Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės Šiauliuose

Sveikos, mamytės. Suprantu kaip sunku rasti auklytę savo vaikučiui, kaip sudėtinga įsileisti žmogų, kuris nuolat užsiims su jūsų vaiku, bet neretai tenka ieškoti tokio žmogaus, tad jis turi kelti pasitikėjimą. Šiuo metu esu studentė, studijuoju specialiają pedagogiką(logopediją), baiginėju pirmą kursą. Kaip sakoma,mokytojas turi turėti 2 prigimtines savybes: mylėti vaikus bei būti pakantus. Turiu šias savybes, taip pat esu labai empatiška bei mėgstu vaikus. Veikla su vaikais man teikia daug džiaugsmo, nes nuolat pasisemiu teigiamų emocijų. Patirties su vaikais turiu, esu prižiūrėjusi tiek berniukus, tiek mergaites, mokyklose atlikinėjau praktiką su įvairiais vaikais bei užsiėmiau savanoriška veikla mokykloje, kurioje prisidėjau prie vaikų ugdymo. Savo ateitį sieju su vaikais, nes kitur savęs neįsivaizduoju. Esu labai komunikabili bei lanksti asmenybė, tad greitai reaguoju į tam tikras situacijas bei greitai sumąstau išeitį. Jeigu ieškote savo vaikučiui auklės, galite kreiptis į mane, manau, jog aprašymas apie mane pasako tik labai mažą dalį. smile.gif Dėl kitų dalykų galime sutarti ir pabendravusios mirksiukas.gif
Atsakyti
Ieškome auklės ligų atvejams beveik 4 metukų mergaitei. Sirguliuoja dažnai, tai ir darbo dienų bus smile.gif Būtų puiku iš Šimšės ar gretimų rajonų. Darbas mūsų namuose, darbo dienomis nuo 8 iki 17val. Visa smulkesnė info asmenine žinute arba telefonu 868541058.
Atsakyti
Ieškom auklės ligų atvejais trims vaikučiams pabiručiams smile.gif
Dvynukams 4,5, mažiukui 2,5.
Gyvenam pietiniame rajone.
+370867835275

Atsakyti
Sveiki. Ieškau valandinės auklytės savo vienerių su puse metukų sūnui. Darbas ne nuolatinis, tad kiekvieną kartą derintume iš anksto, kad abiems būtų patogu. Paprastai auklė bus reikalinga dienos metu, kartais vakarais, o kartais ir savaitgaliais. Gyvename Pabaliuose.
Atsakyti
QUOTE(Pogutė @ 2014 05 04, 20:49)
Ieškom auklės ligų atvejais trims vaikučiams pabiručiams smile.gif
Dvynukams 4,5, mažiukui 2,5.
Gyvenam pietiniame rajone.
+370867835275


TURIM smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renri3 @ 2014 05 04, 14:21)
Ieškome auklės ligų atvejams beveik 4 metukų mergaitei. Sirguliuoja dažnai, tai ir darbo dienų bus smile.gif Būtų puiku iš Šimšės ar gretimų rajonų. Darbas mūsų namuose, darbo dienomis nuo 8 iki 17val. Visa smulkesnė info asmenine žinute arba telefonu 868541058.


Jau radome smile.gif
Atsakyti
Sveiki, draugės sesuo ieško auklės darbo VASARAI (nuo birzelio menesio). Labai šauni panelė, tad įdedu už ją skelbimą.
Studijuoja LSMU kineziterapiją. Turi auklės patirties, yra labai maloni, atsakinga, vaikučiai mielai su ja pasilieka. Gyvena Ginkūnuose. Vasarą galėtų dirbti bet kuriuo metu, pageidautina visai dienai. Taip pat nesunku ir savaitgaliais ar vakarais ilgiau pabūti, aišku iš anksto susitarus.
Tik skambučiai į tel. 865819002 Gintarė
Atsakyti
sveikos, ieškau auklės 4,5 m berniukui. darbas būtų nenuolatinis, tad laiką derintumėm iš anksto. Vaikas labai ramus, klusnus. Darbas būtų centre (Šiauliai) Gali būti moksleivės, svarbu, kad mokėtų bendrauti su vaiku.
Mano kontaktai 868385287 Viktorija
Reikia skubiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikusituka: 10 birželio 2014 - 15:07
QUOTE(vikusituka @ 2014 06 10, 16:04)
sveikos, ieškau auklės 4,5 m berniukui. darbas būtų nenuolatinis, tad laiką derintumėm iš anksto. Vaikas labai ramus, klusnus. Darbas būtų centre (Šiauliai) Gali būti moksleivės, svarbu, kad mokėtų bendrauti su vaiku.
Mano kontaktai 868385287 Viktorija
Reikia skubiai

radau 4u.gif
Atsakyti
Ieskau aukles kas antrai darbo dienai savo berniukui (1m.5men.).Butu idealu jei aukle galetu atvykti pas mus i namus (Kairiai).
P.s. darbas ne tik vasaros laiku.
Lauksiu pasiulymu i az arba i mob.861411099
Atsakyti
Sveiki ieskau aukles nuo birzelio pabaigos mergaitei 3metai. Mergaite labai savarankiska. Visai darbo dienai. Mes gyvenam Kuziuose, taciau tiktu ir Siauliete aukle ar kazkur pakeliui. 867994512 Agnė
Atsakyti
Sveiki, ieškau auklės liepos- rugpjūčio mėnesiais dviem berniukams ( 2m. Ir 5 m.) taip pat veliau bus reikalinga ligos atveju ar kartais savaitgaliais. Mes gyvenam Pabaliuose. Mano numeris 861565661. Priežiūra musu namuose.
Atsakyti