Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 175 tema

QUOTE(sokeja1981 @ 2013 03 20, 23:50)
as vienu zingsniu toliau nei jus nuejau smile.gif tai parode suma kuria man grazintu. bandysiu parduoti per savaite, bet jei nepavyks, siusiu ir pasipasakosiu.aciu

ne i tema biggrin.gif kur ilgu graziu sukneliu ieskoti aukstaugei 174cm, noriu, kad beveuk zeme siektu.



Ir aš vakar klausima dėl grąžinimo buvau iškėlus. Kolkas bandysiu parduot, jei nepavyks per kelias dieneles tuomet forminsiu grąžinimą.

Beje, smalsu pasidarė. Ar sumą grąžinimui nurodė tą pačia kaip ir mokėta už batukus? Nors šiaippaskaičius ką jie rašo apie grąžinimą tai turėtų būti būtent taip smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Aguonytė @ 2013 03 20, 15:19)
Sveikos merginos , rašau čia bendrai dėl http://www.parapharmacie-discount.net , kam išsiunčiau sąskaitas tam išsiunčiau  , tikras siaubas šita parduotuvė , tai atšaukė užsakymą , tai prekės dinginėja , nepykit ko nepriėmiau į užsakymą , bet pačios pabandykit užsisakyti šitoje parduotuvėje ir suprasit kaip smagu  verysad.gif geriau jau būčiau išvis nusipirkus brangiau to vandens vaistinėje ir rami sau sėdėjus tai prireikė  cool.gif



Didelis AČIŪ Jums už vargą ir kantrybę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žydinti_pieva @ 2013 03 20, 22:17)
Ieškau lėlės, kuri verktų, būtų galima įkišti soskę. Gal kur kas užmatėt ar esate pirkusios?  4u.gif


Mums seneliai lėlę Agatka padovanojo. Pirko iš Pigu.lt
Kai ten būna lėlėms nuolaidos, tai ir parsisiuntimui pigiau niekur neradau.
Lėlė šiaip nieko, verkia, miega, žinda žinduką, valgo iš buteliuko, truputi kalba.
Atsakyti
Sakykit, ar galiu atsiskaityti aliexpress.com su Swedbanko Mastercard Debit (ne ZOOM)? g.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dimile @ 2013 03 21, 00:06)
Sakykit, ar galiu atsiskaityti aliexpress.com su Swedbanko Mastercard Debit (ne ZOOM)?  g.gif  Aciu  4u.gif


o ji turi nugareleje cvv? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursiuke @ 2013 03 20, 23:39)
thumbup.gif

O ilgų suknelių tai asos galima paieškoti, nes ten visokios firmos, tai didesnis pasirinkimas. Tik reikia kiekvienos aprašymą pastudijuoti. Pvz., prie šitos rašo, kad manekenka nuotraukoje yra 175  ūgio
http://www.asos.com/...p;clr=Blueprint

zinau ASOS. kurios jai patinka - kaina kandziojas (kaip ir sitos, kuria nurodet), o pigesnes netokios kokios nori. 17-metei juk nepirksiu brangesne, nei sau doh.gif tai vat biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(dimile @ 2013 03 21, 00:06)
Sakykit, ar galiu atsiskaityti aliexpress.com su Swedbanko Mastercard Debit (ne ZOOM)?  g.gif  Aciu  4u.gif

pamegint nenorit? juk, jeigu netiks - pirkimas neivyks.
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2013 03 21, 00:11)
o ji turi nugareleje cvv?  4u.gif

Taip, yra. Bet negaliu atsiskaityti. Tai ir galvoju ar butinai turi buti ZOOM WEB ar pakanka tik Mastercard Debit. Dar galvoju ar gali but todel, kad tik siandien ji paimta g.gif Aktivuota, bet gal reikia dar kiek palaukt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dimile @ 2013 03 21, 00:14)
Taip, yra. Bet negaliu atsiskaityti. Tai ir galvoju ar butinai turi buti ZOOM WEB ar pakanka tik Mastercard Debit. Dar galvoju ar gali but todel, kad tik siandien ji paimta  g.gif Aktivuota, bet gal reikia dar kiek palaukt?  g.gif


o gal ja reikia uzregistruoti saugiuose pirkimuose g.gif

pas mane zoom tai net nezinau kaip su kitom debetinem g.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 03 21, 00:14)
zinau ASOS. kurios jai patinka - kaina kandziojas (kaip ir sitos, kuria nurodet), o pigesnes netokios kokios nori. 17-metei juk nepirksiu brangesne, nei sau  doh.gif  tai vat  biggrin.gif



Čia tai tiesa smile.gif O maniškė metais vyresnė už jūsų panelę, tai iš džinsų neišlenda, jokių suknelių nepripažįsta - nei ilgų, nei trumpų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žydinti_pieva @ 2013 03 20, 22:17)
Ieškau lėlės, kuri verktų, būtų galima įkišti soskę. Gal kur kas užmatėt ar esate pirkusios?  4u.gif



Turim ir netgi zaidziam smile.gif

Bet zinot, kiek tokiu yra, pagal jusu parasyma mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(supermamce @ 2013 03 20, 22:35)
man irgi neišėjo ,tai apmokėjau kortele
pavyko iškart  bigsmile.gif



Nerizikuociau sitoj parduotuvej kortele moketi
Draugai pirko uz 200 sv
Negavo siuntinio doh.gif

Butu mokeje paypalu, butu bent pinigus atgave, nors ir mazesniu kursu, bet nuostolis mazesnis butu buves
Papildyta:
QUOTE(dimile @ 2013 03 20, 23:14)
Taip, yra. Bet negaliu atsiskaityti. Tai ir galvoju ar butinai turi buti ZOOM WEB ar pakanka tik Mastercard Debit. Dar galvoju ar gali but todel, kad tik siandien ji paimta  g.gif Aktivuota, bet gal reikia dar kiek palaukt?  g.gif


Si kortele tinka internetiniams apsipirkimams
Gal kas nors konkreciai su ja pirkes pas tuos ali ir galetu parasyti, ar ji praejo

Nes siaip tai bankas gauna nemazai nusiskundimu, kad situ korteliu parduotuves nepriima
Ji siek tiek zemesnio lygio, nei normali kreditine korta
Taip kad nenustebkit, jei jums kai kurios parduotuves jos nepriims

O siaip tai pasitikrinkit, ar aktyvuota ir saugiuose atsiskaitymuose ar uzsiregistravot
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 03 20, 14:30)
drinks_cheers.gif
Aš su šia parduotuve pernai turėjau vargo, tai kažkaip daugiau neturiu noro užsakinėt  schmoll.gif Nors jau kai ko ir norėčiau  blush2.gif Bet krūva susirašinėjimo, aiškinimasis dėl neįdėtų ar sugadintų prekių  doh.gif Be to, jie pradėjo riboti Biodermos vandenuko kiekį, kuris pats populiariausias, taip, kad tuoj tikrai iš ten niekas nebesisiųs.

Aš tai www.parapharmacie-discount noriu rimtai pakutent. Kas čia per pagarba klientui? Jau išsiųstas kontrolinis laiškas, dabar laukiu atsakymo, jei jie nesiteiks nieko paaiškinti dėl kažkokių ten mistinių svorio apribojimų, sekančiame jau bus konkretus tekstas apie Europos vartotojų teises. Gi negalima taip diskriminuoti gun_bandana.gif
Beje, merginos, kurios jungėtės, grąžinau pinigėlius visoms atgal 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dimile @ 2013 03 20, 23:14)
Taip, yra. Bet negaliu atsiskaityti. Tai ir galvoju ar butinai turi buti ZOOM WEB ar pakanka tik Mastercard Debit. Dar galvoju ar gali but todel, kad tik siandien ji paimta  g.gif Aktivuota, bet gal reikia dar kiek palaukt?  g.gif

as turiu tokia kortele swedbanko as ja uzregistrau paypal ir atsiskaitineju.
Atsakyti
Sveikos
Ar galit padeti, man reikia homeopatiniu vaistu nuo slapimo nelaikymo vaikui, ar galima uzsakyti is uzsienio? Mums gydytoja israse Heel firmos LT neprekiauja, bet gal yra geresniu variantu
Atsakyti