Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Gal kas tokius kamik botus pirkot vaikams?

idomu ar labai sunkus ir kaip dydziai ar atitinka, nes vienur randu info, kad lyg dydziu mazinti g.gif

kamik
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 03 26, 15:43)
batai tai patiko. Bet kaina dabar tokia, kad  schmoll.gif
o mano pėda, jei gerai matuoju, 26,2 cm 4u.gif



hm keista, mano 26 cm peda, ir atsisiunciau tokius pacius batus 41, tinka 4u.gif gal dar nuo pedos plocio ir t.t. priklauso g.gif
Atsakyti
Gal kuri pirkusi vyrui Pepe Jeans London firmos batus? ar atitinka dydi? platesnei kojai tinka?
Atsakyti
QUOTE(Diana-Kaunas @ 2013 03 27, 16:54)
Gal kuri pirkusi vyrui Pepe Jeans London firmos batus?  ar atitinka dydi? platesnei kojai tinka?


Dydžiai atitinka, dėl platumo sunku pasakyti g.gif Na bet siauri tikrai nėra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2013 03 27, 15:20)
hm keista, mano 26 cm peda, ir atsisiunciau tokius pacius batus 41, tinka 4u.gif  gal dar nuo pedos plocio ir t.t. priklauso g.gif

g.gif tikrai keista g.gif Mano koja siaura, gal dar ir todėl jie smukčioja žengiant g.gif
Atsakyti
Negalvojau , kad bus pirmam puslapiui skirtos tos lenteles g.gif jos labai puslapi pirmaji istempia gal geriau nuorodas tik ideti blush2.gif

Vokieciu batu matuokle

Prancuzu batu matuokle
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 03 27, 14:37)
Kartais puslapyje paspaudus rezensionen arba amazon'e bet dažniausiai aš klausiu merginų čia.Beje jie labai gražūs  4u.gif


Man irgi labai neblogi, bet, jei aulas platus, tai verysad.gif , nes mano koja plona doh.gif doh.gif doh.gif , būtų labai gaila verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes. Gal kas galetu padeti man. Ziurineju batukus tokius

http://www.javari.de...1...=/mythings/

bet nesuprantu, nejau vidine medziaga raso-vilna???????
Atsakyti
41 dydis Geox gera kaina ? g.gif
Atsakyti
sakykit, o jei javari.fr išsiuntė batus neregistruotu paštu, tai aš niekaip jau nerasiu, kur jie pasiklydo, nes negaunu g.gif
dabar išsiuntė pakartotinai, nes parašiau laišką, bet galvoju, kas bus, jei ateis abejos siuntos, man teks už savo pinigus atgal vieną siųst?
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2013 03 28, 08:08)
sakykit, o jei javari.fr išsiuntė batus neregistruotu paštu, tai aš niekaip jau nerasiu, kur jie pasiklydo, nes negaunu g.gif
dabar išsiuntė pakartotinai, nes parašiau laišką, bet galvoju, kas bus, jei ateis abejos siuntos, man teks už savo pinigus atgal vieną siųst?

neimkit is pasto - jie ten menesi jusu palauks ir persius atgal, dar galit paste parasyt, kad atsisisakot - tai nekainuoja ir jie greiciau persiuncia atgal mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2013 03 28, 07:40)
Sveikutes. Gal kas galetu padeti man. Ziurineju batukus tokius
http://www.javari.de...1...=/mythings/
bet nesuprantu, nejau vidine medziaga raso-vilna???????

turbut klaida, nematau as jokios vilnos g.gif

QUOTE(auksine @ 2013 03 28, 09:08)
sakykit, o jei javari.fr išsiuntė batus neregistruotu paštu, tai aš niekaip jau nerasiu, kur jie pasiklydo, nes negaunu g.gif
dabar išsiuntė pakartotinai, nes parašiau laišką, bet galvoju, kas bus, jei ateis abejos siuntos, man teks už savo pinigus atgal vieną siųst?

Man taip buvo, atejo pasiklydeliai po 1.5 men ar netgi 2, tai parasiau laiska ir jiems grazinau (nes jau buvo atsiunte kitus), ir grazino pasto islaidas (tik paprasiau, neatmenu ar jie patys buvo pasiule).
Atsakyti