Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Stebiu vienus batus, kaina nesikeičia, bet likutis didėja. Buvo likę 3 poros. Po savaitės keturios, šiandien jau penkios. blink.gif Nu ir galvoju, ar jie dydžio neatitinka, ar jie negražūs, nepatogūs, kad tikriausiai gražina pirkėjai... Nes kitaip iš kur jų daugėtų g.gif
Atsakyti
Merginos, aš kątik pagavau šiuos Clarks'uskai pamačiau, kad kaina sumažinta nuo 89 iki 61eur. Labai tikiuosi viskas su jais bus gerai, nes aš gavau 39,5, kurie yra pusę dydžio didesni nei mano 39. tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
Pirkau vyrui zieminius odinius batus viduj vilna , dziaugiausi kad gera kaina pagavau (52eur), bet deja - vienas dalykas siauroki, nors vyro koja is siauresniu bet vistiek siauri ir kulnas is vidaus kazkas blogai pagamintas siaip broko nesimato kad butu tiesiog taip pasiuti ant tiek trina ir nepatogu vaiksciot. Davem dar dviems vyriskiams pasimatuot komentarai tie patys nors batai is paziuros atrodo tikrai kokybiski ir grazus. unsure.gif teko grazinti verysad.gif
https://www.javari.de/dp/B005MJTFWS


dukrai emiau siuos ecco zieminius su goretex batus
http://www.javari.de...c...=/mythings/
mums netiko, jie tiktu tik mergaitei su labai siaura koja ir maza keltim. Maniskes koja normali galima sakyt bet ne plati tik su auksta keltim tai i juos net kojos neikiso ant kiek siaura siaip batai kokybiski bet teko grazinti verysad.gif

kitus nupirkau dukrai primigi su goretex zieminius batus kai pirkau jai nepatiko , bet kai gyvai gavom ir apsimove labai patiko ir koja laisvai lenda, patogus ir kaina superine thumbup.gif
http://www.javari.de... ...=/mythings/
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2013 03 23, 13:40)
Stebiu vienus batus, kaina nesikeičia, bet likutis didėja. Buvo likę 3 poros. Po savaitės keturios, šiandien jau penkios.  blink.gif Nu ir galvoju, ar jie dydžio neatitinka, ar jie negražūs, nepatogūs, kad tikriausiai gražina pirkėjai... Nes kitaip iš kur jų daugėtų g.gif


Gal ne vien tik kad pirkėjai gražina. Man atrodo, kad kai kada tų kiekių rodymas - marketingo triukas.

Pati laukiu Hi-tec batukų į kalnus. Kaina buvo kiek pamažėjusi, kurį laiką laikosi stabili. Kai pirkau, savo porą pagal juos ėmiau paskutinę. Kitą dieną mano dydis vėl atsirado, dabar yra likę dvi poros. Kaina tokia pat, kokia aš pirkau. Juk ne sezonas, trekingo batų tikrai neturėtų būti poreikis. O kaina irgi nėra stebėtinai maža.

Pačiai yra tekę nupirkti "paskutinę" porą. Tai tikrai nepasitaikė nekokybiškų. Nors čia, forume, paskaičius, visko būna. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(raimaza @ 2013 03 22, 21:52)
Gavom šiandie vyriškus batus

http://www.javari.de/dp/B007SJMY0U

labai gražiai atrodo, lengvi.Dęl dydžio pasakyt dar negaliu, nes dar vyras nesimatavo.

Man tik neramu, tame užsakyme buvo dar 2 poros batų, o pašte išdidžiai tik vieną dėžutę įteikė. O kur kiti? g.gif  Nejau išskirstė siuntinį į 3?


labai stilingi. Mačiau tokius gyvai su ryškiai mėlynu padu irgi super atrodė wub.gif
Atsakyti
Sakyk, kaip su Bufalo batų dydžiais? Ar jie mažinti ar atitinka europietiškus, noriu nusipirkti Bufalo ilgaaulius..
Atsakyti
Šiandien parėjo net 3 siuntiniai - ir iš vokiečių, ir iš prancūzų thumbup.gif Visi pirkiniai vykę ir labai kokybiški thumbup.gif

Naturino - puikūs, kokybiški.

Vyriškos Clarks basutės - jau nebelikę modelio, apie pusę dydžio mažintos, galėtų būti kiek didesnės.

Ir nerealiai puikios, tik 18 eur kainavusios Clarks basutės - tik spalva ne tokia, o camel, ir dirželiai pilnai odiniai. Su dydžiu įdomiai - rašo 39, o šalia ant dėžės - 5 1/2. Pirkau kaip 39 dydį ir bijojau, kad bus didokos, nes nešioju 38,5 - bet jos absoliučiai atitinka būtent 38,5 thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 23 kovo 2013 - 18:27
QUOTE(raimaza @ 2013 03 22, 22:52)
Gavom šiandie vyriškus batus

http://www.javari.de/dp/B007SJMY0U

labai gražiai atrodo, lengvi.Dęl dydžio pasakyt dar negaliu, nes dar vyras nesimatavo.




sakykit, o sitie batai ar tiktu placiai pedai su auksta keltimi?
MB avi 40 dydi, bet peda plati ax.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
Kam patinka toks stiliukas, Hoegl
39 dydis gera kaina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 24 kovo 2013 - 11:13
QUOTE(Dideja @ 2013 03 23, 19:25)
sakykit, o sitie batai ar tiktu placiai pedai su auksta keltimi?
MB avi 40 dydi, bet peda plati ax.gif
aciu 4u.gif

maniškio irgi aukšta keltis, tik dydis 44, jam tiko ir labai patiko.Realiai daug gražesni nei foto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raimaza @ 2013 03 24, 13:52)
maniškio irgi aukšta keltis, tik dydis 44, jam tiko ir labai patiko.Realiai daug gražesni nei foto biggrin.gif

Aciu smile.gif
O dydi jie atitinka?

Nieko neesu pirkus pati , tik per tarpininkes.....tai dar paklausiu...o apmoketi uz batus as galiu su SEB banko Visa kortele? blush2.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu siokia tokia patirtim, nes ziuriu temoj daug kas klausineja ka reiskia vokieciu dydziai kaip 40 2/3 ar 41 1/3, ir kam aktualu su placia ar siaura koja vien i paieska suvedus weite J ar weite K ismeta sistema tau reikalingo plocio batus. O cia imetu lentele su vokiskais matavimais, gal kam pades 4u.gif

user posted image
user posted image
Papildyta:
O cia prancuzu batu matuokle 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti