Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR


sveikos, šiandien nusipirkau tokius

http://www.javari.de...%...=/mythings/

Gal kas turit, ar nebus didinti, tai paskęsiu, nes nešioju 39 dydį ax.gif
Merginos o kur jūs randate atsiliepimus apie kokius nors batus, nemoku ieškoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(2Ditute @ 2013 03 27, 09:11)
sveikos, šiandien nusipirkau tokius

http://www.javari.de...%...=/mythings/

Gal kas turit, ar nebus didinti, tai paskęsiu, nes nešioju 39 dydį ax.gif
Merginos o kur jūs randate atsiliepimus apie kokius nors batus, nemoku ieškoti g.gif

Suveskit batų pavadinimą į google ir rasit, kur dar jais prekiauja. Javari batai paprastai visada būna ir amazone. Pagal komentarus Čia batai netgi mažinti g.gif kokį dydį ėmėt? parašykit atsiliepimą, kai gausit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2013 03 27, 10:25)
Suveskit batų pavadinimą į google ir rasit, kur dar jais prekiauja. Javari batai paprastai visada būna ir amazone. Pagal komentarus Čia batai netgi mažinti  g.gif kokį dydį ėmėt? parašykit atsiliepimą, kai gausit  4u.gif


ačiū, ėmiau 40 dydį, net ir kaina panaši ax.gif
Atsakyti
QUOTE(2Ditute @ 2013 03 27, 09:48)
ačiū, ėmiau 40 dydį, net ir kaina panaši ax.gif

Aš aviu 40, bet pagal aprašymą, gal 41 reiktų. Jei jums bus dideli, parašykit smile.gif Ir labai domins atsiliepimai apie aulo plotį.
Atsakyti
Gal yra kam taip nutike, kad issinuliuno visas merklistas ir isvis dingo mano visi uzsakymai is Mein Konto, rodo tik du pacius pirmuosius seniai darytus.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2013 03 27, 11:01)
Aš aviu 40, bet pagal aprašymą, gal 41 reiktų. Jei jums bus dideli, parašykit  smile.gif Ir labai domins atsiliepimai apie aulo plotį.


atsiliepime, kur Jus idejote is amazon, buvo parasyta, kad aulas platus ax.gif
mano blauzda kai plona, tai tas man irgi itin aktualu...
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2013 03 26, 21:11)
O kaip su dydziai tu batu? Kas viduje?


Turbut batukai bus i didziaja puse, gal nera didinti visu dydziu, bet puse bus. Pas mane peda plati bet kuda (tokia kauline smile.gif ) ir keltis gan auksta. Tai batukai labai patogus mano kojai, minksti. Nien zodziu, pirkciau tokius ir antra kart smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 03 27, 11:34)
Gal yra kam taip nutike, kad issinuliuno visas merklistas ir isvis dingo mano visi uzsakymai is Mein Konto, rodo tik du pacius pirmuosius seniai darytus.... doh.gif


Issisprende jau problema ax.gif Atrodo, nu tokia protinga motera esu, ale elementarus nezinojimas neapsaugojo nuo rytines nuostabos radus tuscia uzsakymu lapa.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 03 27, 11:45)
Issisprende jau problema  ax.gif Atrodo, nu tokia protinga motera esu, ale elementarus nezinojimas neapsaugojo nuo rytines nuostabos radus tuscia uzsakymu lapa.... biggrin.gif

Pamiršot prisiloginti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2013 03 27, 13:18)
Pamiršot prisiloginti?  biggrin.gif


nea, pasirodo turiu du accountus javaryje tuo paciu email. Jeigu kai registruojies netycia pasirenki, kad esi naujokas ir suvedi duomenis, tai prijungia kaip nauja ir taip jau gavos, kad viename turiu ir merklista pilna ir 95 proc. uzsakymu, o kitame turiu tuscia merklista ir du pirmus uzsakymus... wink.gif
Nuo javario: If you are signed into one account, you won't be able to do anything in the other account, including viewing or changing orders. Taigi del to ir atrode man, kad dingo viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(2Ditute @ 2013 03 27, 10:11)
sveikos, šiandien nusipirkau tokius

http://www.javari.de...%...=/mythings/

Gal kas turit, ar nebus didinti, tai paskęsiu, nes nešioju 39 dydį ax.gif
Merginos o kur jūs randate atsiliepimus apie kokius nors batus, nemoku ieškoti g.gif


Kartais puslapyje paspaudus rezensionen arba amazon'e bet dažniausiai aš klausiu merginų čia.Beje jie labai gražūs 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adi82: 27 kovo 2013 - 13:38
Nupirkau tokias Bugatti balerinas http://www.javari.de...a...&pageCode=d

Skaiciau, kad dydi atitinka, idomu db del plocio...mano peda is siauresniu, kazi nebus placios, gal kuri turite ? 4u.gif
Atsakyti