Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Jolė*** @ 2013 04 03, 22:22)
Mano panaši problema, ilgaaulius praktiškai renkuosi su dirželiais, siaurinančiais aulą, su raiščiais priekyje arba su tokiu aulu, kuriam nereikia aptempimo ir gali būti toks šiek tiek pakritęs ar laisvokas. Tokių, kad būtų aulas lyg kojinė prigludęs, neturiu gal nė vienų, juolab mano dydis 40-41, tai tokio dydžio batų aulas dar platesnis.


Anksčiau kažkas rašė, kad lyg ir galima nunešti į avalynės taisyklą ir susiaurina aulus. g.gif
Atsakyti
Mergaites, gavau jau savo pirma pirkini is Javari (nupirko viena forumiete, nes su mano turima kortele negalejau) ir esu labai patenkinta. Atejo greit, per 9 dienas, pirkau va tokius Bugatti batus vyrui https://www.javari.d...%...&pageCode=d, kokybe thumbup.gif , dydis atitinka, ipakuoti i firmini medziagini maiseli ir dar firminis batu saukstas idetas bigsmile.gif Tiesa, man pavyko nupirkti ne uz tokia kaina kaip db, o uz 37 eurus smile.gif

Taip pat pavyko vakar ir su savo naujaja Visa virtuon apsipirkti, viskas ok bigsmile.gif Emiau vaikui va tokius Ecco kitiems metams https://www.javari.d...c...&pageCode=d, kaina pasirode gerule, tik 120 Lt. Labai megstam ecco avalyne, visiems sezonams smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolė*** @ 2013 04 03, 22:22)
Mano panaši problema, ilgaaulius praktiškai renkuosi su dirželiais, siaurinančiais aulą, su raiščiais priekyje arba su tokiu aulu, kuriam nereikia aptempimo ir gali būti toks šiek tiek pakritęs ar laisvokas. Tokių, kad būtų aulas lyg kojinė prigludęs, neturiu gal nė vienų, juolab mano dydis 40-41, tai tokio dydžio batų aulas dar platesnis.


drinks_cheers.gif
mano 41 d ir plona blauzda, tai turiu ilgaaulius , pirktus LT "Danijoj", ant aulo buvo uzrasyta XS, tai va jie tiko, kitaip be sansu rasti tinkamus doh.gif


QUOTE(Ursiuke @ 2013 04 04, 00:36)
Anksčiau kažkas rašė, kad lyg ir galima nunešti į avalynės taisyklą ir susiaurina aulus.  g.gif


As kaip tik siuo metu esu pridavusi vienus ilgaaulius siaurinimui, kainuoja 40 Lt, sia savaite turiu atsiimti, taip neramu, kaip ten tas batas po siaurinimo atrodys, ar nesimatys , kad taisyti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 04 balandžio 2013 - 06:21
QUOTE(Dideja @ 2013 04 04, 06:18)
As kaip tik siuo metu esu pridavusi vienus ilgaaulius siaurinimui, kainuoja 40 Lt, sia savaite turiu atsiimti, taip neramu, kaip ten tas batas po siaurinimo atrodys, ar nesimatys , kad taisyti unsure.gif

As irgi jau galiu atsiimti sia savaite smile.gif Tik laiko neturiu nulekti. Bet as dar buvau pasimatuoti, tai tikrai gerai atrode matavimo metu. Mokesiu irgi 40 Lt.
Atsakyti
Gera kaina. 41 d.
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(arkadija @ 2013 04 04, 08:08)
As irgi jau galiu atsiimti sia savaite  smile.gif  Tik laiko neturiu nulekti. Bet as dar buvau pasimatuoti, tai tikrai gerai atrode matavimo metu. Mokesiu irgi 40 Lt.


kazi kodel man nereikejo matuotis g.gif
na, reikia tiketis, kad viskas tiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 04 04, 07:18)
...pirkau va tokius Bugatti batus vyrui https://www.javari.d...%...&pageCode=d, kokybe  thumbup.gif , dydis atitinka, ipakuoti i firmini medziagini maiseli ir dar firminis batu saukstas idetas bigsmile.gif Tiesa, man pavyko nupirkti  ne uz tokia kaina kaip db, o  uz 37 eurus smile.gif

prasom ataskaita parasyt smile.gif - koki dydi pirkot ir kiek cm vidpadis?
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 04 04, 10:31)
prasom ataskaita parasyt  smile.gif  - koki dydi pirkot ir kiek cm vidpadis?


Na, mano vyro maza peda, 40 dydi avi biggrin.gif Jei domins sis dydis, galesiu pamatuoti 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(arkadija @ 2013 04 04, 08:08)
As irgi jau galiu atsiimti sia savaite  smile.gif  Tik laiko neturiu nulekti. Bet as dar buvau pasimatuoti, tai tikrai gerai atrode matavimo metu. Mokesiu irgi 40 Lt.

kurioj vietoj cia darot? ax.gif as vis neprisiruosiu nunesti kur paklaust ar galima butu uztrauktuka i tokius batus isiuti http://www.javari.de...2...&pageCode=d

koki nedideli apacioje arba per visa aula, nes koja sunkiai lenda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ursiuke @ 2013 04 03, 23:36)
Anksčiau kažkas rašė, kad lyg ir galima nunešti į avalynės taisyklą ir susiaurina aulus.  g.gif



QUOTE(arkadija @ 2013 04 04, 07:08)
As irgi jau galiu atsiimti sia savaite  smile.gif  Tik laiko neturiu nulekti. Bet as dar buvau pasimatuoti, tai tikrai gerai atrode matavimo metu. Mokesiu irgi 40 Lt.


Taigi, kol ne javaryje batus pirkdavau, tai matuodavausi ir tiek, žiūrėjau kad tiktų, kartais užtaikydavau ant siauro aulo, bet retai. Dėl siaurinimo - gal ir galima būtų pabandyti, tik kažin kaip mano rajone tą padarytu, gaila būtų, jei nepavyktų ar sugadintų, tad ir sukuosi su raišteliais, sagtelėm ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 04 04, 09:50)
kurioj vietoj cia darot?  ax.gif as vis neprisiruosiu nunesti kur paklaust ar galima butu uztrauktuka i tokius batus isiuti http://www.javari.de...2...&pageCode=d

koki nedideli apacioje arba per visa aula, nes koja sunkiai lenda  verysad.gif

Batu siuvykloje-taisykloje Algirdo g. 37 (bendrabucio rusyje). Nesu ten, nes jie ne tik taiso, bet ir siuva batus, tai patirties tikrai turi (daugiausiai siuva sokiams skirtus, bet ir paprastus irgi. Mano bendradarbe net vestuvems batelius ten uzsakinejo).
Atsakyti
Sveikutes, na būkit gerutės, 4u.gif blush2.gif padėkit su žieminiais su pašiltinimu arba kailiuku batasi, nžn, norėčiau nusipirkti kokius su kulniuku nors ir mažu ax.gif ax.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergates, padekit su vertimu. Na batu as negausiu, cia aisku, lyg siulo grazinti pinigus, tokiu atv man reikia nusiusti saskaita ar jie perveda i ta pacia saskaita, is kurios buvo moketa?
Per kiek laiko grizta pinigeliai?

I am very sorry to hear, that you have not received your shoes.

Apparently, the shipment was sent via a non traceable method and I cannot tell you where the order is at the moment.

However, since the order should have arrived a long time ago I have to assume that the order got lost.

Now I would have loved to sent you a replacement yet since your size is currently out of stock I can only forward a refund.

I have requested a refund to your credit card/Bank account in the amount of EUR 34.39.

On the date the refund is completed, we'll send you an automated e-mail message (in German) confirming the date, amount and payment details. Completed refunds information can also be viewed when you visit "Mein Konto". Please click on "Meine Bestellungen" and sign in with your e-mail address and password. Please click then on the relevant order number. The refund information will be visible at the bottom of the relevant order's summary page.

You will get another e-mail (in German) from us containing the details of your refund.

We know from experience that it may take a while for the refund to show on your bank or credit card statement.

If the item still arrives please contact us if you want to keep it or refuse the delivery if you do not want to have it.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valyte_7: 04 balandžio 2013 - 12:02