Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Dideja @ 2013 03 24, 12:59)
Nieko neesu pirkus pati , tik per tarpininkes.....tai dar paklausiu...o apmoketi uz batus as galiu su SEB banko Visa kortele? blush2.gif

Dideja, jei turi kreditinę kortelę, tai tikrai neturėtų kilti problemų mirksiukas.gif Bet net ir su debetinėm kai kuriom sėkmingai galima apsipirkinėti smile.gif

NNata, ačiū! Labai naudinga info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 03 23, 13:32)
Merginos, aš kątik pagavau šiuos Clarks'uskai pamačiau, kad kaina sumažinta nuo 89 iki 61eur. Labai tikiuosi viskas su jais bus gerai, nes aš gavau 39,5, kurie yra pusę dydžio didesni nei mano 39. tongue.gif  4u.gif

turėtų būti kaip tik, nes jų dydžiai mažinti.
Atsakyti
Na ka, mergaites, issiunciau savo pirmaji uzsakyma....nezinau kaip man ten pavyko ar nepavyko ...bet gal pavyko, jei suteike uzsakymo nr ir papildomu klausimu neuzdave biggrin.gif

O per kiek laiko javari nuraso pinigus is korteles?

Kadangi MB man patikusius batus isbrokijo, tai pasirinko siuos Bugatti https://www.javari.d...%...&pageCode=d

Gal kuri pirkote, idomu kaip dydziai, emiau toki , koki nesioja.
Papildyta:
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 24, 14:58)
Dideja, jei turi kreditinę kortelę, tai tikrai neturėtų kilti problemų mirksiukas.gif Bet net ir su debetinėm kai kuriom sėkmingai galima apsipirkinėti smile.gif





Aciu, Eglynai mirksiukas.gif Pabandziau su savo turima, tikriausiai debetine g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 24 kovo 2013 - 14:52
O kaip tokios Tamaris balerinos, gal kuri turite, ar vertos demesio?

http://www.javari.de...8...&pageCode=d

Kaip dydziai, jei mano peda 26.6 cm, aviu 41 d, tai toki ir pirkt?

Mano peda siaura, kazi jos nebutu placios g.gif
Atsakyti
41 d. man sitos grazesnes ir pigesnes
http://www.javari.de...../shoppingCart
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 03 24, 16:26)
41 d. man sitos grazesnes ir pigesnes 
http://www.javari.de...../shoppingCart

Aciu, bet sios ne mano skonio ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 03 24, 14:41)
Na ka, mergaites, issiunciau savo pirmaji uzsakyma....nezinau kaip man ten pavyko  ar nepavyko ...bet gal pavyko, jei suteike uzsakymo nr ir papildomu klausimu neuzdave  biggrin.gif

O per kiek laiko javari nuraso pinigus is korteles?

Aciu, Eglynai mirksiukas.gif Pabandziau su savo turima, tikriausiai  debetine g.gif  biggrin.gif


O pinigai rezervuoti, su kokio banko kortele mokejot? Nes as pernai kiek esu bandziusi su debetine nesigavo teko issiimt DNB internetine korta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2013 03 24, 17:08)
O pinigai rezervuoti, su kokio banko kortele mokejot? Nes as pernai kiek esu bandziusi su debetine nesigavo teko issiimt DNB internetine korta mirksiukas.gif

Ojej... Na is karto paziurejau, tai nebuvo rezervuoti, pagalvojau, gal todel , kad savaitgalis...
Su SEB visa electron mokejau...
Atsakyti
QUOTE(mildusiukas007 @ 2013 03 23, 18:04)
Sakyk, kaip su Bufalo batų dydžiais? Ar jie mažinti ar atitinka europietiškus, noriu nusipirkti Bufalo ilgaaulius..

pabandžiau tik vienus - balerinas, dydis atitiko, bet kokybė tai ne itin. ko gero, ilgam susilaikysiu nuo kitų buffalo.
Atsakyti
Nepavyko man visgi su Visa electron atsiskaityti verysad.gif Gavau laiska is javario, kad problemos su saskaita...gaila ax.gif
O toks upas buvo pirkt smile.gif
Reiks banke pasiteirauti naujos korteles, su kuria galeciau atiskaityti...
Atsakyti

QUOTE(Dideja @ 2013 03 24, 17:44)
Nepavyko man visgi su Visa electron atsiskaityti verysad.gif Gavau laiska is javario, kad problemos su saskaita...gaila ax.gif
O toks upas buvo pirkt smile.gif
Reiks banke pasiteirauti naujos korteles, su kuria galeciau atiskaityti...


SEB Visa Virtuon tinka , as tokia uzsisakiau smile.gif jei SEB bankininkyste naudojates, tai galima net neisejus is namu uzsisakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mildusiukas007 @ 2013 03 23, 18:04)
Sakyk, kaip su Bufalo batų dydžiais? Ar jie mažinti ar atitinka europietiškus, noriu nusipirkti Bufalo ilgaaulius..



QUOTE(yuki @ 2013 03 24, 17:22)
pabandžiau tik vienus - balerinas, dydis atitiko, bet kokybė tai ne itin. ko gero, ilgam susilaikysiu nuo kitų buffalo.


O kurie Buffalo domina? Yra dvi pagrindinės linijos Girl ir London ir dar kitokių. Pirmosios nebandžiau, nes jų net ir pradinė kaina neaukšta, man pasirodė, kad gali būti nelabai. O London turiu žieminius, pirkau pernai jau pavasariop, tai išbandžiau šią žiemą, man patiko, pasirodė kokybiški - ir pirmas vaizdas, ir panešiojus, ir patogūs, nors su kulnu, ir modelis pakankamai įdomus, dabar tokio prekyboje nebėra. Dėl dydžio - merginos diskutavo jau, kai kurioms atitiko, kai kurioms nelabai, aš nepamenu, pabandykit ankstesnės informacijos paieškoti šioje temoje. Manieji 41 dydžio man tiko puikiai, bet mano koja neproblematiška - pėda vidutinio platumo, keltis neaukšta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolė***: 24 kovo 2013 - 18:11