Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(vugne @ 2013 04 04, 18:19)
Mielosios, patarkite, kurie ilgaauliai tinka siaurai blauzdai? Nes VISI man jie per platus, nors koja 38, blauzda siaura...tinka tik vow firmos (dolita seniau vezdavo) ir keli bili bi copenhagen. Bet is cia uzsisakiau bili bi, tai grazinau, nes buvo tokio platumo, kad siaubas...smile.gif nors drauge su normalia blauzda vos uzsisege...


Sis klausimas jau buvo uzduotas, bet atsakymo neatsirado ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 04 balandžio 2013 - 17:26
QUOTE(leone @ 2013 04 04, 15:34)
Merginos, kiek laukiat batu, po nurodyto termino, kad jau rasyt email jiems? g.gif


Mane irgi domina tas klausimas. 4u.gif

Ar yra iš vokiškojo javari dar negavusių kovo 14 d. užsakymo?
Planuoju rytoj rašyti jiems.
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2013 04 04, 18:28)
Ar yra iš vokiškojo javari dar negavusių kovo 14 d. užsakymo?

Mano užsakymas kovo 20 d. Dar vis laukiu g.gif
Atsakyti
siandien gavau Martinelli pusbacius. 42 dydis, 27cm vidpadis, kulnas 7,5 - 8,5cm. bato vidus apsiutas ne audiniu, o minksta oda. po kambarius vaikstau - patogus.
Atsakyti
Aš kovo 8 vis dar laukiu.

QUOTE(linole @ 2013 04 04, 18:28)
Mane irgi domina tas klausimas.  4u.gif

Ar yra iš vokiškojo javari dar negavusių kovo 14 d. užsakymo?
Planuoju rytoj rašyti jiems.

Atsakyti
QUOTE(linole @ 2013 04 04, 17:28)
Mane irgi domina tas klausimas.  4u.gif

Ar yra iš vokiškojo javari dar negavusių kovo 14 d. užsakymo?
Planuoju rytoj rašyti jiems.



kovo 4 dienos dar nera, bet jau paprasyti issiunte nauja siuntinuka.

Mano blauzda pakankamai plona, tai tiko Buffalo http://www.javari.de...2...&pageCode=d
bet patys batai man nepasirode labai jau kokybiski, pirmus grazinau, uz antrus papildoma nuolaida pasiule, nes vel oda kazkokia nenormali buvo.
Atsakyti
Štai šitie Buffalo siaurai blauzdai (skaičiau atsiliepimus Amazone, kad net ir siaurablauzdės, ne visos užsegė iki galo biggrin.gif). Tik gaila, kad mano dydis brangus verysad.gif.

Buffalo nuoroda
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2013 04 04, 18:28)
Mane irgi domina tas klausimas.  4u.gif

Ar yra iš vokiškojo javari dar negavusių kovo 14 d. užsakymo?
Planuoju rytoj rašyti jiems.


Aš kovo 11 d. užsakymo negavau verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(vugne @ 2013 04 04, 18:19)
Mielosios, patarkite, kurie ilgaauliai tinka siaurai blauzdai? Nes VISI man jie per platus, nors koja 38, blauzda siaura...tinka tik vow firmos (dolita seniau vezdavo) ir keli bili bi copenhagen. Bet is cia uzsisakiau bili bi, tai grazinau, nes buvo tokio platumo, kad siaubas...smile.gif nors drauge su normalia blauzda vos uzsisege...


O jūs paskaitykite du ankstesnius puslapius. Mes laukėme šito jūsų klausimo ir iš anksto apie tai padiskutavom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 04 04, 18:06)
Aisku, tada lauksiu, pirmas blynas....

Ir dar, jie lyg prase pranesti, jeigu batai vis gi mane pasieks po pinigu grazinimo, tai kas tada? Neseniai viena mergaite rase, kad buvo tokia situacija, nu tarkim as jiems pranesiu ir....

paprasys grazinti ir apmokes siuntimo islaidas rolleyes.gif

QUOTE(linole @ 2013 04 04, 18:28)
Mane irgi domina tas klausimas.  4u.gif

Ar yra iš vokiškojo javari dar negavusių kovo 14 d. užsakymo?
Planuoju rytoj rašyti jiems.

o kaip issiunte? jei paprastu pastu, tai laukite kokias 3 sav drasiai
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 04 04, 19:24)
siandien gavau Martinelli pusbacius. 42 dydis, 27cm vidpadis, kulnas 7,5 - 8,5cm. bato vidus apsiutas ne audiniu, o minksta oda. po kambarius vaikstau - patogus.


Aš irgi šitus įsidėjusi turiu. Už kiek nusipirkai? Plačiai kojai tiks? Ar atitinka dydis? Nešioju 39, tai jei šiek tiek mažinti 40 - ą imčiau dau pigiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AuroraBO: 05 balandžio 2013 - 08:04
AČIŪ visoms už pagalbą, kaip merginos patarė taip ir padariau, išsifiltravau viską ir nusipirkau sau kokius ir norėjau... (iš pat pradžių lotuliukas.gif ) Dabar lauksiu pamatyti ir pamėginti natūroje smile.gif http://www.javari.de...../shoppingCart
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 04 05, 09:00)
Aš irgi šitus įsidėjusi turiu. Už kiek nusipirkai? Plačiai kojai tiks? Ar atitinka dydis? Nešioju 39, tai jei šiek tiek mažinti 40 - ą imčiau dau pigiau ax.gif

pirkau uz +/-42eu. Batai mazinti. Mano koja normali (as taip skaitau smile.gif ) Manau placiai kojai tiks. Ir netgi placiai blauzdai tiks. Batu virsus neapspaudzia (nepriglunda) kojos. Bet taip netgi graziau. Bandziau suimti virsu - ir jau vaizdas ne toks grazus gaunasi.
Atsakyti