Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 175 tema

QUOTE(raimundux @ 2013 03 21, 23:11)
o pasiekus Lt patys "tingi" vežt, tad atduoda DPD, tad dar viena diena nusitęsia pristatymas. Pikčiausia būna, kai penktadienį turi pristatyt, bet atiduoda DPD ir tenka laukt pirmadienio doh.gif Šiais metais man DHL dar nei vieno siuntinio patys nepristatė schmoll.gif

Aš irgi nuolat su jais pykstuosi, kai būna viena dėžė nulekiu į ofisą ir pasiimu, pati, bet siutas ima - niu mokam pinigus, ne dėl to, kad paskui važinėti po miestą ir kurą deginti.
Atsakyti
Laba, gal kas patartu kur ieskoti aukstam ir kudam vyrui treningu ar bent jau treninginiu kelniu? SD jei per ploti tinka tai per trumpos unsure.gif arba nelabai su dydziais suprantu doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorris @ 2013 03 21, 18:37)
As ana karta pirkau izymuji mytoys kombi  biggrin.gif  Jo kaina buvo 29.99, bet pirmo pirkimo nuolaida vistiet taike  mirksiukas.gif


Dėl pirmo pirkimo nuolaidos tai aš sutinku, kad ją turėtų taikyti. Bet kiek supratau klausimą ten buvo klausiama dėl nuolaidos, kuri taikoma kai prekių perkama už 30.

Na nebent klausimą ne taip perskaičiau.
Dėl pirmojo pirkimo nuolaidos tikrai sutinku, kad ji bet kokiu atveju būtų pritaikyta, na nebent prekiu krepselis būtų mažesnis, nei nuolaida smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2013 03 22, 00:00)
Merginos gal kas esat susidūrę ir patarsit dėl crocs, pirkau guminukus iš crocs.uk.co psl., gavau laišką, kad jų dydžio nebeturi, ir padarys pinigų grąžinimą. Jei tuos pačius guminukus pirkčiau iš crocs.eu,kolkas abiejuose psl.rodo, kad to dydžio guminukai yra, kaži yra tikimybė, kad tikrai jie būtų? Nes kaip suprantu, tai vienas ir tas pats psl., jaučiu neverta net bandyt...



Man taip pat atrodo, kad jie crocs,eu ir crocs.uk.co susieti, nes kurių dydžių nebebuvo EU bandžiau žiūrėtis UK, ir ten nebebuvo būtent tų pačių dydžių. Bet tiksliai tikrai nežinau ar jie yra vienas ir tas pat pardavėjas.
Bet kaip sakoma nepabandęs nesužinosi smile.gif
O jei išbandysit, tai ir kitoms mergaitėms pasakysite mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(raimundux @ 2013 03 22, 00:11)
o pasiekus Lt patys "tingi" vežt, tad atduoda DPD, tad dar viena diena nusitęsia pristatymas. Pikčiausia būna, kai penktadienį turi pristatyt, bet atiduoda DPD ir tenka laukt pirmadienio doh.gif Šiais metais man DHL dar nei vieno siuntinio patys nepristatė schmoll.gif



Vieną siuntą pavyko ir iš DHL gauti ir beje netgi labai stebėtinai greitai. Ir tai buvo GAP užsakymas. Bet visus kitus DPD vežė smile.gif Bet džiugino, tai, kad paskambina iš ryto ir pasiteirauja kokiu metu žadu namuose būti, kadangi jie vežioja darbo valandomis paprašydavau namų adresą pakeisti į darbo smile.gif.
Atsakyti
Merginos, gal kas zinot, kiek kainuoja siuntimas is Ernstings family? Is anksto dekoju. 4u.gif
Atsakyti
"www.mytoys.de žaislai ir ne tik, siuntimas 13.95EUR. Su koduku 4BKM89ZHG56X 10 EUR nuolaida pirmam apsipirkimui ne mažesniam nei 30eur"


Perku pirmą kartą iš šio saito ir įvedus nurodytą ir dar kitą kodus, kurį radau internete rašo "This voucher is not valid". Bandžiau dar įdėti didelės vertės daiktą, bet rezultatas tas pats. Kur problema?? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(žydinti_pieva @ 2013 03 22, 01:38)
"www.mytoys.de žaislai ir ne tik, siuntimas 13.95EUR. Su koduku 4BKM89ZHG56X 10 EUR nuolaida pirmam apsipirkimui ne mažesniam nei 30eur"
Perku pirmą kartą iš šio saito ir įvedus nurodytą ir dar kitą kodus, kurį radau internete  rašo "This voucher is not valid". Bandžiau dar įdėti didelės vertės daiktą, bet rezultatas tas pats. Kur problema??  unsure.gif

Leidzia naudoti tik viena koda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(2Ditute @ 2013 03 21, 22:33)
Gal galit kas patarti, ar vertas termometras demesio

http://www.buyincoin...oduct-1782.html

Ačiū

Beieškodama vidpadžių, radau termometrą blush2.gif

Turejom labai panasu,kitos firmos,labai nevykes pirkinys,rodo labai netiksliai,beveil100lt i bala..
Papildyta:
QUOTE(žydinti_pieva @ 2013 03 22, 00:38)
"www.mytoys.de žaislai ir ne tik, siuntimas 13.95EUR. Su koduku 4BKM89ZHG56X 10 EUR nuolaida pirmam apsipirkimui ne mažesniam nei 30eur"
Perku pirmą kartą iš šio saito ir įvedus nurodytą ir dar kitą kodus, kurį radau internete  rašo "This voucher is not valid". Bandžiau dar įdėti didelės vertės daiktą, bet rezultatas tas pats. Kur problema??  unsure.gif

Man irgi ta pati problema buvo,nesupratau kodel neleido panaudoti kodo pirmam apsipirkimui..
Atsakyti
O kur galima tų stebuklingų kempinėlių rasti gera kaina??? Žinau, kad jau buvo kalbėta, bet neužfiksavau doh.gif
O higieninis paketus irgi siunčiatės?

Ir gal užmatėt body-shopo akcija kazkur? ax.gif

Oj kiek man klausimų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidulė: 22 kovo 2013 - 07:28
QUOTE(*CACA* @ 2013 03 22, 01:03)
Man taip pat atrodo, kad jie crocs,eu ir crocs.uk.co susieti, nes kurių dydžių nebebuvo EU bandžiau žiūrėtis UK, ir ten nebebuvo būtent tų pačių dydžių. Bet tiksliai tikrai nežinau ar jie yra vienas ir tas pat pardavėjas.
Bet kaip sakoma nepabandęs nesužinosi smile.gif
O jei išbandysit, tai ir kitoms mergaitėms pasakysite  mirksiukas.gif

Ačiū už atsakymą, bet nebandysiu pirkti smile.gif
Papildyta:
Vaidule gal turit omeny tokias kempinėles
http://www.ebay.co.u...0...ning&_arr=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chanel1: 22 kovo 2013 - 07:56
QUOTE(Chanel1 @ 2013 03 22, 07:55)
Papildyta:
Vaidule gal turit omeny tokias kempinėles
http://www.ebay.co.u...0...ning&_arr=1

O jos tikrai kažkuo labai jau ypatingos? Pasidalinkite patirtimi. Ačiū 4u.gif
Atsakyti

[/quote]


QUOTE(amellija @ 2013 03 22, 09:12)
O jos tikrai kažkuo labai jau ypatingos? Pasidalinkite patirtimi. Ačiū  4u.gif

Pati dar nesu išbandžiusi, bet nuorodą išsisaugojau, kai merginos kažkada jau kalbėjo apie jas, susidarė nuomonė, kad verta jas išbandyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chanel1: 22 kovo 2013 - 08:18