Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 30, 11:45)
Tiesa, javari nepastebėjau, kad nurodytų tas raides - galima nebent per paiešką nurodyt, kad ieškotų batų plačiai pėdai. Arba šiaip vadovautis taisykle, kad platesnei pėdai geriau imti šiek tiek didesnius batus.


Mano stebimi Dr. Martensai britų javaryje su nurodytu pločiu - D. Išeina, kad siauri. Bet įdomu, kiek siauri, ir ar raišteliais nesikoreguoja tas siaurumas unsure.gif
Atsakyti
Gavom siuntinius. Ilgiau keliavo nei iprastai.
Sunui Adidas kedai - 45 1/3 dydis (29cm).
Vyrui Clarks basutes - 43 dydis (28cm).
Ir kedai ir basutes odiniai, lengvuciai - rekomenduoju.
Sau Salamander bateliai 41,5. Nesiojau pora dienu darbe. Nepasakyciau, kad super patogus mano kojai, toli su jais niekur neiciau. Gal prasinesios.
ir Rockport bateliai 41 dydzio. Mazinti. Jau pardaviau. Sau pirksiu didesnius.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 30, 11:54)
Mano stebimi Dr. Martensai britų javaryje su nurodytu pločiu - D. Išeina, kad siauri. Bet įdomu, kiek siauri, ir ar raišteliais nesikoreguoja tas siaurumas  unsure.gif



Paieskokite gamintojo puslapyje, ka reiskia ta raidele D, nes pavyzdziui Clarks D raide reiskia, kad skirta normaliai pedai, o ne siaurai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kleopatra12 @ 2013 03 30, 12:17)


QUOTE(Latte kava @ 2013 03 30, 12:54)
Turiu tokius rudus 37 dydi -  labai patogus.

Kokį dydį šiaip nešiojate? Nedidinti? Nemažinti šitie gražuoliai?
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2013 03 30, 16:33)
Kokį dydį šiaip nešiojate? Nedidinti? Nemažinti šitie gražuoliai?

Turiu 37 dydi. Tikrai nemazinti ir tinka siaurai blauzdai. Pirkau uz 116 EUR.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latte kava: 30 kovo 2013 - 17:00
QUOTE(liaudija @ 2013 03 30, 14:55)
Paieskokite gamintojo puslapyje, ka reiskia ta raidele D, nes pavyzdziui Clarks D raide reiskia, kad skirta normaliai pedai, o ne siaurai  schmoll.gif

Aha, aš irgi pagalvojau, kad reikia priminti, kad ta lentelė 1 psl. skirta vokiškiems batų dydžiams, o šiaip visada naudinga pasidomėti kiekvienos konkrečios firmos išmatavimais ir žymėjimais ax.gif
Atsakyti
doh.gif doh.gif doh.gif
buvau nuziurejus dvi poros batu. Bet vis delsiau , svarsciau kuriuos . Ir dingo jie, nera ju abieju mano dydzio verysad.gif . Ar yra dar sansu , kad jie atsiras tom paciom kainom
Atsakyti
Atkeliavo Clarks`ai kurių laukiau. Dydis geras ir jie išties gražūs, bet nelabai patogūs. Gal mano pėda kiek platesnė. Sakė komentaruose, bet aš norėjau įsitikinti. Nusiunčiau atgal ir ieškosiu ko nors panašaus .verysad:
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2013 03 31, 20:31)
doh.gif  doh.gif  doh.gif
buvau nuziurejus dvi poros batu. Bet vis delsiau , svarsciau kuriuos .  Ir dingo jie, nera ju abieju mano dydzio verysad.gif .  Ar yra dar sansu , kad jie atsiras tom paciom kainom


Dazniausiai atsiranda jau didesne kaina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lašas jūroj: 01 balandžio 2013 - 18:27
Sveikos,

O iš vokiečių jau ateina į paštą? Nes dar sausį užsisakinėjau, tai atvežė kurjeris, dabar lyg ir skaičiau, kad pašte reik atsiimt. Ačiū atsakiusioms, nežinau ar į darbą siųstis ar į namų adresą... Taip patogu, kai kurjeris atveždavo..
Atsakyti
QUOTE(Eulali @ 2013 04 01, 19:33)
Sveikos,

O iš vokiečių jau ateina į paštą? Nes dar sausį užsisakinėjau, tai atvežė kurjeris, dabar lyg ir skaičiau, kad pašte reik atsiimt. Ačiū atsakiusioms, nežinau ar į darbą siųstis ar į namų adresą... Taip patogu, kai kurjeris atveždavo..

būna ir taip, ir taip. Kovo mėn dariau gal 7 užsakymus. Tai vos keli buvo pristatyti į namus. Visiems kitiems atėjo lapeliai dėl atsiėmimo pašte. Jei anksčiau visi mano užsakymai buvo pristatomi kurjerių per maždaug savaitę laiko. Tai dabar dauguma paštu ir trunka ilgiau nei 2 savaites.
Atsakyti
man vienas paštu atėjo per savaitę, kito (vėliau užsakyto) laukiu jau ilgokai
Atsakyti