Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(liaudija @ 2013 04 10, 23:00)
Kaip manote, ar Ecco basutes tinka placiai pedai? Siandien nuvaziavau i Ecco parduotuve Panoramoj, tai vos neisvirtau is koju. Paprasiau berniuko parodyti man didesni dydi, o jis atsake, kad kam man ji ziureti, jis taip pat atrodo, kaip ir tas, kuris stovi lentynoj, tik didesnis  blink.gif Sakau, kaip kam, o tam, kad paziureciau, ar jos tinka placiai kojai, sako, o ka jus jas pirksit??? Sakau, ne nepirksiu, bet paziuret vistiek noriu, tai taip surauke nosi, atnese siaip ne taip tik viena modeli, o kito net nenese, nors ir prasiau  schmoll.gif 
Ir atrodziau visai padoriai, isskyrus paltuka, kuri mazis apspardes buvo  lotuliukas.gif

kokia nepagarba unsure.gif as skunda parasyciau
Atsakyti
Gal kas galėtumėt pasakyt apie Buffalo London batų dydžių atitikimą. Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2013 04 11, 11:39)
Gal kas galėtumėt pasakyt apie Buffalo London batų dydžių atitikimą. Būčiau labai dėkinga.


Turiu žieminius, man dydį atitiko. Šiaip temoj apie Buffalo buvo diskutuojama, tik nepamenu, šioj ar praeitoj, pabandykit paieškoti.
Atsakyti
As Kauno akropoli ejau matuotis eco keduku,tai irgi vos ismaldavau ,kad atnestu dydi, leistu pasimatuoti....taip jau nepatenkintai aptarnavo. Turbut simtai zmoniu i diena eina matuotis, o poto perka inetrnete, ir mes tos matuotojos uzknisom juos labai g.gif \


Tai kaipo su tais rieker zieminukais uz 19 eur? Pirkot?
http://www.javari.de...../shoppingCart

Kaip ju kulnas ,patogumas?
As abejoju, visai nemano spalva,ir kulnu nemegstu, bet ir traukia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 04 11, 12:42)
Turiu žieminius, man dydį atitiko. Šiaip temoj apie Buffalo buvo diskutuojama, tik nepamenu, šioj ar praeitoj, pabandykit paieškoti.


Ačiū. Jau buvau ieškoti, daugumai atitiko.
Radau ir Jūsų pirminį pasisakymą, mačiau pirktus batus, todėl turėčiau klausimą.
Jie prie išmatavimų rašo blauzdos apimtį, prie Jūsiškių parašyta ar tai 31 ar 32 cm. Toks plotis pagal mane tikrai mažas. Gal galėtumėt kada nors pamatuoti ar tikrai tai atitinka realybę, nes mano nusižiūrėtų batų išmatavimai analogiški, o man reikėtų kokių 35cm. Visada maniau, kad turiu vidutinę blauzdą, o pasirodo storą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėjūna: 11 balandžio 2013 - 12:25
QUOTE(liaudija @ 2013 04 10, 23:00)
Kaip manote, ar Ecco basutes tinka placiai pedai?

Turiu kelias poras ecco batų, nes esu didelė jų gebėja, tai galiu pasidalinti.
Mano pėda 23,7cm, na, nepilni 24, keltis aukšta ir pėda ne iš siaurųjų. Priklausomai nuo gamintojo, batus nešioju 37-38 dydžio.
Turiu ecco žieminius 37 dydžio (žemakulnius). Tinka idealiai, kai prasinešiojo, teko net kailinį vidpadį įsidėti.
Vasariniai ecco kedai 38 dydžio - didoki, bet nešioju su storesne kojine doh.gif
Sportinės ecco basutės 38 dydžio - vasarai gerai, kai laisvesnės.
Esu pirkusi iš amazon ecco basutes per pirštą 37 dydžio - buvo per siauros.
Taigi, sakyčiau, kad labai priklauso nuo modelio. O dėl pėdos platumo sunku pasakyti, bet, ko gero, tinka.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 04 11, 12:46)
As Kauno akropoli ejau matuotis eco keduku,tai irgi vos ismaldavau ,kad atnestu dydi, leistu pasimatuoti....taip jau nepatenkintai aptarnavo. Turbut simtai zmoniu i diena eina matuotis, o poto perka inetrnete, ir mes tos matuotojos uzknisom juos labai g.gif \
Tai kaipo su tais rieker zieminukais uz 19 eur? Pirkot?
http://www.javari.de...../shoppingCart

Kaip ju kulnas ,patogumas?
As abejoju, visai nemano spalva,ir kulnu nemegstu, bet ir traukia doh.gif

tai ka reikia pirkti nesimatavus? doh.gif ar jus prasot atnesti pasimatuoti? As tai tiesiog klausiu ar turi mane dominancio modelio 38 dydi ir nesa man. Jei neturi, paprasau 39 atnesti. tada ir aisku ar 38 tiks biggrin.gif
juk ir siaip kazkas gali netikti, nepatogus buti ir t.t. Juk neprivalot pitkti jei matuojates
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2013 04 11, 13:18)
Ačiū. Jau buvau ieškoti, daugumai atitiko.
Radau ir Jūsų pirminį pasisakymą, mačiau pirktus batus, todėl turėčiau klausimą.
Jie prie išmatavimų rašo blauzdos apimtį, prie Jūsiškių parašyta ar tai 31 ar 32 cm. Toks plotis pagal mane tikrai mažas. Gal galėtumėt kada nors pamatuoti ar tikrai tai atitinka realybę, nes mano nusižiūrėtų batų išmatavimai analogiški, o man reikėtų kokių 35cm. Visada maniau, kad turiu vidutinę blauzdą, o pasirodo storą biggrin.gif



Cia tikriausiai kazkokia klaida g.gif Mano irgi plona blauzda ~34 cm, neisivaizduoju, kad galetu buti 31 cm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2013 04 11, 12:18)
Ačiū. Jau buvau ieškoti, daugumai atitiko.
Radau ir Jūsų pirminį pasisakymą, mačiau pirktus batus, todėl turėčiau klausimą.
Jie prie išmatavimų rašo blauzdos apimtį, prie Jūsiškių parašyta ar tai 31 ar 32 cm. Toks plotis pagal mane tikrai mažas. Gal galėtumėt kada nors pamatuoti ar tikrai tai atitinka realybę, nes mano nusižiūrėtų batų išmatavimai analogiški, o man reikėtų kokių 35cm. Visada maniau, kad turiu vidutinę blauzdą, o pasirodo storą biggrin.gif


Vakare grįžusi po darbo pamatuosiu ir parašysiu kas ir kaip. Kai toks pavasaris, tai žieminių vasaros miegui dar nesuguldžiau, stovi kol kas prieškambaryje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 04 11, 13:46)
\
Tai kaipo su tais rieker zieminukais uz 19 eur? Pirkot?
http://www.javari.de...../shoppingCart

Kaip ju kulnas ,patogumas?
As abejoju, visai nemano spalva,ir kulnu nemegstu, bet ir traukia doh.gif

Jau doh.gif katik nusipirkom lotuliukas.gif nors kulnu visai nemyliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 04 11, 14:12)
Jau  doh.gif  katik nusipirkom  lotuliukas.gif  nors kulnu visai nemyliu  blush2.gif

o tai koks jų aukštis? g.gif 9", juk ne 9 cm g.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 04 11, 16:28)
o tai koks jų aukštis? g.gif 9", juk ne 9 cm g.gif

kulno aukstis apie 7 ax.gif kazkuri mergaite rase kad labai smagus biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti