Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR


 i 
Lenteles įkėliau į pirmą žinutę.
Bet nereikėjo visos paklodės cituot.
Kaip žinia, draudžiama cituoti daugaiu nei vieną nuotrauką.
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2013 03 24, 22:29)
matau, kad nepavyko jusu pirkimas, bet vistiek parasysiu, Bugati pirkom jau ne vienus batus, dydziai atitinka  mirksiukas.gif


Aciu 4u.gif
Vienos geranoriskos nares pagalba, batai jau uzsakyti smile.gif
Kita pirkima, manau, galesiu jau pati daryti, nes kortele bus pagaminta per savaite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 03 25, 14:17)
Vienos geranoriskos nares pagalba, ...

Kita geranoriska nare nori perspeti - SAUGOKITES AFERISTU smile.gif
aisku cia gali buti ne tas atvejis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 03 25, 14:22)
Kita geranoriska nare nori perspeti - SAUGOKITES AFERISTU  smile.gif
aisku cia gali buti ne tas atvejis smile.gif



Oj, ne, siaip nepasirasyciau mirksiukas.gif
pazistamos esam mes su ta nare biggrin.gif
Atsakyti
Čia yra nuolaidos kodas EASTER20
Atsakyti
Sveikos, ar galima rasti info prisijungus prie savo duomenu, kad butu ne tik isvardintos prekes, bet ir kainos?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 03 25, 22:31)
Sveikos, ar galima rasti info prisijungus prie savo duomenu, kad butu ne tik isvardintos prekes, bet ir kainos?


Man atrodo, kad ne. Bet galite pasižiūrėti emailu gautus patvirtinimus po pirkimo, ten būna kainos.


Kokie gražūs wub.gif
40 d. ir 41 d. 29 eur
http://www.javari.de...H...=/mythings/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ursiuke: 25 kovo 2013 - 21:53
QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 24, 18:09)
O kurie Buffalo domina? Yra dvi pagrindinės linijos Girl ir London ir dar kitokių. Pirmosios nebandžiau, nes jų net ir pradinė kaina neaukšta, man pasirodė, kad gali būti nelabai. O London turiu žieminius, pirkau pernai jau pavasariop, tai išbandžiau šią žiemą, man patiko, pasirodė kokybiški - ir pirmas vaizdas, ir panešiojus,  ir patogūs, nors su kulnu, ir modelis pakankamai įdomus, dabar tokio prekyboje nebėra. Dėl dydžio - merginos diskutavo jau, kai kurioms atitiko, kai kurioms nelabai, aš nepamenu, pabandykit ankstesnės informacijos paieškoti šioje temoje. Manieji 41 dydžio man tiko puikiai, bet mano koja neproblematiška - pėda vidutinio platumo, keltis neaukšta.

na, tiek aš dar nepažengus biggrin.gif , ir iš įdomumo susiradau balerinas , pasirodo, london linija, lengvos, pilnai odinės, tik ta oda labiau primena popierių ir nėra maloni liesti. kadangi pabandžiau už gerą kainą, sueis, bet kitiems buffalo sakau ne.

QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 03 25, 21:31)
Sveikos, ar galima rasti info prisijungus prie savo duomenu, kad butu ne tik isvardintos prekes, bet ir kainos?

kainos matosi įėjus giliau į užsakymą.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 03 25, 21:31)
Sveikos, ar galima rasti info prisijungus prie savo duomenu, kad butu ne tik isvardintos prekes, bet ir kainos?


Kaip supratau, susirasti pirktą prekę savo pirkimų istorijoj žinot kaip, o jei domina pirktų batų kaina, tai spaudžiat ne ant prekės, kurią pirkote, nuorodos, o mygtuką "Bestellung anzeigen" (vokiškam javary) ir išmeta visą informaciją 4u.gif
Atsakyti
40 dydis uz 60 eur -Tommy Hilfiger - beveik tobula, ane? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes,užsisakiau batukus iš Javari.de.parašyta,kad išsiųsta 13d ir gavimo data 23d.Nesulaukiu nei kurjerio nei iš pašto lapelio. g.gif Ar skubu labai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 03 25, 14:39)
Čia yra nuolaidos kodas EASTER20


ačiū už koduką 4u.gif kolekcija tokia marga. Ne bateliai, bet Velykiniai margučiai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(saltaarbata @ 2013 03 26, 10:34)
Sveikutes,užsisakiau batukus iš Javari.de.parašyta,kad išsiųsta 13d ir gavimo data 23d.Nesulaukiu nei kurjerio nei iš pašto lapelio. g.gif Ar skubu labai ax.gif


mano paskutinai bateliai 3 dienas vėlavo, lyginant su data, kurią patys nurodė, kaip gavimo. Dabar dar vienų lauku - irgi vėluoja. verysad.gif Belieka tik laukti, kantrybės 4u.gif
Atsakyti