Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Merginos,
Ar yra kam buvę, kad batų iš Javario negavote? Na gal tiesiog dėl lietuviško pašto "sąžiningumo" ar pan.? Man išsiuntė 2 poras batų - vieną, kur pigi, siuntė registruotą, per kurjerius, o brangią, kur labai laukiu, išsiuntė paprastu. Numatyta pristatymo diena jau praėjusi, jokių žinių nėra. Jie siūlo laukt iki balandžio 2-os. Laukt tai laukt, bet kad man ne pinigų grąžinimas svarbu, o būtent batai, kurių jau javaryje kaip ir nelabai likę. Ir ką jie darys tokiu atveju jei siuntos negausiu? Grąžins pinigus, siųs kitus ar kaip? Gal kuri esate susidūrusi? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MedaB @ 2013 03 22, 12:53)
Merginos,
Ar yra kam buvę, kad batų iš Javario negavote? Na gal tiesiog dėl lietuviško pašto "sąžiningumo" ar pan.? Man išsiuntė 2 poras batų - vieną, kur pigi, siuntė registruotą, per kurjerius, o brangią, kur labai laukiu, išsiuntė paprastu. Numatyta pristatymo diena jau praėjusi, jokių žinių nėra. Jie siūlo laukt iki balandžio 2-os. Laukt tai laukt, bet kad man ne pinigų grąžinimas svarbu, o būtent batai, kurių jau javaryje kaip ir nelabai likę. Ir ką jie darys tokiu atveju jei siuntos negausiu? Grąžins pinigus, siųs kitus ar kaip? Gal kuri esate susidūrusi? verysad.gif


MB negavo vienų batų, irgi paprašė palaukti iki tam tikros dienos, o tada pinigus pagrąžino. Nepamenu, ar klausė dėl kitų batų išsiuntimo, lyg buvo paskutinę porą nupirkęs, tai kaip ir nebebuvo ką išsiųsti. Dėl numatytos pristatymo dienos labai nekreipkit dėmesio, ypač paprastu paštu siunčiant, gali tikrai ilgiau užtempti. Na, jei balandžio 2 dieną negausit, parašykit, žiūrėsit ką pasiūlys, aišku, gailiausia, jei iki to laiko neateis, o už grąžintus pinigus batų nebegalėsit nusipirkti, nes nebeliks.

Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 22, 15:31)
MB negavo vienų batų, irgi paprašė palaukti iki tam tikros dienos, o tada pinigus pagrąžino. Nepamenu, ar klausė dėl kitų batų išsiuntimo, lyg buvo paskutinę porą nupirkęs, tai kaip ir nebebuvo ką išsiųsti. Dėl numatytos pristatymo dienos labai nekreipkit dėmesio, ypač paprastu paštu siunčiant, gali tikrai ilgiau užtempti. Na, jei balandžio 2 dieną negausit, parašykit, žiūrėsit ką pasiūlys, aišku, gailiausia, jei iki to laiko neateis, o už grąžintus pinigus batų nebegalėsit nusipirkti, nes nebeliks.



Ačiū už atsakymą. Aš visai čia nepergyvenčiau, bet čia tas atvejis kai batai svarbiau nei pinigai biggrin.gif Plius, apie mūsų "pagerintą" paštą net laikraštyje rašė.
Atsakyti
O gal ka zinot apie firma Debie?

Nekenciu aukstakulniu, bet noriu tureti juodus klasikinius,kuriuos devesiu 1-3 kartus per metus biggrin.gif
Noriu neaukstu ir pigiu, retoms progoms blush2.gif

http://www.javari.de...../shoppingCart

http://www.javari.de...../shoppingCart

Turbut Debie visoms labiau patiks?
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 03 22, 15:21)
Turbut Debie visoms labiau patiks?

schmoll.gif Man antrieji labiau mirksiukas.gif
Atsakyti
aš irgi paskutiniu metu ką perku, vis per paštą siunčia doh.gif
Laukiu siuntų užsakytų kovo 8, 12, 14.... Jau numatyti pristatymo terminai praėję, bet dar kantriai laukiu, nieko javariui nerašau. Kažkas sakė, kad vis viena javaris pasiūlo bent mėnesį išlaukt.
Atsakyti
QUOTE(MedaB @ 2013 03 22, 13:07)
Ačiū už atsakymą. Aš visai čia nepergyvenčiau, bet čia tas atvejis kai batai svarbiau nei pinigai biggrin.gif Plius, apie mūsų "pagerintą" paštą net laikraštyje rašė.

Man panašus atvejis buvo, bet siuntė ne per pašta o per kurjierius buvo ir nuoroda sekimo ir matėsi kad užstrigo ties Lietuva taip pat laukėm ir nesulaukėm gražino javaris pinigus, buvau basutes gera kaina pagavus norėjau ju o ne pinigu ,bet kai praėjo dar mėnuo, gavau iš pašto lapuka kai nuėjau pasiimti idavė javario dėže niekaip negalėjau suprast kas viduj o ten pasirodo tos mano paklydėlės basutės thumbup.gif tai taip ir nesupratau kur jos tiek laiko buvo bet džiaugiausi jas gavus kaip mažas vaikas gaves saldaini biggrin.gif blush2.gif pranešiau ir javariui apie tai 4u.gif užsakyta buvo apie spalio viduri o basutes gavau prieš kalėdas tai juokavau kad kalėdos stebuklu metas biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 03 22, 14:21)
O gal ka zinot apie firma Debie?

Nekenciu aukstakulniu, bet noriu tureti juodus klasikinius,kuriuos devesiu 1-3 kartus per metus  biggrin.gif
Noriu neaukstu ir pigiu, retoms progoms blush2.gif

http://www.javari.de...../shoppingCart

http://www.javari.de...../shoppingCart

Turbut Debie visoms labiau patiks?


Jeigu norite vakarui - labiau tiks pirmieji, jeigu darbui, tai antrieji. Ypač jeigu darbas įstaigoje, kur svarbu protokolinė apranga. Kulnas neturi viršyti 5 cm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 03 22, 11:04)
Merginos, ką jūs manot apie šią firmą P-L-D-M? Kas nors pirkot ką nors?

Pirkau vaikiskus sandaliukus - kokybei ir apskritai priekaistu neturiu, ir pirkau paskutine pora labai pigiai uz 15 EUR.
Berods brazilu cia firma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janta: 22 kovo 2013 - 15:52
gal kas pades prisiregistruojant .de psl? Ko tais adresas netinka, nors tu pasiusk, ka daryti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2013 03 22, 16:45)
gal kas pades prisiregistruojant .de psl? Ko tais adresas netinka, nors tu pasiusk, ka daryti? unsure.gif


Gal su lietuviskom raidem vedat? mastau.gif
Atsakyti
tai kad gatve be visokiu ė š ir tt unsure.gif Aplamai kur galiu paziureti kaip prisiregistruoti reikia nuo A iki Z, gal yra isversta vokieciu kalba i LT? unsure.gif

QUOTE(veriru @ 2013 03 22, 16:51)
Gal su lietuviskom raidem vedat?  mastau.gif

Atsakyti