Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(veriru @ 2013 03 17, 14:18)
Site batukai gera  kaina, ar teisingai supratau, kad vilnos pasiltinimas?
gal kas turit sitos  firmos batus, ar atitinka dydziai ?

http://www.javari.de...../shoppingCart

vlies - tai ne vilna (butu wolle), itariu kad flysas
Atsakyti
Pasidalinu įspūdžiais ir aš - gavau savo Naturalizer
41 dydžio, mani nuomone šiek tiek mažintos ir piekis siauras, įsibraškinu, bet per kančias. Bet šiaip dailūs, kokybiški batukai. Mokėjau 36 EUR.
Gal kas susidūrė su Queens batukais, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaleda: 17 kovo 2013 - 19:47
QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 17, 15:31)
O man šitie mėlyni Ecco be proto gražūs...

laukiu tokių tik raudonų ax.gif (tikiuosi, kad tiks)
Atsakyti
Vel as ateinu, nosi nukabinus verysad.gif Gavau atsakyma:
I'm sorry-You haven't completed the order yet.
The iterms in question are still in your shorpping card. You may go to shopping card and then proceed then checkout "zur Kasse gehen"

Na ir toliau, kaip as galiu sumoket...

Bet kaip galima neuzbaigti uzsakymo, pervedus pinigus.
Batai dingo is krepselio, pardavime reikiamo dydzio nera, bet kazkaip man nesitiki, kad jie keliaus pas mane
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 17, 21:29)
Vel as ateinu, nosi nukabinus verysad.gif Gavau atsakyma:
I'm sorry-You haven't completed the order yet.
The iterms in question are still in your shorpping card. You may go to shopping card and then proceed then checkout "zur Kasse gehen"

Na ir toliau, kaip as galiu sumoket...

Bet kaip galima neuzbaigti uzsakymo, pervedus pinigus.
Batai dingo is krepselio, pardavime reikiamo dydzio nera, bet kazkaip man nesitiki, kad jie keliaus pas mane


Kada pastebėjote, kad batai dingo iš krepšelio? Po to, kai parašėte šitą laišką? Gal tai reiškia, kad sistemoje kažkas buvo užstrigę, ir dabar jie pasižiūrėję sutvarkė?

Ką matote, kai nueinate Mein Konto -> Bestellungen anzeigen? Gal jau netyčia tie batai ten matosi?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 17, 22:38)
Kada pastebėjote, kad batai dingo iš krepšelio? Po to, kai parašėte šitą laišką? Gal tai reiškia, kad sistemoje kažkas buvo užstrigę, ir dabar jie pasižiūrėję sutvarkė?

Ką matote, kai nueinate Mein Konto -> Bestellungen anzeigen? Gal jau netyčia tie batai ten matosi?


Vakar vakare, kai rasiau laiska dar buvo, o shiandien tik vakare prie kompo prisedau ir pamaciau.
Mein konto vistiek nieko nerodo
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 17, 22:19)
Vakar vakare, kai rasiau laiska dar buvo, o shiandien tik vakare prie kompo prisedau ir pamaciau.
Mein konto vistiek nieko nerodo


nelabai as suprantu g.gif nuskaiciavo pinigus, bet prie uzsakymu nieko nera? o is korteles jau tikrai nuskaiciavo, ar tik rezervuota? nes jei nuskaiciavo, siuskit i Javari israsa ir parodykit kad pinigai nuskaiciuoti, o uzsakymo jokio nera.tai tikrai grazins pinigus.
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 17, 22:19)
Vakar vakare, kai rasiau laiska dar buvo, o shiandien tik vakare prie kompo prisedau ir pamaciau.
Mein konto vistiek nieko nerodo


O jūs tikrai žiūrite ten, kur reikia? Kai įeinate Mein Konto, tada nuspaudžiate kairėje esančią viršutinę nuorodą (Bestellungen anzeigen), jūsų paprašo prisijungti su slaptažodžiu... Visą šitą padarote?

Šiaip atrodytų, kad jeigu ištuštėjo krepšelis, tai reiškia, jog jūsų užsakymą pagaliau "surado" g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 03 17, 23:27)
nelabai as suprantu  g.gif  nuskaiciavo pinigus, bet prie uzsakymu nieko nera? o is korteles jau tikrai nuskaiciavo, ar tik rezervuota? nes jei nuskaiciavo, siuskit i Javari israsa ir parodykit kad pinigai nuskaiciuoti, o uzsakymo jokio nera.tai tikrai grazins pinigus.


Net i banka skambinau pasitikslint, pervesti kovo 6 d. Siunciau pavedimo kopija, sita vieta jie taktiskai praleidzia
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 17, 23:30)
O jūs tikrai žiūrite ten, kur reikia? Kai įeinate Mein Konto, tada nuspaudžiate kairėje esančią viršutinę nuorodą (Bestellungen anzeigen), jūsų paprašo prisijungti su slaptažodžiu... Visą šitą padarote?

Šiaip atrodytų, kad jeigu ištuštėjo krepšelis, tai reiškia, jog jūsų užsakymą pagaliau "surado"  g.gif


Taip ir darau, nieko.

Jei gauciau, butu stebuklas, o gal kas kitas nupirko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valyte_7: 17 kovo 2013 - 22:40
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 17, 22:35)
Net i banka skambinau pasitikslint, pervesti kovo 6 d.


Tai manau tikrai nebus problemu, siunciat jiems israsa ir rasot, kad jie nuskaiciavo pinigus, o prie uzsakymu nieko nera, ir parasykite, arba tegul grazina pinigus atgal arba siuncia batus.
Su Javari niekada neturejau problemu, jie labai geranoriski ir labai greitai sprendzia problemas 4u.gif
Atsakyti
valyte_7, manau geriausiai kad koks vokiskai skaitantis arba javaryje susigaudantis zmogus ieitu i jusu javari ir pasiziuretu, man kazkokia mistika jusu istorija...
Atsakyti
QUOTE(dorada @ 2013 03 16, 17:23)
Gavau Clarks Diary Record; pagavau uz 20.04 eur, tobuli, aukscio nesijaucia, labai smagu su jais ax.gif
Gal atsiliepsite, kaip Belmondo batu dydziai ir kokybe?
Dekui, jei atsakysite biggrin.gif
Apie vaika pamirsau  biggrin.gif Naturino zieminiai dailiai pasiuti, lengvuciai, irgi tobula biggrin.gif

Clarks atrodo labai gražiai. Labai geras pirkinys. 4u.gif Įdėsiu juos juos į Merkliste ir tikėsiuos, kad kaina nukris.
Radau panašius tik iš tekstilės, spėju geriau pirkti odinius.
Atsakyti