Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 175 tema

QUOTE(Maja Di @ 2013 03 20, 15:14)
O aš net neįsigilinau į kainą, kai šioj temoj pasiskelbė parašiau žinutę, kad prisidėsiu. Tai kainą parašė 28 lt. Kažkaip nepasigilinau, kad svaro kursas nebe 5 lt doh.gif . Galvojau, kad čia tarpininkės nesiskelbia. Žadėjau prekę atsiimti iš Vilniaus pati ir tada sumokėt pinigus. Bet gal negražu dabar atsakyt g.gif . Nors iš kitos pusės, negražu ir skelbtis temoj be tarpininkių.

Ačiū toms,kurios mums žalioms padeda apsipirkti,renka,skaičiuoja(normaliom kainom), pakuoja,velka didžiules dėžes,siunčia (bent jau mano tokia buvo) ir t.t. notworthy.gif
Čia gi darbas tikrai ne iš lengvųjų,o dar jei ko nors neįdeda,ar kas neatitinka...tiek vargo už ačiū...
Kadangi mano šeimynos norai augantys ir begaliniai,krepšelis milžiniškas,tai į nieką nesikreipiau,užsisakiau vakar pati clap.gif
Žinot ką, apipirkau vaikus,vyrą,kaimynę ir save visiems metams į priekį (kol kas taip manau) už 44 daiktus(batai,treningai,bliuzonai ir t.t.) siuntimas gavosi 16,99 eur(apie 59 lt)
tai gaunasi labai paprasta matematika ,prie kiekvieno daikto prisideda po
1,34 lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2013 03 20, 13:54)
O kiek cm basutes? Labai aktualu. 4u.gif

basutės, tos kur masiškai užsakinėjom kovo 8-9 d C13 lygiai 20 cm vidpadukas
Atsakyti
Siuntiniu diena siandien biggrin.gif Gavau is lookfantastic siuntini thumbup.gif Kaip suprantu, tai siuntinys registruotas, nes ji galima sekti ir atnesa kurjeris (GLS, cia turbut priklauso paskui, ar klystu?) ir pasirasyti reikejo mirksiukas.gif Ant dezes raso: Euro Priority Business 4u.gif Nepykit mergaites, kad tiek klausimu jums uzdavinejau del to lookfantastic, pirkau uz 100£ ir butu labai gaila, jei butu dinge.. blush2.gif del to ir nekantravau iki tol kol negavau 4u.gif
Atsakyti
as irgi vienu batu noreciau kas renka?noreciau prisijungti


QUOTE(rloreta @ 2013 03 20, 13:46)
Gal kas planuoja uzsisakineti is crocs.eu? risijungciau ax.gif

Atsakyti
QUOTE(paurelija @ 2013 03 20, 13:47)
www.lindex.com
3 for 2 on all kidswear. 5 days only. Starts today!

o cia kaip renkiesi ka nori 3 uz 2 kaina ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(LoveIs @ 2013 03 20, 15:07)

Taip gaunasi, kad pirkot 1 preke. Bet jei daugiau, pvz 6-8, tai per terminala 6.5lt. siuntimas  ir nesvarbu kiekis, tad prie prekes po 1lt tik prideti siuntimui  4u.gif

pirkau dvejus batus + 13 lt siuntimas + banko mokesciai doh.gif

QUOTE(ingusiia @ 2013 03 20, 15:11)

tai jus gi zinojot kad zmogus tarpininkas, ima mokesti uz tai ir prekes po 27Lt. gaunas, o cia kalba vyko kad zmogus apsimeta netarpinikaujantis, bet pas ji prekes po 28Lt. gaunas lotuliukas.gif

tai va kad nezinojau, neseniai i ta tema uzejau, prisireike labai batu, ziuriu zmogus siulos, be tarpininku tema tai ir uzsisakiau. buvo viena kur rinko ir preke po 23 ar 24 buvo bet visos kaunietes pas ja susirinko tai nenorejo siusti.
o kokie terminalai cia, lpexpres? nes man tai pastu atsiunte.

QUOTE(supermamce @ 2013 03 20, 15:45)
Ačiū toms,kurios mums žalioms padeda apsipirkti,renka,skaičiuoja(normaliom kainom), pakuoja,velka didžiules dėžes,siunčia (bent jau mano tokia buvo) ir t.t. notworthy.gif
Čia gi darbas tikrai ne iš lengvųjų,o dar jei ko nors neįdeda,ar kas neatitinka...tiek vargo už ačiū...
Kadangi mano šeimynos norai augantys ir begaliniai,krepšelis milžiniškas,tai į nieką nesikreipiau,užsisakiau vakar pati clap.gif
Žinot ką, apipirkau vaikus,vyrą,kaimynę ir save visiems metams į priekį (kol kas taip manau) už 44 daiktus(batai,treningai,bliuzonai ir t.t.) siuntimas gavosi 16,99 eur(apie 59 lt)
tai gaunasi labai paprasta matematika ,prie kiekvieno daikto prisideda po
1,34 lt  thumbup.gif

tai kursas kazkur 3,47 lt? koks bankas tiek nuskaiciavo, mano svedas kazin kokiu skiaicuoja?
gal ir as surinkciau per draugus ir pazystamus biggrin.gif
o atsiskaitymas kreditine ar per paypal?
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 03 20, 17:31)
pirkau dvejus batus + 13 lt siuntimas + banko mokesciai doh.gif

o kokie terminalai cia, lpexpres? nes man tai pastu atsiunte.

Tuomet tikrai daug.
As naudojuosi lpexpress, uzregistravus tarpmergaiciu.lt bet kokia siunta 6.50lt.

Supermamce tikriausiai apie sportsdirect rase rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif ieškau ne tarpininkės E5P 4u.gif
turiu 3daiktus,reiktų persiųsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LoveIs @ 2013 03 20, 16:46)
Tuomet tikrai daug.
As naudojuosi lpexpress, uzregistravus tarpmergaiciu.lt bet kokia siunta 6.50lt.


as ir ten uzsiregistravus, reik eit pasiskaitinet apie ta terminala, nes net neisivaizduoju kaip ten jis veikia g.gif
p is e5p pirkt eurais ar svarais tas pats gaunas, jokio skirtumo?
Atsakyti
QUOTE(LoveIs @ 2013 03 20, 16:46)
Tuomet tikrai daug.
As naudojuosi lpexpress, uzregistravus tarpmergaiciu.lt bet kokia siunta 6.50lt.

Supermamce tikriausiai apie sportsdirect rase  rolleyes.gif

aha,apie SD,nedrįsau pas nieką prašyti tiek daug,tai teko pačiai ax.gif
kurso dar nežinau tikslaus,nes tik rezervuota,o ne nuskaičiuota,mokėjau VISA kortele,turiu ir PayPal,bet neišėjo man su juo,kažin kaip geriau mokėti?
LoveIs,Jums asmeniškas didelis dėkui už pagalbą,
gal žinot kaip mano e5p?

Papildyta:
QUOTE(saulute32 @ 2013 03 20, 16:52)
as ir ten uzsiregistravus, reik eit pasiskaitinet apie ta terminala, nes net neisivaizduoju kaip ten jis veikia g.gif
p is e5p pirkt eurais ar svarais tas pats gaunas, jokio skirtumo?

Jau aš kokia varna pasijutau,kai pirmą kart tą terminalą pamačiau doh.gif
Pastovėjau pažiūrėjau paspaudinėjau bileką ir....parėjau namo instrukcijų skaityt jų tinklapyje(nedašuto paskambint nurodytu nr) lotuliukas.gif
Išmokau pamoką,pažiūrėjau video ir vualia bigsmile.gif siunta jau pas mane
http://www.lpexpress...html#ATSIEMIMAS
Atsakyti
QUOTE(supermamce @ 2013 03 20, 17:59)
aha,apie SD,nedrįsau pas nieką prašyti tiek daug,tai teko pačiai ax.gif
kurso dar nežinau tikslaus,nes tik rezervuota,o ne nuskaičiuota,mokėjau VISA kortele,turiu ir PayPal,bet neišėjo man su juo,kažin kaip geriau mokėti?
LoveIs,Jums asmeniškas didelis dėkui už pagalbą,
gal žinot kaip mano e5p?


As moku tik Paypal, nes jei kyla problemu - daug lengviau viskas vyksta 4u.gif
Nera uz ka, malonu. Tikiuosi ryt tureti, Varsuvoje jau kelios dienos sedi..

Ar kam nors pavyko kada E5P eurais pirkt? Kaina parodo, bet mokant vistik svarais duoda tik g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gal kuri esat pirkusi is cia? http://www.aliexpress.com/ gal galetumet paaiskinti, kaip ten su pirkimu? ax.gif
Atsakyti