Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Dar yra vaikiškų batų geromis kainomis. Gal ne tokia ir bloga mintis nupirkti kitai žiemai Naturino
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 29, 15:16)
Nesupratu as ju siuntimo, mergaites maziau nei per savaite gauna, o cia uzsakymas 04 d., numatomas issiutimas 13-to(kam tiek laikyt g.gif ), numatomas gavimas 13-30d.
Aisku, dar ieko negavau verysad.gif

Valyte, pasitikrink prie užsakymo, kokiu adresu siunčia, gal netinkamas adresas ir tavo batai jau nukeliavi į kitą vietą. O jeigu viskas gerai, tai po Velykų siūlyčiau vėl jiems rašyti ir klausti.
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 03 29, 15:17)


Ši irgi nėra labai didelė, bet graži. Mano piniginė nemaža, tad paieškosiu ko nors didesnio visiems savo daiktams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 03 29, 15:38)
Dar yra vaikiškų batų geromis kainomis. Gal ne tokia ir bloga mintis nupirkti kitai žiemai Naturino


dažomi ir sunumeruotos
Atsakyti
pažiūrėkit šitie irgi labai mieli jei kažkam reikia šio dydžio
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 03 29, 15:38)
Dar yra vaikiškų batų geromis kainomis. Gal ne tokia ir bloga mintis nupirkti kitai žiemai Naturino

naturino kokybiška firma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 03 29, 16:13)
Neteisinga nuoroda, pataisykit  smile.gif



skechers
Atsakyti
Merginos, ką manot apie šią ? Sintetika, bet atrodo labai gerai. Gal kiek per brangu kaip sintetikai, bet tiek daug gražių modelių iš jos.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolina80 @ 2013 03 29, 16:19)
Merginos, ką manot apie

Neteisinga nuoroda, pataisykit cool.gif

 i 
Ištryniau nuorodą, nes ištampo puslapį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 29 kovo 2013 - 18:38
QUOTE(Gricė @ 2013 03 29, 11:24)
Šitą ir aš žiūrinėjau  thumbup.gif .
Truputį ne į temą: kaip išvalyti tokią rankinę, nes jos kampai labai greitai apsitrina ir atrodo kaip purvina? Turiu panašaus materiolo didelę rankinę, tai jau labai prašosi pavaloma, bet niekaip nerandu, kuo g.gif

Norwex (kokybišku mikropluoštu prekiaujanti įmonė) seniau turėjo tokį tinklelį indams plauti. Gal skambės keistai, bet jis nuostabiai gerai valė odos gaminius- aš pati pasivalydavau šviesią rankinę, nes ir kampai, ir net šonai greit susitepa, jei šviesi. Žinau ne vieną, kuri ir odinius baldus plaudavo, išimdavo viską, net tušinuko dėmes. Reikėdavo tik sušlapinti thumbup.gif
Paskutiniu metu esu atitolusi nuo jų, nežinau ar dabar dar prekiauja, jei įdomu, pasidairykite 4u.gif

Į temą, gal užmatėte kokias odines balerinkes pigesnes? Ieškau paprastų, žemakulnių , be jokių blizgučių ir pan. Pasirodo, deficitas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolina80 @ 2013 03 29, 16:19)
Merginos, ką manot apie šią ? Sintetika, bet atrodo labai gerai. Gal kiek per brangu kaip sintetikai, bet tiek daug gražių modelių iš jos.. g.gif


Jau veikia smile.gif
Atsakyti
Sekmadienį užsakiau - šiandien jau atvežė thumbup.gif Bet čia pirmas kartas, kai nusivyliau javari pirkiniu doh.gif Pirkau tokius xyxyx žalios spalvos aulinukus. Parašyta, kad oda ir iš viršaus, ir viduje. Tas pats rašoma ir ant lipduko, užklijuoto ant batų. Bet, kiek bečiupinėčiau, viršus man tikrai ne oda, o kažkoks lakuotas celofanas. Vidus - taip, plonytė odelė. Vienintelis, kas pilnai odinis ir iš viršaus, ir iš vidaus, yra bato liežuvis tongue.gif O šiaip patogūs, dydis atitinka. Ir gražūs, velniai. Turbūt dėl tos priežasties pasiliksiu ir nešiosiu. Tegul javaris meldžiasi, kad nesusivarytų jie man staigiai, būdami neodiniai, nes tada nepagailėsiu fotkių visais rakursais doh.gif
Atsakyti