Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolės mamytės

mes dar viduriuojam pliusasmtas, kad sloga jau kaip ir baigesi smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mes jau gerai, jau beveik nekostim, biskelį sloguojam dar, bet jau juokas. Dantukai prie to pačio mum lenda, tai su jais daugiau bėdos, zyzalas tai kaip reta doh.gif Įdomu kaip ligoniukai ligoninėje?

Atsakyti
Skambinau vakar Dainai, tai sake, kad laikosi visi neblogai, garinasi, procedurinasi, jeigu kraujas geras bus, gal pirmadieni vaziuos jau namo..
Atsakyti
labas vakaras.

nu tai ka mamukai sirguliuojat? balioncikai jusu vaikiukams 4u.gif

mes tfu tfu tfu laikomes, tik dantukus daiginam viena po kito, neturejom iki 10 menesio nei vieno, per menesi isdygo cieli 4 thumbup.gif ir dar vienas lenda ax.gif

siaip viskas po senovei,niekur i jokias vietas susiburimo neinam, tik su giminem, draugais namuose, ir pasivaiksciojimai po lauka ax.gif i parduotuve isvis nesinesu nuo mazens, net galvoju ar vestis i poliklinika, skiepo nera, aisku nebuvome tris menesius, nes sake neateiti, tik va rupestis, kad svorio per tris menesius nepriaugo nieko,nors valgo gerai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmuke: 08 balandžio 2013 - 18:18
Vilmuke, ar tu savo vyresniu vaiku irgi taip niekur nevesdavai? Kaip paskui darziuka sekesi lankyti? nesirgo stipriai?
As su Joviu rodos visur eidavau, meetai nui 2 sav prasidejo biggrin.gif mokyklele nuo 6 men, atrodo nesirgo, bet kai prasidejo darzelis, tai supratau, kad visai neatsparus mano vaikas virusams... doh.gif
Mes su Kipru jau snd Maximas abi aplekem, 40% virsutiniams, tai Jovi apipirkau, nes viska isauges wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2013 04 09, 12:35)
Vilmuke, ar tu savo vyresniu vaiku irgi taip niekur nevesdavai? Kaip paskui darziuka sekesi lankyti? nesirgo stipriai?
As su Joviu rodos visur eidavau, meetai nui 2 sav prasidejo biggrin.gif mokyklele nuo 6 men, atrodo nesirgo, bet kai prasidejo darzelis, tai supratau, kad visai neatsparus mano vaikas virusams...  doh.gif
Mes su Kipru jau snd Maximas abi aplekem, 40% virsutiniams, tai Jovi apipirkau, nes viska isauges wink.gif

ne mazu isvis po pardes nesitampiau, nemaciau tam reikalo, bet uz tai pas mane nei vienas pvz jokiu kaprizu pardese nerode, isaugo ta amziu, o paskui kai jau ejo susikalbeti vesdavausi be jokiu problemu. eidavau i mamukiu susitikimus su vidurineliu,bet visur eidamas imuniteto nesustprinsi lotuliukas.gif , jei jau jis ji turi tai turi, jei ne tai ne 4u.gif bet cia mano nuomone ir viskas, per ligu sezonus sakau vaiku nesitampau, kad bile tampytis, ir ligu ieskotis. einame ten kur mums reikia biggrin.gif
bet tik nepykit niekam cia netaikau gi, cia mano nuomone mirksiukas.gif

gerai, kad pasakei, kad nuolaida, eisiu gal ka apziureti, nors as atradus "tesco" internetu perku, tai man labai pigu ir geri rubeliai kasdienai thumbup.gif

as ana dien susitikau savo pazistama su dvieju metuku mergaite makseje, nu eina ta mergicka per ta parduotuve savarankiskai, krauna viska i vezima ka nori, ta mama bega is paskos atimineja, tas vaikas, kad isiisterikavo doh.gif , tai visa makse skambejo, o pardavejos net sake,vaje kas ta vaika ten pjauna lotuliukas.gif
nerekia man tokiu kaprizu, arba aukleji vaika, kad to nebutu arba nesivedi i parduotuve lotuliukas.gif bet ka ten tokia dar isauklesi ax.gif t gal neturi kur paliti tai ir vedasi nezinau ax.gif cia visai kita tema nukrypau lotuliukas.gif 4u.gif bet toks jausmas man rodesi, kad pasliauzioti i parduotuve isejo su tuo vaiku ir viskas biggrin.gif nes man nera baisiau, kai pamatau parduotuveje mamos tempiama isteriskai rekianti vaika, ir dar tas musasi, spardosi blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmuke: 09 balandžio 2013 - 12:58
vilmuke, viskas nuo auklejimo priklauso, as Jovi i parduotuves veziausi nuo leliuko iki dabar ir ne karto (tfu tfu tfu) isteriju nekilo. Man atrodo, kad ne parduotuvese cia esme, jeigu vaikas isterijas rodo, kaprizinasi, tai jis ar namie, ar sveciuose, ar lauke savo parodys, o jeigu susikalbi su vaiku, tai ir vediesi kur nori...
Atsakyti
Labukas,
Merginukes gal zinot kuri kur gera siuveja marijampolej galima rast? g.gif man reikia kad pasiutu Luknei krikstynu suknele
Atsakyti
Sveikos, aš su neramumu, šiandien išbėrė Matuką, ties pilvuku ir tokiom raudonom ryškiom dėmukėm, kažkiek ant veiduko, prieš tai 2-3 dienas laikėsi temperatūra apie 38, gali būti čia ta tridienė? Ar man labai nerimauti dėl to bėrimo?
Atsakyti
Labas,
Grįžom bigsmile.gif
Šiandien dar tokia truputį ne rogėse jaučiuosi, tikiuosi rytoj ilgiau prisėsiu prie kompo ir parašysiu plačiau. Ačiū visoms už linkėjimus, balionus ir medalius biggrin.gif susirenkam ir kol kas niekam neperleidžiam laikom stipriai stipriai 4u.gif

QUOTE(Cashmere @ 2013 04 10, 19:09)
šiandien išbėrė Matuką, ties pilvuku ir tokiom raudonom ryškiom dėmukėm, kažkiek ant veiduko, prieš tai 2-3 dienas laikėsi temperatūra apie 38, gali būti čia ta tridienė?

Manau bus tridienė 4u.gif
Nors mano nei viena ja nesirgęs, net neįsivaizduoju koks bėrimas turėtų būti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2013 04 10, 19:09)
Sveikos, aš su neramumu, šiandien išbėrė Matuką, ties pilvuku ir tokiom raudonom ryškiom dėmukėm, kažkiek ant veiduko, prieš tai 2-3 dienas laikėsi temperatūra apie 38, gali būti čia ta tridienė? Ar man la nerimauti dėl to bėrimo?
g.gif  blush2.gif

Bent jau mano Daniele,kai sirgo tridiene,tai temperatura virs 39 kilo, o kai isbere,tai visai zema nukritus buvo
Papildyta:
QUOTE(Daina @ 2013 04 10, 21:46)
Labas,
Grįžom  bigsmile.gif 
Šiandien dar tokia truputį ne rogėse jaučiuosi, tikiuosi rytoj ilgiau prisėsiu prie kompo ir parašysiu plačiau. Ačiū visoms už linkėjimus, balionus ir medalius  biggrin.gif  susirenkam ir kol kas niekam neperleidžiam laikom stipriai stipriai  4u.gif
Manau bus tridienė  4u.gif
Nors mano nei viena ja nesirgęs, net neįsivaizduoju koks bėrimas turėtų būti  g.gif

Sveiki sugrize,stiprekit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2013 04 10, 20:09)
Sveikos, aš su neramumu, šiandien išbėrė Matuką, ties pilvuku ir tokiom raudonom ryškiom dėmukėm, kažkiek ant veiduko, prieš tai 2-3 dienas laikėsi temperatūra apie 38, gali būti čia ta tridienė? Ar man labai nerimauti dėl to bėrimo?

mano Jovis sirgo tridiene, tai toks smulkus raudonas berimas, mazais raudoniais taskiukais isbertas, kiek pamenu, neryskiais. Geriausia eikit pas gydytoja...
Papildyta:
QUOTE(Daina @ 2013 04 10, 22:46)
Šiandien dar tokia truputį ne rogėse jaučiuosi, tikiuosi rytoj ilgiau prisėsiu prie kompo ir parašysiu plačiau. Ačiū visoms už linkėjimus, balionus ir medalius  biggrin.gif  susirenkam ir kol kas niekam neperleidžiam laikom stipriai stipriai  4u.gif

Laikykites wink.gif sveiki bukit - svarbiausia wink.gif
Atsakyti