Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 175 tema

QUOTE(Vanile @ 2013 03 19, 11:31)
kaip suprantu pasiseke, nieko  4u.gif


taip
dar ir i namus ,kaip nekeista, atnese smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2013 03 19, 11:44)
dar ir i namus ,kaip nekeista, atnese smile.gif

thumbup.gif Velykinis šampanas tiesiai į namus biggrin.gif Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2013 03 19, 11:44)
taip
dar ir i namus ,kaip nekeista, atnese smile.gif

nuniekosau biggrin.gif . Aš ir taip norėčiau, o ant siuntinuko neužrašyta siuntos vertė?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 03 19, 11:58)
nuniekosau biggrin.gif . Aš ir taip norėčiau, o ant siuntinuko neužrašyta siuntos vertė?


Uzrase 17 usd smile.gif
As rasiau jiems laiska, prasiau, kad parasytu mazesne suma, tai gavau atsakyma, kad jie visiems raso mazesne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2013 03 19, 11:00)
Uzrase 17 usd smile.gif
As rasiau jiems laiska, prasiau, kad parasytu mazesne suma, tai gavau atsakyma, kad jie visiems raso mazesne smile.gif


Taip taip, jie ir man parase 17doleriu, bet tai nepadejo, mane tikrino. Taigi vel gristam prie to paties, kad cia tiesiog laimes dalykas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas dar neuzsisake kraujo spaudimo matuoklio is amazono http://www.amazon.co...=A3P5ROKL5A1OLE
gal kas noretu prisijungti siuntimo islaidu (6 svarai) pasidalijimui. uzsakyciau tiesiai i LT. 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

gal kas formuojat sportsdirect ir crocs uzsakymus. Prisijungciau, nes nespejau cia prie vienu mamyciu prisijungt...
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Mandco
user posted image
Atsakyti
sveikos, skubiai ieskau gap 4t naujos pizamos mergaitei, ilgomis kelnemis ir rankovemis, nepykit, gal nevisai i tema, bet siunciates nemazai, gal turit kuri atliekama:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ggrass: 19 kovo 2013 - 11:42
Merginos, parapharmacie - dicount atšaukė ir man užsakymą. Būkite atsargios, jie nenori siųsti sunkių siuntų. Aš dar pasinagrinėsiu jų taisykles, bet jei nėra jokių apribojimų siuntimams, rašysiu skundą. Kas su manimi jungės - Swedas jau informuotas, laukiu jų atsakymo.
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2013 03 19, 10:47)
Gavom šiandien planšetuką iš buuincoins.com
labai greitai -per 2 sav.
niekam neužkliuvo, ir šiaip labai fainuolis kaip už tokią kainą  thumbup.gif

Laba,
Oj kaip džiugu, kad taip pavyko...Laukiu ir aš ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapugis: 19 kovo 2013 - 11:59
QUOTE(Voxi @ 2013 03 19, 12:51)
Merginos, parapharmacie - dicount atšaukė ir man užsakymą. Būkite atsargios, jie nenori siųsti sunkių siuntų. Aš dar pasinagrinėsiu jų taisykles, bet jei nėra jokių apribojimų siuntimams, rašysiu skundą. Kas su manimi jungės - Swedas jau informuotas, laukiu jų atsakymo.


oho g.gif kazi kodel g.gif
as jungiausi su vilniete tai ji vakar gavo ir jau man issiunte. o kaip suprantu mes buvom 7 merginos. suma didele. siuntinys sunkus irgi .. g.gif ax.gif
Atsakyti