Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolės mamytės

QUOTE(Cashmere @ 2013 04 02, 18:38)
Sergam sergam, kosulys, sloga, geriam antibus, naktim jau ramesnis, kažkiek apmažėjo, ryt pas gydytoją vėl keliaujam. Namie  jau pabodo!!!

4u.gif sveikit

QUOTE(Tiske @ 2013 04 03, 08:46)
Mano tai visi vyrai krito pries Velykas, dabar tik Jovis su Kipru kosti ir sloguoja, bet jau nekarsciuoja, duodasi po namus - bus man sunki savaite. Na, nors vyras i darba isejo, tai jau lengviau 

jums irgi priklauso 4u.gif

QUOTE(Daina @ 2013 04 03, 09:20)
"Labas" rytas
Maniškiai kai dvyniai abu su 39,1    kokia zaraza tempa sunkiai nusimuša   Ant Gretos tai bent matosi, o Paulius vaikšto kaip niekur nieko, ai sakau pasimatuok dėl bendros statistikos 

mamka laikykis console.gif likusiai seimynai po glebi sveikatos 4u.gif 4u.gif 4u.gif kas per bacilos uzpuole?
Laukiam kol pasveiksit, ta meeta darysim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanet: 03 balandžio 2013 - 12:30
Dainai jau ne balionas, o medalis priklauso, as nuo vyro slaugymo tai pirma para buvau pervargus doh.gif doh.gif doh.gif Sveikit greiciau, saulute uz lango, meeeeeeto mano sirdis geidzia biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, buvau sutikus Dainą pas gydytoją, tai su abiem vaikučiais paguldė juos į ligoninę, siunčiam jiem daug balionų ir stiprybės mamytei 4u.gif
Atsakyti
Norejau ir as pranest liudna zinia is Dainos, bet ziuriu, jau pranesta. Pauliui bronchitas, Gretai beprasidedantis plauciu uzdegimas sad.gif Sveikateles jiems glebiai.
Atsakyti
Linkim Gretutei ir Pauliukui daug daug sveikatytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif Dainai stiprybes ir atsilaikyt pries visas bacilas 4u.gif 4u.gif 4u.gif Sveikit ir namuciu greiciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Dainos seimynai sveikateles 4u.gif
na ir orai jau y nevilti varo doh.gif pfu pfu gerai kad dar bent nesergam o taip tai turbut depresija uzpultu, tik ir siaucia visokios ligos unsure.gif savaitgali MB kalbina prasiblaskymui y paroda kaunan nulekt bet kazko labai bijau del Luknes kad kokios bacilos nepasigautu tarp tokios mases zmoniu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melynakee: 04 balandžio 2013 - 09:08
Bet tai kiek ligoniuku unsure.gif O mes ir nebuvom pas gydytoja, tik susiskambinau sake duot sinupreto lasiuku kad tas sniurpstalas kur kazkur snargliu pastrige giliai, suskystetu ir issivalytu. O mazum blogai kad nepasikviete? Sako jei valgo ner tempos, nekosti, laimingas, tai nieko tokio kad kartais ten nosytej kliurkalas girdisi g.gif O jei ten ne tik nosy kliurkia g.gif
Atsakyti
Nebijokit jus tu ligu ir nesedekit namie uzsidare tarp keturiu sienu, na, gal dabar niekur neinat ir nesirgs, bet kai isvesit i darzeli, tai ligu neatsiginsit, vaiku imunitetas formuojasi prasergant ivairius virusus 4u.gif 4u.gif 4u.gif linkiu nugaleti baimes ir visur vaziuot, kur tik norisi, o jeigu ir apsirgtu - nestresuot wink.gif Tada ir mamos, ir vaikai laimingesni wink.gif
Atsakyti
Sweikutes,
mes ir prisiregistruojam prie serganciuju sad.gif mano abu viduriuoja plius Rimvydas dar ir veme, o as su juo kartu nezinau sakau matyt virusa pagavom, nes visi iseiles pirma Augustas pakui vyras o dabar mes su Rimvydu. Pasiskambinau daktarei tai sendien nesiu slapima abieju vaiku, tikiuosi nereikes keliauti i ligonine sad.gif fui kaip nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(viliuxe @ 2013 04 04, 11:42)
Sweikutes,
mes ir prisiregistruojam prie serganciuju sad.gif mano abu viduriuoja plius Rimvydas dar ir veme, o as su juo kartu nezinau sakau matyt virusa pagavom, nes visi iseiles pirma Augustas pakui vyras o dabar mes su Rimvydu. Pasiskambinau daktarei tai sendien nesiu slapima abieju vaiku, tikiuosi nereikes keliauti i ligonine sad.gif fui kaip nenoriu.

Sveika, gal ko uzsivalget visi, nuo svenciu uzsilikusio? Sveikit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2013 04 04, 11:56)
Sveika, gal ko uzsivalget visi, nuo svenciu uzsilikusio? Sveikit  4u.gif

oi tikrai ne viska svieze dariau
Atsakyti
Na, kaip ligoniai laikosi?
Mes po gydytojos, Jovis sveikas, su Kipru dar ketvirtad pasirodyt...labai jau sloga uzsitese vaikui... doh.gif
Atsakyti