Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 175 tema

QUOTE(Nailea @ 2013 03 20, 17:23)
gal kuri esat pirkusi is cia? http://www.aliexpress.com/

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Dienos klausimas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2013 03 20, 17:28)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Dienos klausimas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



nesupratau? kazko ne to paklausiau, ar kaip cia? unsure.gif
Atsakyti
Užsakinėju Aliexpres, virš prekės pasiūlymas buvo 2 USD kuponui, užpildžiau, dabar rašo:
You now have a US $2 coupon.Remember to use it when you place any order in this store!, bet į el. paštą jo kažkodėl negaunu g.gif , kaip man jį panaudot g.gif . Ot blondinė, atleiskit už kvailus klausimus.
Atsakyti
QUOTE(Nailea @ 2013 03 20, 16:44)
nesupratau? kazko ne to paklausiau, ar kaip cia?  unsure.gif



tai kad jau nusibodo klausimai apie ta pati, nepatingekite paskaityti temas, buvusias anksciau ir surasite visus atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 03 20, 17:47)
tai kad jau nusibodo klausimai apie ta pati, nepatingekite paskaityti temas, buvusias anksciau ir surasite visus atsakymus.


doh.gif atsiprasau, kad ne cia papuoliau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nailea @ 2013 03 20, 16:48)
doh.gif atsiprasau, kad ne cia papuoliau.  doh.gif



papuolet jus ten kur reikia, cia jums gali padeti konkreciu klausimu. kazkodel vienos merginos naujokes tikrai matosi pasiskaito temas, daug ka zino, ir klausia tik tuomet, kai kazko nesupranta. Tuo tarpu kitos, ilekia i tema, davai man cia visos dabar pasakokit kur ci aka pigiai nusipirkti, ir dar viska ispasakokit kur man ka paspausti ir ka daryti, ir tie klausimai kartojasi simtus milijonu kartu. del to daugelis jau net i tema nebeina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 20 kovo 2013 - 16:53
QUOTE(Murčikas @ 2013 03 20, 17:52)
papuolet jus ten kur reikia, cia jums gali padeti konkreciu klausimu. kazkodel vienos merginos naujokes tikrai matosi pasiskaito temas, daug ka zino, ir klausia tik tuomet, kai kazko nesupranta. Tuo tarpu kitos, ilekia i tema, davai man cia visos dabar pasakokit kur ci aka pigiai nusipirkti, ir dar viska ispasakokit kur man ka paspausti ir ka daryti, ir tie klausimai kartojasi simtus milijonu kartu. del to daugelis jau net i tema nebeina  doh.gif



ok, man pagalbos ir reikejo, bet kaip taip pasitinka tai praeina noras ir klausti blush2.gif Tiesiog norejau paklaust ar kuri esat susidurus su tokia situacija: perkant papuosalus siuntejas parase, kad siuncia tik perkant virs 15 zaliu, tipo galima mixuot, as sumixavau, nusipirku uz 17 zaliu, bet jie vistiek praso manes susimoket siuntimo mokesti, tada man iskyla klausimas, gal negalima miksuot reikia tik is ju uz tuos 15$ pirkti? blush2.gif
prekes rinktos per free shipinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nailea: 20 kovo 2013 - 16:59
QUOTE(Maja Di @ 2013 03 20, 16:46)
Užsakinėju Aliexpres, virš prekės pasiūlymas buvo 2 USD kuponui, užpildžiau, dabar rašo:
You now have a US $2 coupon.Remember to use it when you place any order in this store!, bet į el. paštą jo kažkodėl negaunu g.gif , kaip man jį panaudot g.gif . Ot blondinė, atleiskit už kvailus klausimus.

ta kupona panaudot galima, kai jau mokat.

O siaip, visad pagalbininkas kas yra google biggrin.gif Ivedziau klausima,ir ismete atsakyma:
How to use coupon in aliexpress

Atsakyti
QUOTE(Nailea @ 2013 03 20, 16:58)
ok, man pagalbos ir reikejo, bet kaip taip pasitinka tai praeina noras ir klausti  blush2.gif  Tiesiog norejau paklaust ar kuri esat susidurus su tokia situacija: perkant papuosalus siuntejas parase, kad siuncia tik perkant virs 15 zaliu, tipo galima mixuot, as sumixavau, nusipirku uz 17 zaliu, bet jie vistiek praso manes susimoket siuntimo mokesti, tada man iskyla klausimas, gal negalima miksuot reikia tik is ju uz tuos 15$ pirkti?  blush2.gif
prekes rinktos per free shipinga  4u.gif



reikia pirkti uz tiek is to paties pardavejo. cia juk kaip virtualus turgus.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 03 20, 18:01)
reikia pirkti uz tiek is to paties pardavejo. cia juk kaip virtualus turgus.

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nailea @ 2013 03 20, 17:58)
ok, man pagalbos ir reikejo, bet kaip taip pasitinka tai praeina noras ir klausti  blush2.gif  Tiesiog norejau paklaust ar kuri esat susidurus su tokia situacija: perkant papuosalus siuntejas parase, kad siuncia tik perkant virs 15 zaliu, tipo galima mixuot, as sumixavau, nusipirku uz 17 zaliu, bet jie vistiek praso manes susimoket siuntimo mokesti, tada man iskyla klausimas, gal negalima miksuot reikia tik is ju uz tuos 15$ pirkti?  blush2.gif
prekes rinktos per free shipinga  4u.gif

reikia pirkt is to paties pardavejo. bet jei daugiau is jo nieko nenorit ir nenorit moket uz siuntima tai galit atsaukti uzsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 03 20, 16:23)
Siuntiniu diena siandien  biggrin.gif  Gavau is lookfantastic siuntini  thumbup.gif  Kaip suprantu, tai siuntinys registruotas, nes ji galima sekti ir atnesa kurjeris (GLS, cia turbut priklauso paskui, ar klystu?) ir pasirasyti reikejo  mirksiukas.gif

Kada užsakinėjot, kad šiandien gavot? svarstau ar užsisakinėt, ar laukt giminių kol iš UK kai ką parveš blush2.gif nes reikia kuo greičiau.
Atsakyti