Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Gavau batus uzsakytus balandzio 1d. thumbup.gif

Ligtai skaiciau kad Tamaris dydinti , deja neikisu kojos verysad.gif mokejau 25 eurus.
My Webpage

Tai buvo mano pirmas uzsakymas. Pirkau situos , todel kad neliko tu kuriu norejau , o nupirkt kazka labai norejau doh.gif.. Tai dabar galvoju ar yra sansas juos parduoti , ar iskart siusti atgal.
Atsakyti
Nieko tie Tamaris nedidinti, visad atitinka mano ismiera - tiek vasariniai, tiek zieminiai. Dar karta pasikartosiu, kad esu linkus labai atsargiai vertint tokius abstrakcius pasakymus - oi didinti, oi mazinti.
Atsakyti
QUOTE(mam2ka @ 2013 04 10, 10:25)
gaila, tad laukiu biggrin.gif

Sveika, ir sau ir vyrui pirkau Oliver, puse ismieros mažinti..(o gal net ir visa)
Atsakyti
Sveikos 4u.gif . gal kuri galite rekomenduoti iš javari basutes (pirmuosius batukus) 19 - 20 dydžio, gal kuri nesenai siuntėtės kažką panašaus, norėjau iš ecco, bet nėra basučių tokio dydžio berniukiškų schmoll.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mam2ka @ 2013 04 10, 10:30)
Sveikos, s.Oliver dydziai i mazesne puse? Lyg skaiciau sioje temoje, bet dabar neberandu zinutes  doh.gif Aciu.

man atitiko. pirkau atviras basutes be kulno rolleyes.gif


QUOTE(amellija @ 2013 04 10, 14:42)
Sveikos  4u.gif . gal kuri galite rekomenduoti iš javari basutes (pirmuosius batukus) 19 - 20 dydžio, gal kuri nesenai siuntėtės kažką panašaus, norėjau iš ecco, bet nėra basučių tokio dydžio berniukiškų schmoll.gif

Ačiū 4u.gif

man ecco vaikiskos basutes nepatiko schmoll.gif labiausiai nustebino clarksu kokybe wub.gif dabar vaikams stengiuosi tik juos pirkti
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 04 10, 15:52)
man ecco vaikiskos basutes nepatiko  schmoll.gif labiausiai nustebino clarksu kokybe wub.gif dabar vaikams stengiuosi tik juos pirkti

Clarks kokybė vienareikšmiškai be priekaištų drinks_cheers.gif wub.gif Mes ir sau juos renkamės, turim keletą porų, superiniai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amellija @ 2013 04 10, 13:42)
Sveikos  4u.gif . gal kuri galite rekomenduoti iš javari basutes (pirmuosius batukus) 19 - 20 dydžio, gal kuri nesenai siuntėtės kažką panašaus, norėjau iš ecco, bet nėra basučių tokio dydžio berniukiškų schmoll.gif
Ačiū 4u.gif

aš manau, kad basutėms dabar ne pats pigiausias laikas. Tikrai geros kainos buvo vasaros pabaigoje. Savo žiogui rugpjūtį pirkau basutes, tai už Primigi mokėjau apie 45 lt. Dabar pirkau batukus rudeniui, nes vasaros pabaigoje jiems gerų kainų nebuvo.
Iš mergaičių perkančių ilgesnį laiką supratau, kad šiuo metu pigiausiai galima nusipirkti žieminius batus, o vasaros pabaigoje -vasarinių batų išpardavimai. tad ir stengiuosi užsipirkti iš anksto 4u.gif
Atsakyti
sveikos
pakomentuosiu siuntini.
Gavau raudonas Jonnys balerinkas. labai smagios. tiks normaliai-siaurai kojytei. nesioju 36-37, tai situ 37 dydis kaip tik thumbup.gif mokejau apie 26 pinigus.
baisiai dziaugiuos pirkiniu ir LAUKIU PAVASARIO, kad galeciau pamandravoti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lelijėlė: 10 balandžio 2013 - 16:05
QUOTE(amellija @ 2013 04 10, 13:42)
Sveikos  4u.gif . gal kuri galite rekomenduoti iš javari basutes (pirmuosius batukus) 19 - 20 dydžio, gal kuri nesenai siuntėtės kažką panašaus, norėjau iš ecco, bet nėra basučių tokio dydžio berniukiškų schmoll.gif

Ačiū 4u.gif


Mazis pernai sitas 20 dydzio http://www.javari.de...2...&pageCode=d visa vasara nesiojo, superines, minkstos, lankstus padukas. Tik mokejau gerokai maziau.

Siemet nesios Naturino, labai smagios ir jos. O jo pirmi batukai buvo Naturino, man labai patiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liaudija: 10 balandžio 2013 - 16:39
QUOTE(Olimpiete @ 2013 04 10, 09:44)
Ar yra kam nors is uzsakanciu paskutinemis dviem savaitemis, kad issiustu DHL? As pirkau pries savaite dvejus vienodus batus, tik skirtingais dydziais ir tai kiekviena atskirai issiunte paprastu pastu.
Vakar tai vos ne eksperimenta padariau - uzsakiau 4 poras batu vienu uzsakymu, ir is ju vieni ilgaauliai, tai deze turi buti didele. Gal tures sazines sudet viska i viena deze ir siusti DHL, o ne 4 atskirus...gi ilgaauliu siuntimas ir jiems ne centus kainuoja net ir tuo paprastu pastu...ir paskutine pora batu, tai jei prapuls, jiems tektu grazinti nemaza suma man.



blink.gif Man atrodo, kad čia mums reikia turėti sąžinės reikšti tokio pobūdžio nepasitenkinimus... Juo labiau, kad atsiunčia nemokamai.
Atsakyti
Merginos gal žinote arMark Shoes dydžiai atitinka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursiuke @ 2013 04 10, 18:16)
blink.gif Man atrodo, kad čia mums reikia turėti sąžinės reikšti tokio pobūdžio nepasitenkinimus... Juo labiau, kad atsiunčia nemokamai.


Pirkejas visada teisus. Ir gali ir piktintis, ir dziaugtis smile.gif Nes Javaris turi savo minusu - ne taip retai pasitaiko visokiu nemalonybiu - atsiuncia isvis ne ta preke, batai buna brokuoti, brokas akivaizdus, o vis tiek siuncia, nes turbut jie isvis ju netikrina, supainioti dydziai, padulkeje ir papelije dezutes, kaip jau teko skaityti. Ir mes cia jiems darom paslauga, kad superkam senu kolekciju nukainuotus batus, kuriu neispardave parduotuves nebeturi kur deti biggrin.gif
O nemokamai siuncia ne tik Javaris. Pvz. NEXT irgi siuncia, bet visada DHL, visada labai greit ir i atnesa namus. Ir nesvarbu ar perki uz 10 euru ar uz 100. Ir ju DHL per 3 d.d., o GAP su DHL tai turbut tarnybinis romanas, nes ryte uzsakai, o kita diena po pietu jau gauni.
Papildyta:
QUOTE(adi82 @ 2013 04 10, 19:13)
Merginos gal žinote arMark Shoes dydžiai atitinka? 4u.gif


Man atitinka, 25,5 cm. peda tinka 39 dydis, bent kiek jau teko matuotis.
Papildyta:
QUOTE(Lelijėlė @ 2013 04 10, 17:04)
sveikos
pakomentuosiu siuntini.
Gavau raudonas Jonnys balerinkas.


Labai wub.gif
biggrin.gif

Beje, gavau zinute, kad issiunte DHL. Eksperimentas pasiteisino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olimpiete: 10 balandžio 2013 - 19:13