Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 175 tema

QUOTE(rucelacka @ 2013 03 20, 16:27)
o cia kaip renkiesi ka nori 3 uz 2 kaina ar kaip?


Taip vaikiskom prekem. smile.gif Principas juk kaip ir visur, jei kainos skiriasi, tai pigiausias gaunasi nemokamai. Pazaiskite su krepsiuku ir matysite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2013 03 20, 17:27)
Jei kam idomu siandien gavau FOREVER 21 pirma uzsakyma  smile.gif rubu kokybe tikrai normali, sakyciau visai gera bent is pasiziurejimo, kaip nesiosis bus matyti. Dydziai bent jau man atitiko  4u.gif
jei bus dar tokiu geru nuolaidu butinai vel pirksiu  biggrin.gif


drinks_cheers.gif
As irgi jau apziurejau, tik dar nepasimatavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 20, 19:34)
Tada vadinas reik daryt taip smile.gif

aciu uz paaiskinima. duokdievejumssveikatos 4u.gif
nezinojau tokiu navatnybiu.
Papildyta:
QUOTE(kiskius @ 2013 03 20, 18:27)
Jei kam idomu siandien gavau FOREVER 21 pirma uzsakyma  smile.gif ...

pritariu, man irgi patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 20 kovo 2013 - 19:29
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 20, 19:34)
Tada vadinas reik daryt taip smile.gif

Ačiū už vargą 4u.gif , bandysim.
Atsakyti
QUOTE(Vai2x @ 2013 03 20, 09:17)
Batų galima čia rasti, jei tinka lygumų slidinėjimui. Pirkau iš jų, siuntimas 13 eurų.  Atsiunčia per savaitę.
Mūsų dydžių rasti be šansų  schmoll.gif


o kokie tie jau jusu dydziai g.gif , Mano tevas 46-47 susirado mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2013 03 20, 18:27)
Jei kam idomu siandien gavau FOREVER 21 pirma uzsakyma  smile.gif

drinks_cheers.gif

Merginos, gal renkat kas SD Vilniuje? mirksiukas.gif Jei neatsiras renkančių, tai apsiimčiau aš parinkti. Jei būtų norinčių rašykit až. Užsakinėsiu eurais, jei atsiras bent 4, tai siūsiu tiesiai į Lt, siuntimą dalinsiu ant užsakančių skaičiaus.
Atsakyti
ar tarp musu yra tortu kepeju? smile.gif
http://www.buyincoin...duct-19430.html
Atsakyti
Sugrįšiu aš dar šiek tiek prie tų rankinių po 5 svariukus.
Visai neplanuotai šiandien užsukau į BAGS & MORE, aptikau ten analogišką rankinę, tik tiek, kad dar viršuje ir kniedžių buvo. Bet pats modeliukas tai visiškai toks pat. Asmeniškai man be kniedžių netgi gražiau atrodo. Ir kiainytė jos 79,99 smile.gif Tai kaip dar vienas įrodymas kokį didelį procentą užsideda mūsų prekybininkai doh.gif
Pati rankinė minkšta, lengva, žodžiu patogi dėvėjimui būtų, tik va 5 svaruose jas per kelias minutes iššlavė smile.gif
Atsakyti
Gal butu norinciu prisijungti prie laredoute.fr, dasides +25% pakavimas ir 6 eurai siuntimas (sia suma pasidalintume ant zmoniu skaiciaus). lauruciuk@yahoo.com 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

reikia skubios pagalbos 4u.gif
Pirmakart pati bandau apsiprekinti SD, priejau iki mokejimo ir man nerodo galimybes moketi PayPal - tik pasirinkti korteles. Taip turi buti? unsure.gif
Atsakyti
Gal siandien IS KAUNO kuri uzsisakines is www.crocs.eu Uzsisakyciau pati,bet pasirodo neturiu tam tinkamos korteles p. LABAI,LABAI LAUKSIU I AZ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hardute: 20 kovo 2013 - 21:19
Kaip grazindavote crocsus? per didelius uzsisakiau, noriu grazinti dabar, kokia sistema to reikalo, ar grazinote kuri?
uzsisakiau ir nauja pora, tai gal galima iduoti tam kurjeriui, kuris atnesnaujuosius :DDDDDDDD ar jau per naglai as cia noriu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sokeja1981: 20 kovo 2013 - 21:31