Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Ar yra kam nors is uzsakanciu paskutinemis dviem savaitemis, kad issiustu DHL? As pirkau pries savaite dvejus vienodus batus, tik skirtingais dydziais ir tai kiekviena atskirai issiunte paprastu pastu.
Vakar tai vos ne eksperimenta padariau - uzsakiau 4 poras batu vienu uzsakymu, ir is ju vieni ilgaauliai, tai deze turi buti didele. Gal tures sazines sudet viska i viena deze ir siusti DHL, o ne 4 atskirus...gi ilgaauliu siuntimas ir jiems ne centus kainuoja net ir tuo paprastu pastu...ir paskutine pora batu, tai jei prapuls, jiems tektu grazinti nemaza suma man.
Ir dar pvz pastebejau, kad anksciau vos tik uzsakius ir nuejus i uzsakymo perziura Mein Konto duodavo pasirinkimui ir uzsakymo atsaukima, o dabar jau nebe. Uzsakei, ir jei pvz po poros minuciu nori atsaukt, jau viskas.
Gal cia tik i ispardavimo pabaiga jie tokius pakeitimus daro. Dar del atsaukimo nieko, ale tas ankstesnis siuntinio atnesimas tiesiai i namus per kelias dienas nuo uzsakymo, tai gerokai islepino....
Atsakyti
Crocs zieminiai 37/38 paskutine spalva (tamsiai melyni) uz 26 eur vietoj 80, gal kam aktualu:

crocs

Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 04 10, 09:44)
Ar yra kam nors is uzsakanciu paskutinemis dviem savaitemis, kad issiustu DHL? As pirkau pries savaite dvejus vienodus batus, tik skirtingais dydziais ir tai kiekviena atskirai issiunte paprastu pastu...


Aš vakar užsakiau batus už 56 Eur, tai išsiuntė DHL, nors prieš tai jau kelis kartus siuntė paprastu, bet ten mažesnės sumos buvo, tai gal nuo to priklauso g.gif.
Atsakyti
Sveikos, s.Oliver dydziai i mazesne puse? Lyg skaiciau sioje temoje, bet dabar neberandu zinutes doh.gif Aciu.
Atsakyti
QUOTE(mam2ka @ 2013 04 10, 10:30)
Sveikos, s.Oliver dydziai i mazesne puse? Lyg skaiciau sioje temoje, bet dabar neberandu zinutes  doh.gif Aciu.


Ka nusiziurejot? smile.gif
As i vienus ju pusbacius dairiausi, neapsisprendziau ar reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 04 10, 08:44)
Ar yra kam nors is uzsakanciu paskutinemis dviem savaitemis, kad issiustu DHL? As pirkau pries savaite dvejus vienodus batus, tik skirtingais dydziais ir tai kiekviena atskirai issiunte paprastu pastu.



praėjusioj savaitėj gavau per DHL dvi poras vaikiškų batų , nebuvo jie iš brangių , buvo įdėti į skirtingas dėžes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 04 10, 11:37)
Ka nusiziurejot? smile.gif
As i vienus ju pusbacius dairiausi, neapsisprendziau ar reikia  ax.gif

Basutes, basutes ir su atviru priekiu
Atsakyti
QUOTE(2Ditute @ 2013 04 08, 18:52)
sveikos merginos, kai siunciate preke atgal į Javari. de, išsispausdinat abu atsiųstus lapus ir juos klijuojat, ar uztenka apatinio g.gif
Ačiū už pagalbą smile.gif

virsutini dedat i dezute su batais, apatini klijuojat ant siuntos 4u.gif 4u.gif

zaibisku greiciu sakyciau nueina grazinimas, as grazinau ketvirtadieni, o jau siandien gavau zinute kad gavo mano batus ir bus grazinti pinigeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mam2ka @ 2013 04 10, 11:02)


Antros labai dailios smile.gif

Bet o Jums negaila butu tiek moketi uz sintetika blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2013 04 09, 21:10)
thumbup.gif  O ar buvote dėl to parašiusi javariui?

Aš šiandien parašiau dėl savojo 14 dienos, už 10 minučių gavau atsakymą, kad batai bus išsiųsti kiti.


Kadangi mano pirktų batukų jau pardavime nebebuvo, tai vis dar laukiau ir nerašiau.

Vieni gauti batai man per maži ir ketinu juos siųsti atgal. Nepagalvojau, kad padas odinis ir matavausi prieškambaryje kur yra plytelės ir matyt buvo likę žemių iš lauko. Dabar ant padų yra įsispaudę keletas duobučių nuo akmenukų. Kažin neprikibs, kad gražinami batai nėra idealios būklės? Gal kam taip yra buvę?
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 04 10, 12:07)
Bet o Jums negaila butu tiek moketi uz sintetika blush2.gif  ?

gaila, tad laukiu biggrin.gif
Atsakyti
Bronx 39 dydis
Bronx ivairus dydziai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 10 balandžio 2013 - 10:39