Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 175 tema

QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 20, 01:38)
O jūs čia užsakinėjote, kai dar nebuvo 25% nuolaidos naujai kolekcijai? g.gif Nes dabar perkant, tai jie kainuotų kokius 84 Lt... kažin, ar iš mūsiškių kas nors pirks brangiau smile.gif Nebent skelbimų skyrelyje pabandyt pasiūlyt.
O šiaip, jei turit net 2 poras, kurias norite grąžinti, ir jos abi supakuotos telpa į 2 kg, o dėžės išmatavimai (aukšits+plotis+gylis) neviršyja 90 cm, tai gal ir visai apsimoka siųsti atgal 4u.gif
Gražint galima per 30 dienų nuo gavimo dienos mirksiukas.gif



Taip taip, aš pirkau, kai dar nebuvo 25 % nuolaidos. Pirkta buvo, tą savaitgali, kai visos mąsiškai iš outleto pirkom ir po 4 poras rinkom smile.gif.
Kažkaip susigundžiau ta naujoko 20 % nuolaida ir neišlaukiau didesnių nuolaidėlių doh.gif .
Dėl to ir norėjosi pasiteirauti ir pasitarti, nes tikrai labai gerai suprantu, kad permokėti niekas nenori, na ir aš pati gi nenorėčiau mokėti daugiau, kai galiu nusipirkti pigiau ir kai dar į namus nemokamai pristato.
Sukėliau skelbimukus, jei per kelias dieneles nieko nesudomins, tuomet manau bandysiu daryti grąžinimą.
O va dėl dėžutės išmatavimų apribojimų nežinojau, ačiū, būtinai atkrepsiu į tai dėmesį. O kadangi šie abeji batukai buvo gauti palaidi, tai ir siusti atgal man juos reiktų pašto dėžutėje.

Ačiū Eglynas9 už papildomą informaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2013 03 20, 00:54)
Taip taip, aš pirkau, kai dar nebuvo 25 % nuolaidos. Pirkta buvo, tą savaitgali, kai visos mąsiškai iš outleto pirkom ir po 4 poras rinkom smile.gif.
Kažkaip susigundžiau ta naujoko 20 % nuolaida ir neišlaukiau didesnių nuolaidėlių  doh.gif .
Dėl to ir norėjosi pasiteirauti ir pasitarti, nes tikrai labai gerai suprantu, kad permokėti niekas nenori, na ir aš pati gi nenorėčiau mokėti daugiau, kai galiu nusipirkti pigiau ir kai dar į namus nemokamai pristato.
Sukėliau skelbimukus, jei per kelias dieneles nieko nesudomins, tuomet manau bandysiu daryti grąžinimą.
O va dėl dėžutės išmatavimų apribojimų nežinojau, ačiū, būtinai atkrepsiu į tai dėmesį. O kadangi šie abeji batukai buvo gauti palaidi, tai ir siusti atgal man juos reiktų pašto dėžutėje.

Ačiū Eglynas9 už papildomą informaciją  4u.gif

Sakykit, o jums pinigus grazins ar reik imti kazka kita? 4u.gif Cia siaip idomu, jei reiketu ateiciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 03 20, 02:37)
Sakykit, o jums pinigus grazins ar reik imti kazka kita?  4u.gif  Cia siaip idomu, jei reiketu ateiciai  4u.gif


Būtų įdealu, jei jie keistų. Bet kiek kolkas aš supratau, tai grąžini prekę, grąžina pinigėlius. Bent jau tiek kolkas išskaičiau smile.gif


Ir dar klausimas iškilo. Mergaitės ar pas Jus siuntos dėžėje buvo orderis - sąskaitą? g.gif Nes aš tik kelias poras bateliu didžiulėje dėžėje radau, jokios sąskaitos ten nebuvo. Tik ant pačios dėžės lipdukas, kuriame išvardintas visas esamas dėžėje turinys, t.y. batukų pavadinimai, dydžiai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CACA*: 20 kovo 2013 - 00:50
QUOTE(*CACA* @ 2013 03 20, 01:50)
Būtų įdealu, jei jie keistų. Bet kiek kolkas aš supratau, tai grąžini prekę, grąžina pinigėlius. Bent jau tiek kolkas išskaičiau smile.gif
Ir dar klausimas iškilo. Mergaitės ar pas Jus siuntos dėžėje buvo orderis - sąskaitą?  g.gif  Nes aš tik kelias poras bateliu didžiulėje dėžėje radau, jokios sąskaitos ten nebuvo. Tik ant pačios dėžės lipdukas, kuriame išvardintas visas esamas dėžėje turinys, t.y. batukų pavadinimai, dydžiai...


jie nesiuncia saskaitos kartu su batais, ateina atskiras e-mailas su web invoice, turejot gauti pries laiska su issiuntimo nuoroda
Atsakyti
QUOTE(katerinka0907 @ 2013 03 20, 10:04)
jie nesiuncia saskaitos kartu su batais, ateina atskiras e-mailas su web invoice, turejot gauti pries laiska su issiuntimo nuoroda



Ačiū už atsakymą 4u.gif
Taip į el paštą sąskaitą gavau. Tik maniau, gal ir prie siuntos tokia pat turėjo būti. Dabar žinosiu, kad crocs'ai nesiunčia, nes kitos parduotuvės kartu su siunta ir sąskaitėles įdeda.
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 03 19, 23:01)
Gal kas turite nuorodu is kur pigiau parsisiust slidinejimo inventoriaus

Slidziu, batu...

smile.gif

Siuncia i LT, ateina per savaite, dabar neatsimenu ar 10 ar 15 eur kainuona slidziu siuntimas:
http://www.ekosport.fr/
Atsakyti
Merginos, gal kas paspirtukuose supranta? Norim 8-metei nupirkt (o ir pačiai kada pasivažinėt) blush2.gif tai kaip suprantu reikia žiūrėt iki 70-100kg, o į ką dar reikia atkreipt dėmesį? Gal kur užmatėt gerą kainą?
Atsakyti
QUOTE(WoAiNi @ 2013 03 19, 23:07)
Norėjau Biodermos priemonių užsisakyt, bet kol susizgribau, prekių nebeliko sandėly. Kai atsiras, jungčiausi prie užsakymo.



kas renka užsakymą? kiek žinau daug kam pavykdavo iš pharmashopdiscount be problemų užsakyti
Atsakyti
QUOTE(Kamaniuke @ 2013 03 20, 09:44)
Kur Jūs tuos rūbus dedate  g.gif  g.gif  g.gif
Vos ne kiekvienam puslapį renkate ir užsakinėjate  doh.gif  doh.gif  doh.gif



Taigi čia tarpininkė 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas iš SD siuntėtės savo berniukams ? Nesuprantu, ar kailiukas tik kapišoniuke, ar ir vidus..? ax.gif
http://www.sportsdir...olcode=55808918
Papildyta:
QUOTE(Liepsa @ 2013 03 20, 10:08)
Taigi čia tarpininkė  4u.gif  blush2.gif


Tai kad čia tema "be tarpininkų" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 03 19, 23:01)
Gal kas turite nuorodu is kur pigiau parsisiust slidinejimo inventoriaus

Slidziu, batu...

smile.gif

Batų galima čia rasti, jei tinka lygumų slidinėjimui. Pirkau iš jų, siuntimas 13 eurų. Atsiunčia per savaitę.

QUOTE(Kriiste @ 2013 03 19, 23:05)
bent mes perkam masinu turguje lotuliukas.gif

Mūsų dydžių rasti be šansų schmoll.gif
Atsakyti
gal kam is klaipedeciu reikia laredoute? man tik keliu rubeliu, tai vietos krepselyje turiu, jei kas noretu prisijungti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magute: 20 kovo 2013 - 09:24