Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 175 tema

QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 19, 23:01)
Nemoku ir aš, siunčia į Lietuvą. Tarp kitko, http://www.lesis.lt/ yra analogiška lietuviška parduotuvė, tik kainos neanalogiškos, gerokai didesnės, bet galit pasiskaityt ir pažiūrėti kur atitinkamai ką lenkiškoj spausti  biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(rasosrasotos @ 2013 03 19, 22:55)
O jie siuncia tiesiogiai i LT? Nemoku lenkiskai  blush2.gif

tinklapis lygiai toks pat ,įsijunkit LT ir PL tinklapius,paspauskit ant prekės LT,rinkitės "išmieras",dėkite į krepšį ir po to tą patį padarykit PL tinklapyje,manau čia viskas aišku bus
sėkmės
aš gal ryt bandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supermamce: 19 kovo 2013 - 22:12
QUOTE(*CACA* @ 2013 03 19, 22:39)
Gal kas darėte kada crocs.eu grąžinimą? Ar sudėtingas ten reikalas?
Ir jei kas darėte kiek maždaug tas grąžinimas kainavo? Gal apskritai neapsimoka šiuo reikalu užsiimti?  ax.gif



Ar niekam neteko crocs batukų pirktų iš crocs.eu grąžinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CACA*: 19 kovo 2013 - 22:31
QUOTE(*CACA* @ 2013 03 19, 23:30)
Ar niekam neteko crocs batukų pirktų iš crocs.eu grąžinti?

O kas netiko? Įkelkit, gal nupirksim 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2013 03 19, 22:30)
Ar niekam neteko crocs batukų pirktų iš crocs.eu grąžinti?

siuntimas registruotu pastu iki 2 kg kainuoja 22lt. grazinti galit, tik pasiskaiciuokit ar jums apsimoka
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2013 03 19, 22:30)
Ar niekam neteko crocs batukų pirktų iš crocs.eu grąžinti?

Grąžinti neteko, bet jei pirkot gera kaina, tai manau, kur kas labiau apsimoka čia kam nors pasiūlyt, nei mokėt už siuntimą (22 Lt, jei sveria nuo 500 iki 2 kg, o jei dėžė labai didelė, tai ir daugiau) mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Padariau pirmąjį savarankišką užsakymo iš sportdirecto karsta.gif
Pinigus rezervavo, patvirtinimą į paštą gavau. Dabar, kai jau išsiųs siuntinį, turiu gauti dar vieną e-mailą su siuntinio sekimo nuoroda, taip?


Sekantis žingsnis turbūt bus croksai biggrin.gif
Atsakyti

Gal kas turite nuorodu is kur pigiau parsisiust slidinejimo inventoriaus

Slidziu, batu...

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 03 19, 23:01)
Gal kas turite nuorodu is kur pigiau parsisiust slidinejimo inventoriaus

Slidziu, batu...

smile.gif

bent mes perkam masinu turguje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 20, 00:54)
Grąžinti neteko, bet jei pirkot gera kaina, tai manau, kur kas labiau apsimoka čia kam nors pasiūlyt, nei mokėt už siuntimą (22 Lt, jei sveria nuo 500 iki 2 kg, o jei dėžė labai didelė, tai ir daugiau) mirksiukas.gif


Na kainytė nesigavo labai maža, dėl to ir sudvejojau ar pavyks juos parduoti. Forumietės gi daugumas pačios užsisakinėja, o dar kai nuolaidėles didesnes padaro crocs'ai, tai nelabai kas ir norėtų turbūt už vaikiškus tapkiukus mokėti virš 100 Lt.

Tiesiog dariau pirmąjį užsakymą ir ne vien iš Outlet, bet ir iš naujų susigundžiau užsisakyti. Žinoma kaip pirmam pikimui gavau 20 % nuolaidėlę. Taigi gavosi jie man 111 Lt.

Kalba eina apie šiuos. Fainučiai jie, guma kombinuota su oda. Taigi norėtusi tinkamo dydžio nusipirkti.
http://www.crocs.eu/...d=boys-footwear

O ir man basutės per plačios. Taigi gavosi, kad net dvi prekės iš naujesnių netiko doh.gif Ir tas 22 Lt grąžinimo mokestis galbūt nebūtų toks skausmingas, nei, kad po to lentynoje stovės dvi poros nedėvimų batukų smile.gif

O gal žinot per kiek dienų grąžinimo formą reikėtų užpildyti?
Gal iš tiesų iš pradžių bandyti parduoti, o jei nepavyks per kelias dienas, tuomet pildyti grąžinimą g.gif

AČIŪ VISOMS ATSAKIUSIOMS 4u.gif
Atsakyti
Na merginos, daugelis svetainiu raso apie grazinimus ir visa kita. Nueinate, atidarote ir skaitote, per kiek dienu ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2013 03 19, 23:14)
Tiesiog dariau pirmąjį užsakymą ir ne vien iš Outlet, bet ir iš naujų susigundžiau užsisakyti. Žinoma kaip pirmam pikimui gavau 20 % nuolaidėlę. Taigi gavosi jie man 111 Lt.

Kalba eina apie šiuos. Fainučiai jie, guma kombinuota su oda. Taigi norėtusi tinkamo dydžio nusipirkti.
http://www.crocs.eu/...d=boys-footwear

O ir man basutės per plačios. Taigi gavosi, kad net dvi prekės iš naujesnių netiko  doh.gif Ir tas 22 Lt grąžinimo mokestis galbūt nebūtų toks skausmingas, nei, kad po to lentynoje stovės dvi poros nedėvimų batukų smile.gif

O gal žinot per kiek dienų grąžinimo formą reikėtų užpildyti?

O jūs čia užsakinėjote, kai dar nebuvo 25% nuolaidos naujai kolekcijai? g.gif Nes dabar perkant, tai jie kainuotų kokius 84 Lt... kažin, ar iš mūsiškių kas nors pirks brangiau smile.gif Nebent skelbimų skyrelyje pabandyt pasiūlyt.
O šiaip, jei turit net 2 poras, kurias norite grąžinti, ir jos abi supakuotos telpa į 2 kg, o dėžės išmatavimai (aukšits+plotis+gylis) neviršyja 90 cm, tai gal ir visai apsimoka siųsti atgal 4u.gif
Gražint galima per 30 dienų nuo gavimo dienos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 03 19, 23:05)
bent mes perkam masinu turguje lotuliukas.gif


Pas mus Aleksoto turguj vien senienos
O kainos doh.gif

Jau tada geriau ebay gaudyt biggrin.gif

Bet maniskiui reikia dabar, kai sezonas baigiasi ir ispardavimai vyksta - cia jau mano mokykla lotuliukas.gif

Slidinejimo temoj buvo kazkas ikele, bet tema pasibaigus, neberandu jos
Atsakyti