Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Užsuku pasidžiaugti savo batukais. Pirkau šiuos Josef Seibel
Pirkau 41d., viduje 27cm, tad dydį atitinka. Oda minkštutė, viduje pašiltinimas, padas lankstus (tik velniškai slidus) doh.gif Lipukai laiko puikiai. Tiks toms, kurios turi atsikišusį kauliuką ties pėdos linkiu ir platesne pėdutę. Labai patenkinta jais esu wub.gif Juos avint jaučiuosi kaip kad basa lakstyčiau bigsmile.gif Pirkau, kai kainavo mažiau - apie 30 euru.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xvoveriux: 07 balandžio 2013 - 22:36
QUOTE(dorada @ 2013 04 07, 22:30)
as sitos firmos jau atsikandau neigiamai labai doh.gif gal batai (pirkau kitokius) butu ir nieko, bet gavau apipelijusius visus kazkokius, deze su dulkiu sluoksniusad.gif francai per penkias minutes atsake, kad apmokes ir grazinimo islaidas biggrin.gif pamoralizavau jiems kaip reikiant cool.gif

Oho, ir taip būna blink.gif blink.gif blink.gif
Na, bent ramu tiek, kad čia javari, tai jei ką, su grąžinimu nebus problemų rolleyes.gif
Atsakyti
As siandien gavau veluojanti siuntini, kuriame buvo labai laukti Clarksai su Goretex. Prisiziurejau viename Bloge merginos ikeltu fotkiu ir uzsimaniau biggrin.gif Emiau 39,5 dydi (mano koja siaip 39, peda 25,5) tai galiu pasakyt, kad tinka idealiai. Visiskai neplatus, puikiai tinka siauresnei pedai, o jau patogus thumbup.gif
Nuostabieji Clarksai

Batukai realiai ir visos liaupses jiems cia: Blog''as
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olimpiete: 08 balandžio 2013 - 14:27
Camper gera kaina
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 04 08, 15:25)
As siandien gavau veluojanti siuntini, kuriame buvo labai laukti Clarksai su Goretex. Prisiziurejau viename Bloge merginos ikeltu fotkiu ir uzsimaniau  biggrin.gif Emiau 39,5 dydi (mano koja siaip 39, peda 25,5) tai galiu pasakyt, kad tinka idealiai. Visiskai neplatus, puikiai tinka siauresnei pedai, o jau patogus  thumbup.gif
Nuostabieji Clarksai

Batukai realiai ir visos liaupses jiems cia: Blog''as

wub.gif labai labai

Rieker 39 ir didesni 19 euru; vidus vilna pilnai; atsiliepimai superiniai, išpirkit, a? doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Tamaris 42 dydis
Atsakyti

sveikos merginos, kai siunciate preke atgal į Javari. de, išsispausdinat abu atsiųstus lapus ir juos klijuojat, ar uztenka apatinio g.gif
Ačiū už pagalbą smile.gif
Atsakyti
Javaris pradejo bludinti - grazinau jiems per mazus batus ir pirkau kitos spalvos didesnius, tai jie man grazinima padare ne tiems maziesiems, kuriuos nusiunciau jiems atgal, o naujiems doh.gif
Negana to, pagal trackingo numeriuka matau, kad tie naujieji mano batai sekmingai iteikti kazkam Prancuzijoje lotuliukas.gif , o as ju laukiu jau beveik menesi laiko.
Parasiau Javariui - para laiko tyla g.gif

Atsakyti
QUOTE(dorada @ 2013 04 08, 17:47)
wub.gif labai labai

Rieker 39 ir didesni 19 euru; vidus vilna pilnai; atsiliepimai superiniai, išpirkit, a? doh.gif

oi situs jau gerus 2 men nesioju ir negaliu atsidziaugti wub.gif patogumas nerealus, kulno visai nesijaucia thumbup.gif o jau siltuciai, per salcius ejau, kojos nei trupuco nesalo wub.gif pirkau uz 25 eur ir tai negaila buvo, dabar apie antrus mastau jau antra savaite kai tokia kaina wub.gif

o jei reikia atkalbeti, tai ju prieziura siek tiek sudetingesne - sudetingumas tame, kad reikia spec priemones ir spec sepetelio odai pasiausti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2013 04 08, 23:32)
oi situs jau gerus 2 men nesioju ir negaliu atsidziaugti  wub.gif patogumas nerealus, kulno visai nesijaucia  thumbup.gif o jau siltuciai, per salcius ejau, kojos nei trupuco nesalo  wub.gif pirkau uz 25 eur ir tai negaila buvo, dabar apie antrus mastau jau antra savaite kai tokia kaina wub.gif

o jei reikia atkalbeti, tai ju prieziura siek tiek sudetingesne - sudetingumas tame, kad reikia spec priemones ir spec sepetelio odai pasiausti  biggrin.gif

O kaip dydis? I didesne ar mazesne puse?
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2013 04 08, 23:32)
oi situs jau gerus 2 men nesioju ir negaliu atsidziaugti  wub.gif patogumas nerealus, kulno visai nesijaucia  thumbup.gif o jau siltuciai, per salcius ejau, kojos nei trupuco nesalo  wub.gif pirkau uz 25 eur ir tai negaila buvo, dabar apie antrus mastau jau antra savaite kai tokia kaina wub.gif

o jei reikia atkalbeti, tai ju prieziura siek tiek sudetingesne - sudetingumas tame, kad reikia spec priemones ir spec sepetelio odai pasiausti  biggrin.gif

Labai padejot, atkalbejot lotuliukas.gif verstai odai impregnanta turiu tongue.gif
Atsakyti
Tik ką iš pašto su Jana batukais.
Labai, labai faini. Gaila, kad didoki, nors iš tiesų savo dydį atitinka. Rašo ant bato 39,5/UK6, tai tokie ir yra. Perkant rašė 39, tai tuo pusdydžiu man ir didoki, bet auliukai aukštesni šiek tiek, mąstau gal nepamesiu... Būtų pepper spalvos 38,5 papirkčiau tuos, bet nėra verysad.gif
Atsakyti