 4u.gif
Papildyta:
junkites, mano vaikas liks nuogas biggrin.gif
QUOTE(murashke @ 2013 03 21, 16:31)
gal kas norite prisijungti prie Marks&Spencer siuntimui pasidalinti? daug kam - 20 proc. nuolaida wink.gif seb bankas, tukis.
http://www.marksandspencer.com  4u.gif
el. p. mano nikas gmail.com

Atsakyti
Gal kas Kaune gap perkat? Dar nespejau gaut uzsakymo savo, o jau prireike vel vieno daikto blush2.gif

arba tada as nupirkciau jei niekas nepriimsit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(tinaby @ 2013 03 21, 23:32)
turėtų būti tos pačios  drinks_cheers.gif o man kaip tik su rutuliukais fainesnės, ir vaikams patinka žiūrėti, kaip vanduo per tuos rutuliukas srovena  biggrin.gif



QUOTE(lina0612 @ 2013 03 21, 23:47)
Tokios pat
Musu nuomones sutampa:)
As tokia pirkausi
Tie rutuliukai viduj yra:)

Aciu abiems 4u.gif
Mane biski suglumino,kad vienam puslapi raso apie visokius jonus,o kitame ne.
As kol su tevais gyvenau buvau nupirkusi, tokia,kur rutuliukai nesimato,bet tai buvo pries gerus metus, neatsiminiau nei is kur, nei uz kiek. Veikia puikiai.

tinay,kad vaikuciams smagu tikiu smile.gif ,pas mane ju nera ir ilgai nebus,tai vonios noris solidesnes cool.gif

Atsakyti