Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 175 tema

Jei kam idomu siandien gavau FOREVER 21 pirma uzsakyma smile.gif rubu kokybe tikrai normali, sakyciau visai gera bent is pasiziurejimo, kaip nesiosis bus matyti. Dydziai bent jau man atitiko 4u.gif
jei bus dar tokiu geru nuolaidu butinai vel pirksiu biggrin.gif
Atsakyti
pirkciau SD Panevezyje, jei susirinktu bent 5 norincios
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 03 20, 18:12)
Kada užsakinėjot, kad šiandien gavot? svarstau ar užsisakinėt, ar laukt giminių kol iš UK kai ką parveš  blush2.gif nes reikia kuo greičiau.

Uzsakinejau 12d, bet gyvenu Italijoj, tai nzn ar cia greiciau ar leciau ateina..
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 03 20, 18:58)
Uzsakinejau 12d, bet gyvenu Italijoj, tai nzn ar cia greiciau ar leciau ateina..

Oj, tai greitai bigsmile.gif
Atsakyti
nebereikia ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _alba: 20 kovo 2013 - 18:11
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 20, 17:01)
ta kupona panaudot galima, kai jau mokat.

O siaip, visad pagalbininkas kas yra google  biggrin.gif  Ivedziau klausima,ir ismete atsakyma:
How to use coupon in aliexpress


Nuorodoje rodo kaip panaudoti ta kupona, kuri atsiunte el.pastu. As toki gavau ir labai aisku viskas buvo, panaudojau thumbup.gif
Bet man regis truputi apie kitka klause, nors nesu tikra blush2.gif Ten virs prekes buna, kad paspaudus gauni to pardavejo 2$ pvz kupona, bet jo nera tarp My Coupons ir kai perki, bandziau atsiskaitant paziureti irgi neradau, nes logiska jo gi nera tam My Coupons sarase, tai nieko ir neleidzia rinktis. Kazkaip ir man neaisku kur jis atsiranda, kur matyti galima? g.gif Ir kaip ji panaudoti svarbiausia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 03 20, 19:05)
Oj, tai greitai  bigsmile.gif

Atstumas panasus, tai turbut panasiai ir keliauja, tik dabar greit velykos.. arba spetu iki ju arba ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_alba @ 2013 03 20, 19:07)
gal kas turite Crocs.eu 20% kuponą  ax.gif
aš nesupratau, ar ištryniau e-mailą, ar negavau  blush2.gif  4u.gif

Į kitą paštą atsisiųskit.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 03 20, 18:11)
Į kitą paštą atsisiųskit.


tarp SPAM'o radau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 03 20, 19:10)
Nuorodoje rodo kaip panaudoti ta kupona, kuri atsiunte el.pastu. As toki gavau ir labai aisku viskas buvo, panaudojau  thumbup.gif
Bet man regis truputi apie kitka klause, nors nesu tikra  blush2.gif  Ten virs prekes buna, kad paspaudus gauni to pardavejo 2$ pvz kupona, bet jo nera tarp My Coupons ir kai perki, bandziau atsiskaitant paziureti irgi neradau, nes logiska jo gi nera tam My Coupons sarase, tai nieko ir neleidzia rinktis. Kazkaip ir man neaisku kur jis atsiranda, kur matyti galima? g.gif Ir kaip ji panaudoti svarbiausia  biggrin.gif

Būtent, to ir norėjau paklaust, aš irgi bandžiau, neišėjo, gal klausimą negerai suformulavau.
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 03 20, 18:10)
Nuorodoje rodo kaip panaudoti ta kupona, kuri atsiunte el.pastu. As toki gavau ir labai aisku viskas buvo, panaudojau  thumbup.gif
Bet man regis truputi apie kitka klause, nors nesu tikra  blush2.gif  Ten virs prekes buna, kad paspaudus gauni to pardavejo 2$ pvz kupona, bet jo nera tarp My Coupons ir kai perki, bandziau atsiskaitant paziureti irgi neradau, nes logiska jo gi nera tam My Coupons sarase, tai nieko ir neleidzia rinktis. Kazkaip ir man neaisku kur jis atsiranda, kur matyti galima? g.gif Ir kaip ji panaudoti svarbiausia  biggrin.gif


Tada vadinas reik daryt taip smile.gif
Kai paspaudziat ta kupona pardavejo, pvz 2 dol ar ten kazkiek. Jis atsiranda prie jusu kuponu.
O tuos jau gautus is pardavejo,kopunus galima paziuret cia:
user posted image

user posted image

user posted image

Tai kai paspaudzia ta USE NOW, jis atsiranda ten, kur jau mokant galima panaudot ji .
Tik yra salygos tu kuponu, gal galioja pvz perkant uz nemaziau nei tokia ir tokia suma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 03 20, 18:34)
Tada vadinas reik daryt taip smile.gif


Va dabar jau juos radau, aciu dideliausias 4u.gif
Atsakyti