Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Nažinau kodėl mano įdėtos nuorodos vėliau neatsidaro, tai metu batų pavadinimą, gera kaina 39 dydžio, kam reikia, tai į paieškos langelį Javaryje įdėkite biggrin.gif
Högl shoe fashion GmbH 4-105340-26000 Damen Halbschuhe
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 29, 20:57)
Sekmadienį užsakiau - šiandien jau atvežė  thumbup.gif Bet čia pirmas kartas, kai nusivyliau javari pirkiniu  doh.gif Pirkau tokius xyxyx žalios spalvos aulinukus. Parašyta, kad oda ir iš viršaus, ir viduje. Tas pats rašoma ir ant lipduko, užklijuoto ant batų. Bet, kiek bečiupinėčiau, viršus man tikrai ne oda, o kažkoks lakuotas celofanas. Vidus - taip, plonytė odelė. Vienintelis, kas pilnai odinis ir iš viršaus, ir iš vidaus, yra bato liežuvis  tongue.gif O šiaip patogūs, dydis atitinka. Ir gražūs, velniai. Turbūt dėl tos priežasties pasiliksiu ir nešiosiu. Tegul javaris meldžiasi, kad nesusivarytų jie man staigiai, būdami neodiniai, nes tada nepagailėsiu fotkių visais rakursais  doh.gif

kitu spalvu tai tikrai odiniai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 29, 20:57)
Sekmadienį užsakiau - šiandien jau atvežė  thumbup.gif Bet čia pirmas kartas, kai nusivyliau javari pirkiniu  doh.gif Pirkau tokius xyxyx žalios spalvos aulinukus. Parašyta, kad oda ir iš viršaus, ir viduje. Tas pats rašoma ir ant lipduko, užklijuoto ant batų. Bet, kiek bečiupinėčiau, viršus man tikrai ne oda, o kažkoks lakuotas celofanas. Vidus - taip, plonytė odelė. Vienintelis, kas pilnai odinis ir iš viršaus, ir iš vidaus, yra bato liežuvis  tongue.gif O šiaip patogūs, dydis atitinka. Ir gražūs, velniai. Turbūt dėl tos priežasties pasiliksiu ir nešiosiu. Tegul javaris meldžiasi, kad nesusivarytų jie man staigiai, būdami neodiniai, nes tada nepagailėsiu fotkių visais rakursais  doh.gif


abejociau, kad butu ne oda, nes toks prekinis zenklas neblogas, o ir visos spalvos ta pacia pirmine kaina. Tikrai ten oda, tik jums jausmas ciupinejant kaip ne odos. Ir dar jei lipdukas ant bato patvirtina, kad oda, tai tikrai oda.
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 03 30, 08:10)
kitu spalvu tai tikrai odiniai  rolleyes.gif



QUOTE(Olimpiete @ 2013 03 30, 08:23)
abejociau, kad butu ne oda, nes toks prekinis zenklas neblogas, o ir visos spalvos ta pacia pirmine kaina. Tikrai ten oda, tik jums jausmas ciupinejant kaip ne odos. Ir dar jei lipdukas ant bato patvirtina, kad oda, tai tikrai oda.


Man sunku patikėti unsure.gif Ką jie tuomet su ta oda padarė, jeigu tai tikrai oda? Iš tos žalios lakuotos sulenkti užtrauktukų galiukai - net šiugžda. Oda savyje turi kažkokios drėgmės, o čia - kaip popierius g.gif
Atsakyti
CAMEL ACTIVE
Atsakyti
QUOTE(Karolina80 @ 2013 03 29, 20:53)


Ar jūs matėt šiuos Calvin Klein ?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 30, 09:56)
Man sunku patikėti  unsure.gif Ką jie tuomet su ta oda padarė, jeigu tai tikrai oda? Iš tos žalios lakuotos sulenkti užtrauktukų galiukai - net šiugžda. Oda savyje turi kažkokios drėgmės, o čia - kaip popierius  g.gif

Bet rimtai, pažiūrėjus į nuotraukas, oranžinės ir mėlynos spalvos, matosi, kad oda, net abejonių jokių nekyla. O tie blizgantys žali... g.gif tikrai iš pažiūros atrodo kaip celofanu aptraukti g.gif
Atsakyti
Sveikos,
ka reiskia 1/3 ar 2/3 prie kai kuriu batu dydziu?
Atsakyti
QUOTE(arkadija @ 2013 03 30, 10:59)
Sveikos,
ka reiskia 1/3 ar 2/3 prie kai kuriu batu dydziu?

Temos 1 psl. yra dydžių lentelės - pasistudijuokit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 30, 11:07)
Temos 1 psl. yra dydžių lentelės - pasistudijuokit mirksiukas.gif

Aciu, maciau. Labai jau smulkios tos raideles, o bandant ekrana padidinti - viskas plaukia ten...Ir nukopijuot neina, kad issiversti kiekviena zodi...
Gal kasnors patartu, kas platesnei pedai tiktu: paprastas 46 dydys, ar 46 2/3? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arkadija @ 2013 03 30, 11:15)
Aciu, maciau. Labai jau smulkios tos raideles, o bandant ekrana padidinti - viskas plaukia ten...Ir  nukopijuot neina, kad issiversti kiekviena zodi...
Gal kasnors patartu, kas platesnei pedai tiktu: paprastas 46 dydys, ar 46 2/3? 4u.gif

Pagal lentelę, 46 dydis skirtas maždaug 29,2 cm pėdai, o 46 2/3 dydis - 29,6 cm pėdai 4u.gif O apie plotį tai, deja, nieko nesako... Jis būna žymimas raidėmis (C-D siauri, E-F normalūs, G-H platūs, J-K-M labai platūs). Tiesa, javari nepastebėjau, kad nurodytų tas raides - galima nebent per paiešką nurodyt, kad ieškotų batų plačiai pėdai. Arba šiaip vadovautis taisykle, kad platesnei pėdai geriau imti šiek tiek didesnius batus.
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2013 03 30, 12:39)
Nerealūs  wub.gif


Turiu tokius rudus 37 dydi - labai patogus.
Atsakyti