Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Gricė @ 2013 04 04, 18:35)
Mano užsakymas kovo 20 d. Dar vis laukiu  g.gif

Sveiki,
gavau savo tapkes. Deja, per didelės g.gif didintos, vadinasi. Išmokau pirkti vokiškame javaryje, dabar mokysiuos siųsti atgal verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 04 04, 23:31)
o kaip issiunte? jei paprastu pastu, tai laukite kokias 3 sav drasiai


Paštu jie išsiuntė. 4u.gif
Vadinasi, dar luktelsiu iki kitos savaitės vidurio. g.gif
Atsakyti
Šios basutės labai įdomaus spalvų derinio
Atsakyti
Dėl batų grąžinimo.
Viską perskaičiau 1 psl., viską padariau, kaip parašyta. Turiu barkodą ir grąžinimo adresą.
Neaišku dėl faltūros. Faktūra - tai tie lapai, kurie atėjo kartu su batais batų dėžėje? Na, aš tikra kvaiša - nesuprantu... Nes el. paštu atėjo tik pranešimas, kad pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą ir t.t.
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 04 05, 16:47)
Šios basutės labai įdomaus spalvų derinio
Jo, labai idomus. As jas ziurinejau, tik del kulno abejojau. Kazkoks senobinis. Gal kas turi? Ar tik nuotraukose tas kulnas toks storas?
Atsakyti
QUOTE(Lina K. @ 2013 04 05, 12:50)
Dabar lauksiu pamatyti ir pamėginti natūroje  smile.gif  http://www.javari.de...../shoppingCart
4u.gif


Grazus wub.gif Tik kulniukai aptraukti oda man labai greit nusivaro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2013 04 05, 16:54)
Dėl batų grąžinimo.
Viską perskaičiau 1 psl., viską padariau, kaip parašyta. Turiu barkodą ir grąžinimo adresą.
Neaišku dėl faltūros. Faktūra - tai tie lapai, kurie atėjo kartu su batais batų dėžėje? Na, aš tikra kvaiša - nesuprantu... Nes el. paštu atėjo tik pranešimas, kad pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą ir t.t.
Ačiū.

lapus, kuriuos gavote su batais, pasiliekate sau; atsispausdinote juk du lapus, vienas - su adresu - ant siuntinio; kitas - su batu pavadinimu ar pan. - siuntinio viduje; daugiau tikrai nieko nereikia 4u.gif gaila, kad tenka pirkini grazinti 4u.gif
Papildyta:
O man ziemuze nebaisi: gavau siltutes tapkes Macarena Lana; uzsimaniau panasiu melynu dovanoms
Tiesa, dydis pamazintas sakyciau; tai neprasoviau su didesnem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dorada @ 2013 04 05, 19:37)
O man ziemuze nebaisi: gavau siltutes tapkes Macarena Lana; uzsimaniau panasiu melynu dovanoms
Tiesa, dydis pamazintas sakyciau; tai neprasoviau su didesnem smile.gif


Na va, o aš irgi tokias užsisakiau, bet ėmiau savo dydį, tai jaučiu bus per mažos doh.gif.
Kurį dydį Jūs nešiojate? Matau, kad nuoroda į 41, tai jeigu taip, gal galėtumėte pamatuoti vidpadžio ilgį? Nes aš ėmiau 40, bet jeigu bus per mažos, paimčiau 41 smile.gif.

Dar tiesa, lyg ir skaičiau, kad jos siauresnei kojai g.gif. Ar tikrai? Nes mano siaura, tai čia jau būtų privalumas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona: 05 balandžio 2013 - 18:45
QUOTE(Mona @ 2013 04 05, 19:44)
Na va, o aš irgi tokias užsisakiau, bet ėmiau savo dydį, tai jaučiu bus per mažos  doh.gif.
Kurį dydį Jūs nešiojate? Matau, kad nuoroda į 41, tai jeigu taip, gal galėtumėte pamatuoti vidpadžio ilgį? Nes aš ėmiau 40, bet jeigu bus per mažos, paimčiau 41 smile.gif.

Dar tiesa, lyg ir skaičiau, kad jos siauresnei kojai  g.gif. Ar tikrai? Nes mano siaura, tai čia jau būtų privalumas  biggrin.gif

gal ten netycia nuoroda i 41 dydi imeciau, nes as pirkau 40, siaip aviu 39-40, tarpini toki; o tas 40 dydis pats tas, ir tai pirstas didysis remiasi siek tiek, bet gal prasitampys dar biggrin.gif dovanoms 39 ir 41 imu, ziuresiu, gal 41 vistik sau pasiliksiu arba Jums biggrin.gif O del siaurumo - mano peda normali, o tapkes tikrai ne siauros, ir platesne koja tilptu pagal mane g.gif bet labai fainuoles, minkstutes, o svarbiausia - silta kojai pagaliau thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Gal kartais kas pirkote savo vyrams siuos batus?
Salamander

Ar siaip gal galite parekomenduot siltus zieminius vyriskus batus kitai ziemai, uz gera kaina?
Aciu!
Atsakyti
QUOTE(vugne @ 2013 04 04, 17:19)
uzsisakiau bili bi, tai grazinau, nes buvo tokio platumo, kad siaubas...smile.gif nors drauge su normalia blauzda vos uzsisege...

Cia kurie Billi bi tokie? Parodykit, kad nesugalvociau imti, nes irgi i Billi bi dairausi smile.gif Tik brangios, zarazos biggrin.gif
Man dar sitie nerealiai grazus ir is nuotraukos atrodo, kad siaurai blauzdai tiktu. Kol kainavo 160 eur nepirkau, vis laukiau, kol atpigs, dabar i pradine kaina sugrizo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arkadija: 05 balandžio 2013 - 20:24
QUOTE(vikruole @ 2013 04 05, 18:51)
Jo, labai idomus. As jas ziurinejau, tik del kulno abejojau. Kazkoks senobinis. Gal kas turi? Ar tik nuotraukose tas kulnas toks storas?


Manau, kad ir bus toks storokas, bet kad dabar ir tokie madoje. Aplamai, jei paziuret vasaros tendencijas, tai nemadingu kulnu nera smile.gif
Modeliukas man irgi patinka, turejau kazkada vos ne identiskas "mergautines", kas dar karta patvirtina, kad mada eina ratu smile.gif
Konkreciai situ Tamario man nepatinka, kad vidus tekstile ir sagtele panasu, kad bus plastmasine, tai jau taip sau schmoll.gif
Atsakyti