Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 175 tema

QUOTE(sokeja1981 @ 2013 03 20, 22:27)
Kaip grazindavote crocsus? per didelius uzsisakiau, noriu grazinti dabar, kokia sistema to reikalo, ar grazinote kuri?
uzsisakiau ir nauja pora, tai gal galima iduoti tam kurjeriui, kuris atnesnaujuosius :DDDDDDDD ar jau per naglai as cia noriu?

o jum ne per brangu grąžinti per DpD? rolleyes.gif man tai brangu ax.gif galit įduot į rankas, užregistruokit emailu ar telefonu siuntimą, apmokėkit ir iduokit rolleyes.gif
Pigiausias būdas grąinti per paštą drinks_cheers.gif berods pigiausias rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(hardute @ 2013 03 20, 22:17)
... p. LABAI,LABAI LAUKSIU I AZ

saugokites aferistu nono.gif
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2013 03 20, 22:41)
Sugrįšiu aš dar šiek tiek prie tų rankinių po 5 svariukus.
Visai neplanuotai šiandien užsukau į BAGS & MORE, aptikau ten analogišką rankinę, tik tiek, kad dar viršuje ir kniedžių buvo. Bet pats modeliukas tai visiškai toks pat. Asmeniškai man be kniedžių netgi gražiau atrodo. Ir kiainytė jos 79,99 smile.gif Tai kaip dar vienas įrodymas kokį didelį procentą užsideda mūsų prekybininkai  doh.gif
Pati rankinė minkšta, lengva, žodžiu patogi dėvėjimui būtų, tik va 5 svaruose jas per kelias minutes iššlavė smile.gif

oi as daug tokiu maciau ir BAGS & MORE, ir Persicco, ir Aprangos galerijoje. visu viduriniska kaina 80- 100 LT. Esu 100 proc isitikinusi, kad tai tokios pat kaip ebay ar kinieciuose, ar tame paciame E5P po 5 - 6 sv rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sokeja1981 @ 2013 03 20, 22:27)
Kaip grazindavote crocsus? per didelius uzsisakiau, noriu grazinti dabar, kokia sistema to reikalo, ar grazinote kuri?
uzsisakiau ir nauja pora, tai gal galima iduoti tam kurjeriui, kuris atnesnaujuosius :DDDDDDDD ar jau per naglai as cia noriu?


Aš niekada nesu darius crocsų grąžinimo, bet jei reiktų, pirmiausia paskaityčiau parduotuvės tinklalapyje. lens.gif
Pvz., atsidarote crocs.eu Pasirenkate Return Instruction ir skaitote:
Return Instructions
If you are a registered customer, please log into your account. A RMA number can be requested next to the order details within 30 days after the delivery;

Prisiloginate ir žiūrite, ką daryti toliau. Pasirenku Order History. Aš, pvz., matau, kad prie mano užsakymo yra aktyvus linkas Details &Returns. Paspaudžiu. Matau batus, kuriuos pirkau. O šone geltoname rėmelyje yra Returns. Toliau nėjau, nes nieko nenoriu grąžinti, o jūs pabandykite ir mums nepamirškite papasakoti, ką toliau daryti. Kažkaip viskas labai elementaru sleep.gif
O dėl kurjerio - nugi pabandykite įduoti ir irgi paskui pasidalinkite patirtimi tongue.gif
Atsakyti
as vienu zingsniu toliau nei jus nuejau smile.gif tai parode suma kuria man grazintu. bandysiu parduoti per savaite, bet jei nepavyks, siusiu ir pasipasakosiu.aciu

ne i tema biggrin.gif kur ilgu graziu sukneliu ieskoti aukstaugei 174cm, noriu, kad beveuk zeme siektu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sokeja1981: 20 kovo 2013 - 21:52
didelis dekui aguonytei uz parapharmacie-discount uzsakyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ieškau lėlės, kuri verktų, būtų galima įkišti soskę. Gal kur kas užmatėt ar esate pirkusios? 4u.gif
Atsakyti
laba, renku Sportdirect ir ziuriu, kad $ pigiau nei svarais, kokia valiuta Jus perkat ir per kiek laiko panasiai atkeliauja siuntinukai. Aciu
Atsakyti
QUOTE(sokeja1981 @ 2013 03 20, 22:50)
ne i tema biggrin.gif kur ilgu graziu sukneliu ieskoti aukstaugei 174cm, noriu, kad beveuk zeme siektu.

aktualus klausimas, tik maniske 177cm smile.gif kur nusiziuri visos jai trumpos, kinietes juk mazos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild Cherry @ 2013 03 20, 22:13)
Sveikos,

reikia skubios pagalbos  4u.gif
Pirmakart pati bandau apsiprekinti SD, priejau iki mokejimo ir man nerodo galimybes moketi PayPal - tik pasirinkti korteles. Taip turi buti?  unsure.gif

man irgi neišėjo ,tai apmokėjau kortele
pavyko iškart bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sokeja1981 @ 2013 03 20, 22:50)
as vienu zingsniu toliau nei jus nuejau smile.gif tai parode suma kuria man grazintu. bandysiu parduoti per savaite, bet jei nepavyks, siusiu ir pasipasakosiu.aciu

ne i tema biggrin.gif kur ilgu graziu sukneliu ieskoti aukstaugei 174cm, noriu, kad beveuk zeme siektu.


thumbup.gif

O ilgų suknelių tai asos galima paieškoti, nes ten visokios firmos, tai didesnis pasirinkimas. Tik reikia kiekvienos aprašymą pastudijuoti. Pvz., prie šitos rašo, kad manekenka nuotraukoje yra 175 ūgio
http://www.asos.com/...p;clr=Blueprint
Atsakyti
Laba vakara
Jungciausi SD uzsakymui Vilniuje ax.gif
Atsakyti