Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(bbiitute @ 2013 04 11, 14:32)
kulno aukstis apie 7  ax.gif  kazkuri mergaite rase kad labai smagus  biggrin.gif  blush2.gif

skaičiau tą postą, kad smagūs ir nesijaučia kulno aukščio. Ale praleidau info, koks tas kulno aukštis biggrin.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2013 04 11, 11:39)
Gal kas galėtumėt pasakyt apie Buffalo London batų dydžių atitikimą. Būčiau labai dėkinga.


Man atitiko smile.gif

QUOTE(Gricė @ 2013 04 11, 13:09)
Turiu kelias poras ecco batų, nes esu didelė jų gebėja, tai galiu pasidalinti.
Mano pėda 23,7cm, na, nepilni 24, keltis aukšta ir pėda ne iš siaurųjų. Priklausomai nuo gamintojo, batus nešioju 37-38 dydžio.
Turiu ecco žieminius 37 dydžio (žemakulnius). Tinka idealiai, kai prasinešiojo, teko net kailinį vidpadį įsidėti.
Vasariniai ecco kedai 38 dydžio - didoki, bet nešioju su storesne kojine  doh.gif
Sportinės ecco basutės 38 dydžio - vasarai gerai, kai laisvesnės.
Esu pirkusi iš amazon ecco basutes per pirštą 37 dydžio - buvo per siauros. 
Taigi, sakyčiau, kad labai priklauso nuo modelio. O dėl pėdos platumo sunku pasakyti, bet, ko gero, tinka.


Aciu 4u.gif
Bandysiu surizikuoti, mamai labai patiko vienos ecco basutes, o jos koja labai plati, tai jeigu ka, grazinsiu.

Javaris informavo, kad neatsiemiau siuntinio ir jis jiems atgal grizo, liepe pasitikrinti kodel taip nutiko, siusta per DHL. Nors pagal sekimo nuoroda matau, kad batai buvo kazkam iteikti Vokietijoj, tada vel is to zmogeno paimti, tada issiusti i Prancuzija ir ten sekmingai iteikti MAN doh.gif


Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 04 10, 09:44)
Ar yra kam nors is uzsakanciu paskutinemis dviem savaitemis, kad issiustu DHL?

Savaitgalį padariau du užsakymus iš javari.de, tai juos abu sudėjo į vieną ir išsiuntė per DHL mirksiukas.gif O pagal nuorodą matau, kad šiandien jau Vilniuje - ryt, tikiuos, jau gausiu rolleyes.gif
Tiesa, kaip matau, siunčia iš Vokietijos, tai gal todėl ir su DHL. Nes prieš tai kovo mėnesį pirkau irgi dvi poras, bet abi buvo išsiųsto iš UK (nors pirkau per javari.de) ir paprastu paštu.

QUOTE(dorada @ 2013 04 10, 22:20)
Cia as as as rasiau apie dulketa dezute biggrin.gif , bet butent - esme ir yra tame, kad neaisku, kur ir kaip tie batai laikomi. Manau, si karta prancuzams nebe pagrindo rasiau. Galit pasmalsauti, kaip atrode mano pelesiniai batukai doh.gif
Buvau soke, dabar jau juokinga lotuliukas.gif Bet vistiek neisduosiu Javariaus tongue.gif

Oho, čia gal toks stilius - ale "natūraliai pasendinti" bigsmile.gif biggrin.gif

QUOTE(liaudija @ 2013 04 11, 16:45)
Javaris informavo, kad neatsiemiau siuntinio ir jis jiems atgal grizo, liepe pasitikrinti kodel taip nutiko, siusta per DHL. Nors pagal sekimo nuoroda matau, kad batai buvo kazkam iteikti Vokietijoj, tada vel is to zmogeno paimti, tada issiusti i Prancuzija ir ten sekmingai iteikti MAN  doh.gif

Nieko sau blink.gif O užsakyme jūsų adresas nurodytas teisingai?
Atsakyti
Tokie geri tie Riekeriai, patogūs, kaina puiki, o dar neišpirkti.. g.gif
Atsakyti
Dorada, čia matyt toks stiliukas biggrin.gif O tu skundus rašai, dabar gi mandingas natūralus sendinimas biggrin.gif
Atsakyti
Merginos ar atitinka Gabor dydziai, pvz nesioju 38-39 dydi, koki imti g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 04 11, 17:42)
Tokie geri tie Riekeriai, patogūs, kaina puiki, o dar neišpirkti.. g.gif

Man jie atrodo labai sunkiai priderinami, tokie sviesiai rudi su kailiuku su kalniuku...
Pvz mano zieminiai paltai raudoni ir melyni spalviskai netiks, o juoda turiu tik pukini palta, tokie aukstakulniai prie puchavyko irgi netinka.
Bet vistiek noriu, nes atrodo silti ir pigus.
Jus turit? Tikrai kulnas patogus? laugh.gif
Kaip dydis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dilgelyt: 11 balandžio 2013 - 19:14
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 04 11, 15:58)
Nieko sau  blink.gif O užsakyme jūsų adresas nurodytas teisingai?



Teisingas biggrin.gif Jau daug batu gavau bigsmile.gif
Dabar laukiu vel per DHL, tikiuosi si karta i Lietuva atkeliaus.
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2013 04 11, 12:18)
Ačiū. Jau buvau ieškoti, daugumai atitiko.
Radau ir Jūsų pirminį pasisakymą, mačiau pirktus batus, todėl turėčiau klausimą.
Jie prie išmatavimų rašo blauzdos apimtį, prie Jūsiškių parašyta ar tai 31 ar 32 cm. Toks plotis pagal mane tikrai mažas. Gal galėtumėt kada nors pamatuoti ar tikrai tai atitinka realybę, nes mano nusižiūrėtų batų išmatavimai analogiški, o man reikėtų kokių 35cm. Visada maniau, kad turiu vidutinę blauzdą, o pasirodo storą biggrin.gif


Na va, pamatavau savo batus. Rezultatas toks - kadangi jie panašiai iki vidurio blauzdos, tai pats viršus ir yra plačiausia vieta, apie 38 cm. Mano blauzda pakankamai plona, apie 35-36 cm. Kai apsiaunu batus, praktiškai laisvai galiu plaštaką į aulą įkišti, tačiau aulas yra iš avikailio, tas kailis apie 0,6 cm storio, tai visai nesmunka ir nesukrenta. Jei būtų batai kitokiu aulu, vien tik iš odos, tikrai nesilakytų ir vaikščiočiau apsmukusiais biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti