Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Mergaites, kaip man pasikeisti saskaitos numeri, is kurios noreciau pirkti? Esu uzsiregistravusi vokieciu javaryje, bet kadangi man neleido pirkti su Visa electron kortele, issiemiau Visa Virtuon, bet nerandu, kur galiu pakeisti korteles duomenis...

Ar tureciau registruotis kaip naujas vartotojas?

aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 03 balandžio 2013 - 11:27
QUOTE(Dideja @ 2013 04 03, 11:27)
Mergaites, kaip man pasikeisti saskaitos numeri, is kurios noreciau pirkti? Esu uzsiregistravusi  vokieciu javaryje, bet kadangi man neleido pirkti su Visa electron kortele, issiemiau Visa Virtuon, bet nerandu, kur galiu pakeisti korteles duomenis...

Ar tureciau registruotis kaip naujas vartotojas?

aciu

Prieš darant apmokėjimą (checkouto metu) turėtų leisti nurodyti naują sąskaitą.
Atsakyti
Jei kas nors ieškote juodų balerinų , štai yra 39.5 dydis už 32 eurus. Man jie labai patinka, bet aš ieškau ko nors baltos arba smėlio spalvos.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 04 03, 10:38)
Grazus, o kaip esprit dydis jums?

sakyčiau labai gerai atitinka pagal dydžių lentelę iš esprit puslapio, ten nurodyta ilgis cm, tai lygiai tiek ir batai. Bet bent jau šitie abu modeliai prie siauresnių tikrai.
Atsakyti
O per kiek laiko nuo pirkimo javari nuima ar rezervuoja pinigus is saskaitos?

bandau pati pirma pirkima daryti su Visa virtuon, bet pinigai kazkodel nerezervuoti g.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 04 03, 14:35)
O per kiek laiko nuo pirkimo javari nuima ar rezervuoja pinigus is saskaitos?

Ne iš karto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2013 04 03, 15:36)
Ne iš karto 4u.gif


Dekui, lauksiu tuomet smile.gif
Bet ar gali buti, kad nereikia suvesti korteles CVV kodo? Nes manes neprase javari g.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
gavau siuos Evita ilgaaulius Labai grazus, oda nekieta thumbup.gif Gal apie puse dydzio mazinti (emiau 38, bet man gerai, nes 37,5-38 tinka). Tik apie aulo apimti meluoja javaris, aprasyme pamaciau, kad 38 dydzio aulas 36 cm, apsidziaugiau, kad tiks ir koja neatrodys kaip pagalys vazoje biggrin.gif Ir ka gi... realybeje 38 cm, truputi platoki, bet nunesiau pasiaurinti uz 40 Lt (kadangi pirkau uz 51 eura, tai nera baisu).

Dabar dar noriu juodu ilgaauliu smile.gif Itariu, be sansu suzvejot odinius tinkancius siaurai blauzdai uz padoria kaina. Man sitie grazuciai, bet 38 d. virs 200 eur kainavo, o dabar jau ir nebeliko.... Gal zinot kokie ilgaauliai tinka siaurai blauzdai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arkadija: 03 balandžio 2013 - 16:59
QUOTE(Dideja @ 2013 04 03, 14:42)
Dekui, lauksiu tuomet smile.gif
Bet ar gali buti, kad nereikia suvesti korteles CVV kodo? Nes manes neprase javari g.gif


Taip, nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(arkadija @ 2013 04 03, 17:57)
Laba  4u.gif

Dabar dar noriu juodu ilgaauliu  smile.gif  Itariu, be sansu suzvejot odinius tinkancius siaurai blauzdai uz padoria kaina. Man sitie grazuciai, bet 38 d. virs 200 eur kainavo, o dabar jau ir nebeliko.... Gal zinot kokie ilgaauliai  tinka siaurai blauzdai?



Galiu keistis blauzdikėmis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(arkadija @ 2013 04 03, 16:57)
Itariu, be sansu suzvejot odinius tinkancius siaurai blauzdai uz padoria kaina.  Gal zinot kokie ilgaauliai  tinka siaurai blauzdai?


Mano panaši problema, ilgaaulius praktiškai renkuosi su dirželiais, siaurinančiais aulą, su raiščiais priekyje arba su tokiu aulu, kuriam nereikia aptempimo ir gali būti toks šiek tiek pakritęs ar laisvokas. Tokių, kad būtų aulas lyg kojinė prigludęs, neturiu gal nė vienų, juolab mano dydis 40-41, tai tokio dydžio batų aulas dar platesnis.
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 04 03, 21:22)
Mano panaši problema, ilgaaulius praktiškai renkuosi su dirželiais, siaurinančiais aulą, su raiščiais priekyje arba su tokiu aulu, kuriam nereikia aptempimo ir gali būti toks šiek tiek pakritęs ar laisvokas. Tokių, kad būtų aulas lyg kojinė prigludęs, neturiu gal nė vienų, juolab mano dydis 40-41, tai tokio dydžio batų aulas dar platesnis.

kažkada studentavimo laikais buvau nusipirkus ilgaaulius batus (aulas iki kelių). Tai, kad gražiai žiūrėtųsi ir nesmuktų nuo kojų, mama buvo numezgus storus "raitūzus" biggrin.gif (taip vadinom kojines be pėdos) Tai pamenu, kad visa patenkinta nešiojau tuos ilgaaulius biggrin.gif
Atsakyti