Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Ursiuke @ 2013 03 16, 22:56)
Papildyta:
Man irgi įdomu, ar jūs esate gavusi nors vieną normalų laišką, kuriame būtų kas nors konkrečiai atsakyta? Ką jie jums rašė? Klausiu apie darbuotojo pasirašytą laišką. Tokie automatinio atsakiklio laiškai, kokį dabar įdėjote, nesiskaito


Lyg bandziau ir taip, kaip jie raso, ir per nuoroda, kuri ikelta pirmame puslapyje, idomu, bandysiu dar..

Butent, kad ne.. Atsakymai ateina per 30 sek. su kruva nuorodu,bet nieko konkretaus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valyte_7: 16 kovo 2013 - 22:03
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 16, 23:01)
Lyg bandziau ir taip, kaip jie raso, ir per nuoroda, kuri ikelta pirmame puslapyje, idomu, bandysiu dar..

Butent, kad ne.. Atsakymai ateina per 30 sek. su kruva nuorodu,bet nieko konkretaus g.gif


Tai šitie atsakymai nieko verti. Būtinai turite rašyti prisijungus prie savo acounto. pabandykite kad ir dabar, nes jie kažkaip ir savaitgaliais dirba
Atsakyti
QUOTE(Ursiuke @ 2013 03 16, 23:14)
Tai šitie atsakymai nieko verti. Būtinai turite rašyti prisijungus prie savo acounto. pabandykite kad ir dabar, nes jie kažkaip ir savaitgaliais dirba


Gerai, bet man atrodo jau taip dariau g.gif
kontakt - e-mail an javari, issoka lentele mano var./pav, zemiau mailas ir tuscias langelis tekstui
Atsakyti
QUOTE(dorada @ 2013 03 16, 15:23)
Gal atsiliepsite, kaip Belmondo batu dydziai ir kokybe?
Dekui, jei atsakysite biggrin.gif


Nusipirkau tokius belmondo batelius. Patogūs. Pirkau 42 dydį, mano pėdos ilgis 27 cm. Tai manyčiau atitinka dydžius. Dėl kokybės negaliu pakomentuoti, nes dar lauke jų neavėjau.
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 16, 23:19)
Gerai, bet man atrodo jau taip dariau g.gif
kontakt - e-mail an javari, issoka lentele mano var./pav, zemiau mailas ir tuscias langelis tekstui

nu tai cia praso prisijungti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 16, 23:19)
Gerai, bet man atrodo jau taip dariau g.gif
kontakt - e-mail an javari, issoka lentele mano var./pav, zemiau mailas ir tuscias langelis tekstui


Taip, vardas, jūsų el.paštas, tada reikia pasirinkti temą, nurodyti užsakymo, dėl kurio kreipiatės, numerį ir tuščiame langelyje rašyti laišką. Tai kadangi užsakymo numerio jokio neturite, tai aš rinkčiausi temą Javari Mein-Konto. Ir, ko gero, tokį patį laišką nusiųsčiau dar kartą pasirinkdama temą Bestellungen, jei leis jį išsiųsti nenurodžius jokio užsakymo numerio. Pabandykite.
Atsakyti
QUOTE(Ursiuke @ 2013 03 16, 23:41)
Taip, vardas, jūsų el.paštas, tada reikia pasirinkti temą, nurodyti užsakymo, dėl kurio kreipiatės, numerį ir tuščiame langelyje rašyti laišką. Tai kadangi užsakymo numerio jokio neturite, tai aš rinkčiausi temą Javari Mein-Konto. Ir, ko gero, tokį patį laišką nusiųsčiau dar kartą pasirinkdama temą Bestellungen, jei leis jį išsiųsti nenurodžius jokio užsakymo numerio. Pabandykite.


Issiunciau du laiskelius (be numeriuko leido). Lauksiu rytoj geru ziniu smile.gif

Aciu, mergaites, uz pagalba ir kantrybe 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valyte_7: 16 kovo 2013 - 22:55
QUOTE(dorada @ 2013 03 16, 18:29)
Ni ni ni, prie krutumo reik vidaus odinio ir uztrauktuko sone Geox wub.gif

[QUOTE]Kaip Geox dydziai?
Atsakyti
Gal kas turit tokius batus, ir galit patirtim pasidalint didinti mazinti, ar siaurai kojai ar ne tik.. Ir gal kas suprantat, ar visas batas pasiltintas ar tik butaforija tas kailiukas?


Dekui 4u.gif


http://www.javari.de...s...&pageCode=d


Ir gal apie siuos batukus ka galit pasakyt?

http://www.javari.de...../shoppingCart
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vavute11: 17 kovo 2013 - 08:00
QUOTE(vikruole @ 2013 03 17, 08:38)
Kaip Geox dydziai?

as neturiu dar jokiu Geox, bet kazkas rase ir as pasizymejau, kad didinti.

ar turit kas Martinelli firmos moteriskus batus? noriu odinius pirkti pusbacius. jeigu nesioju 41 - 41,5 gal man geriau 42 jamti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 17 kovo 2013 - 09:16
http://www.javari.de...d...&pageCode=d

aš turiu tokius, ilgis jų atitiko, tikrai nebuvo didinti, bet žiauriai siauri. Vaikščiojau sukandus dantis visokių tempenčių odą purškalų prisipurškusi, bet lakuotos odos nepratempiau doh.gif dabar sėkimingai guli batų dėžėje, nes po mano bandymų pratempti nebedrįsau atgal siųsti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 03 17, 09:27)
aš turiu tokius, ilgis jų atitiko, tikrai nebuvo didinti, bet žiauriai siauri. Vaikščiojau sukandus dantis visokių tempenčių odą purškalų prisipurškusi, bet lakuotos odos nepratempiau  doh.gif dabar sėkimingai guli batų dėžėje, nes po mano bandymų pratempti nebedrįsau atgal siųsti.  ax.gif

Aha, turiu panasaus stiliaus GEOX ne is Javari, irgi siauroki, guli kol kas nepraaveti.
user posted image
Atsakyti