Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės Šiauliuose

QUOTE(migdolineee @ 2013 10 15, 21:34)
Ieskau auklytes nakti. Penktadieniais arba sestadieniais nuo 22 iki 6. Migdyti nereiketu, tik jei nakti prabustu
Gyvename centre

Sveiki, ar Jums dar reikalingos aukles paslaugos?
Atsakyti
QUOTE(Eve330 @ 2014 01 17, 14:52)
Sveiki. Pradedu ieškoti valandinės auklytės savo vienerių metukų sūnui. Paprastai auklė bus reikalinga vakarais, kartais savaitgaliais, bet kartais ir dienos metu. Kiekvieną kartą derinsime iš anksto, tad nereikės būti budinčiame režime smile.gif Gyvename Pabaliuose.


Vis dar ieškau auklytės 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
darbo dienomis iki pietų galiu prižiūrėti Jūsų vaikutį, kai reikia išlėkti valandžiukei ar kelioms, susitvarkyti reikalus. rašyti asmeninę žinutę 4u.gif
Pati turiu dukrytę, myliu vaikus smile.gif
gyvename centre, vytauto g. šalia buvusios Parnu parduotuvės.
Atsakyti
Ieškome valandinės auklės (ligos atvejai ir keletas vakarų per savaitę). +37061659070
Atsakyti
vėl ieškau auklė,nes esama auklytė nebegali prižiūrėti mano berniuko.
Papildyta:
smile.gif
Papildyta:
QUOTE(liija29 @ 2013 09 09, 14:32)
Sveiki ieškau auklės 3metų berniukui ligos atveju.Lanko berniukas darželį.Reiktų su juo pabūti 5val.kartais ir ilgiau.Mokėčiau iš kart už tas valandas.Geriausia,kad būtų auklė iš pietinio Dainų g arba Architektų g.Turiu vyresnį sūnų tai jis pasiimtų po pamokų broliuką iš jūsų.O valandos būtų nuo 9val 30min iki 14val 30min.Bet čia tik jam susirgus.Lauksiu pasiūlymų.Mano nr.860369087 arba elektroninis paštas blindelis@one.lt

smile.gif
Atsakyti
Ieškau auklės 3 metų draugiškai bendravimą ir žaidimus mėgstančiai mergaitei. Auklė būtų reikalinga ligos atveju, kelis kartus per savaite vakarais bei gali buti, kad kartais ir savaitgaliais. Dėl priežiūros tartumėmes iš anksto 4u.gif
Atsakyti
Laba diena Mamytės!


Ieškau auklės darbo Šiauliuose. Esu 22metų, nesenai baigiau studijas. Esu Bendrosios praktikos slaugytoja. Šiuo metu ieškausi darbo. Turiu laisvo laiko darbo dienomis, bet kuriomis valandomis. Esu patyrusi Auklė, kiekvieną vasarą (ir šiuo metu savaitgaliais prižiūriu Vaikučius Šiauliuose) žiūriu Vaikučius Vilniuje, Šiauliuose. Esu žiūrėjusi nuo kelių mėnesių iki 7 metų Vaikučius. Jei Jūsų Vaikeliui reikia šilumos, rūpestingumo PARAŠYKITE MAN.. Jei Jūsų Vaikutis išdykęs,mėgsta žaidimus, tai Jis turės puikią draugę su kuria praleis nuostabų laiką.


Mano kontaktai: 860876703
Atsakyti
Galiu priziureti vaikiuka kelias valandzikes kartu su sava draugija. Pietinis. I az.
Atsakyti
Sveiki,ieskau aukles tik darbo dienomis ligos atveju blush2.gif idealu pietiniam raj. Mergytei 2m2men 4u.gif PS idealu kuri galetu derintis prie mano darbo grafiko,bet ne ilgiau nei iki 17,30 blush2.gif 4u.gif mano tel. 867617492
Atsakyti
Sveiki,

ieškau auklės Šiauliuose Rekyvoje prižiūrėti 4 metų mergaitę. Tel. 865044809
Atsakyti
Sveiki, ieškau auklės darbo nuo birželio 1 dienos. Galiu dirbti per vasara ar ilgiau. Šiais metais baigiu universitetą. Noriu dirbti pilną darbo dieną. Esu iš Radviliškio, todėl pirmenybę teikčiau darbui Radviliškyje, bet galiu dirbti ir Šiauliuose. Turiu nemažai patirties, dirbau aukle su įvairaus amžiaus vaikučiais. Turiu keletą rekomendacijų. Man labai patinka leisti laiką su vaikučiais, gerai su jais sutariu, be to puikiai gebu juos lavinti, kadangi baigiu kino ir teatro aktorės bakalaurą. Galiu prižiūrėti ir du vaikučius. Jei susidomėsite laukiu pasiūlymu smile.gif
Atsakyti
Sveiki, ieškome auklės nuo gegužės 21 dienos darbo dienomis, kelis kart per savaitę ax.gif Reikėtų prižiūrėti metukų mergytę, mūsų namuose, centre, Rašykite į až 4u.gif
Atsakyti