Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(ra2ga @ 2013 03 17, 09:43)
ar turit kas Martinelli firmos moteriskus batus? noriu odinius pirkti pusbacius. jeigu nesioju 41 - 41,5 gal man geriau 42 jamti?

Išsigandau, kad pradėjo mažėt batų kiekis smile.gif Kontrolei į krepšelį įdėjau daugiau porų, iš pradžiu priėmė 4vnt., o paskui staigiai vis mažiau po pora raudonai meta. Akimirka ir langelyje 1vnt. rodo! Drebančiom rankom, kad tik spėt biggrin.gif Greičiau pirkimą maigyt pradėjau. Priminė burbuliukų šaudymo žaidimą biggrin.gif Norėjau pradžiai įdėt į Norų lapą, kad pasvarstyt pirkt-nepirkt, nebuvo kada svarstyt lotuliukas.gif
Pasirodo esu azartiška lotuliukas.gif
Paėmiau 42, nors nespaus smile.gif Juk ne bateliai - ne iškrisiu smile.gif
Šitie Martinelli

Nakti dar sau pirkau batelius Salamander Tokius paprastus, kaip klasikiniai.
Sūnui (nusižiūrėjau nuo vienos SM) Adidas
Vyrui basankes (ruošk (ką ten?) žiemą) smile.gif Clarks

Pratęsiant tradiciją tikiuos penktadienį jau turėsim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 17 kovo 2013 - 10:28
Galetumem sekancioje temoje ar kur nors kitur ideti balsavima del batu dydziu. Pvz. populiariausiu firmu kuri pirko batus pabalsuotu ar mazinti ar didinti (kaip open24 apie crocsus yra).
Dabar kai randu kokia nuomone stengiuosi issisaugoti, bet kada staigiai reikia nezinomos firmos, tai nesuspeja niekas atsakyti doh.gif O butu tokia informacija pirmame lape ar bolge daug patogiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 03 17, 11:28)

Butu neblogai, bet aš neįsivaizduoju kaip tai turėtu atrodyti.
Populiariausius žinom, o nežinomų-neragautų kiek daug.

Sūnui dar Converse žiūriu. Geriau laisvesnius jamti?
Atsakyti

QUOTE
Kaip Geox dydziai?

man atitinka rolleyes.gif

QUOTE(AuroraBO @ 2013 03 17, 11:28)
Galetumem sekancioje temoje ar kur nors kitur ideti balsavima del batu dydziu. Pvz.  populiariausiu firmu  kuri pirko  batus pabalsuotu  ar mazinti ar didinti (kaip open24 apie crocsus yra).
Dabar kai randu kokia nuomone stengiuosi issisaugoti, bet kada staigiai reikia nezinomos firmos, tai nesuspeja niekas atsakyti doh.gif O butu tokia informacija pirmame lape ar bolge daug patogiau rolleyes.gif

thumbup.gif kokia gera ideja. einu nagrineti ta bloga, gal galima butu kur ideti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oliuke_: 17 kovo 2013 - 11:07
QUOTE(vavute11 @ 2013 03 17, 07:55)
Gal kas turit tokius batus, ir galit patirtim pasidalint didinti mazinti, ar siaurai kojai ar ne tik.. Ir gal kas suprantat, ar visas batas pasiltintas ar tik butaforija tas kailiukas?
Dekui 4u.gif
http://www.javari.de...s...&pageCode=d



Iš to, kas rašoma, panašu, kad kailiukas tik dekoracija - bus aule. Nes rašo, kad viduje oda. Nebent būtų netikslus aprašymas unsure.gif

Pasižiūrėkit to paties modelio braun (cuero) spalvą. Paskutinis paveiksliukas - fotkinta iš viršaus. Man atrodo, kad pade ne kailis. Didelė foto.

QUOTE(ra2ga @ 2013 03 17, 10:17)
Išsigandau, kad pradėjo mažėt batų kiekis smile.gif Kontrolei į krepšelį įdėjau daugiau porų, iš pradžiu priėmė 4vnt., o paskui staigiai vis mažiau po pora raudonai meta. Akimirka ir langelyje 1vnt. rodo! Drebančiom rankom, kad tik spėt biggrin.gif Greičiau pirkimą maigyt pradėjau. Priminė burbuliukų šaudymo žaidimą biggrin.gif Norėjau pradžiai įdėt į Norų lapą, kad pasvarstyt pirkt-nepirkt, nebuvo kada svarstyt  lotuliukas.gif 
Pasirodo esu azartiška  lotuliukas.gif
Paėmiau 42, nors nespaus smile.gif Juk ne bateliai - ne iškrisiu smile.gif
Šitie Martinelli

Nakti dar sau pirkau batelius Salamander Tokius paprastus, kaip klasikiniai.
Sūnui (nusižiūrėjau nuo vienos SM) Adidas
Vyrui basankes (ruošk (ką ten?) žiemą) smile.gif Clarks

Pratęsiant tradiciją tikiuos penktadienį jau turėsim biggrin.gif


Oi koks smagus apsipirkimas thumbup.gif Salamander bateliai labai dailūs wub.gif Panašias vyriškas Clarks basankes aš irgi laikau krepšyje prancūziškame Javaryje, bet ten kaina 79. Labai gražios, rinkomės tarp jų ir ryžų Clarks už tokią pat kainą pas vokiečius. Tai dabar keliauja šios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 17 kovo 2013 - 12:00
QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 16, 10:00)

Apskritai, sakyčiau, pas vokiečius Ecco nuolaidų padavė - ne tik vaikiškiems, bet ir moteriškiems bei vyriškiems galima rasti neblogų kainų.
na kažkaip išpardavimo pradžioj buvo geresnės kainos ax.gif pvzd. šitie buvo už 27eur tik kiek didintas modeliukas, bet vasarai kai karšta manau bus gerai ax.gif o šitie idealiai tinka wub.gif o ir kaina buvo 34eur thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 03 17, 08:43)
as neturiu dar jokiu Geox, bet kazkas rase ir as pasizymejau, kad didinti.


QUOTE(Oliuke_ @ 2013 03 17, 11:06)
man atitinka  rolleyes.gif
thumbup.gif kokia gera ideja. einu nagrineti ta bloga, gal galima butu kur ideti.

ir man atitinka smile.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2013 03 17, 12:00)
na kažkaip išpardavimo pradžioj buvo geresnės kainos ax.gif pvzd. šitie buvo už 27eur tik kiek didintas modeliukas, bet vasarai kai karšta manau bus gerai  ax.gif o šitie idealiai tinka wub.gif o ir kaina buvo 34eur thumbup.gif

o man kažkaip susirodė, kad ecco nemažina kainų per išpardavimą, netgi padidina, aš juos gerom kainom sugaudau, kai nėra jokio išpardavimo.
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 03 17, 10:37)
Butu neblogai, bet aš neįsivaizduoju kaip tai turėtu atrodyti.
Populiariausius žinom, o nežinomų-neragautų kiek daug.
Sūnui dar Converse žiūriu. Geriau laisvesnius jamti?

Oi ne, didinti Converse.
Atsakyti
Site batukai gera kaina, ar teisingai supratau, kad vilnos pasiltinimas?
gal kas turit sitos firmos batus, ar atitinka dydziai ?

http://www.javari.de...../shoppingCart
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2013 03 17, 14:18)
Site batukai gera  kaina, ar teisingai supratau, kad vilnos pasiltinimas?
gal kas turit sitos  firmos batus, ar atitinka dydziai ?

http://www.javari.de...../shoppingCart

Šituos aš buvau nusižiūrėjus irgi, man patiko. Turėtų būti patogūs.
Rinkausi tarp šių ir tarp Marco tozzi. Pastarieji ėmė viršų, jau turiu gavusi.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2013 03 17, 14:17)
Oi ne, didinti Converse.

Ko tai man nesiseka surasti internete būtent "Converse size UK US cm" dydžių lenteles.
Mano sūnaus pėda 29cm - tai čia koks būtu? Gal turit? Pamatuotumėt vidpadį.
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 03 17, 13:54)
Ko tai man nesiseka surasti internete būtent "Converse size UK US cm" dydžių lenteles.
Mano sūnaus pėda 29cm - tai čia koks būtu? Gal turit? Pamatuotumėt vidpadį.

US10 vidpadis 28,5cm.
Atsakyti