Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 16, 11:14)
Prašo dar kartą įvesti savo naująjį slaptažodį. Turbūt bandėte keisti slaptažodį?


Jie raso, kad pagal maila, negali suteikti informacijos apie mano uzsakyma, tipo mailas ne tas, bet kito neturiu, bandziau padaryti tikra varda pavarde, bet slaptazodzio gal neverta keisti...
Pinigai sumokreti, batu nera, o shian ziuriu jie dar 2 eur pabrango.

Mielai ikasciau kokiam vokieciui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 16, 10:19)
Na ko jūs merginos nervinatės dėl to siuntimo ir jo būdo, gal javariai per daug išlepino  biggrin.gif Na kai negausit batų, tada gal ir reikės susirūpinti, o dabar juk koks skirtumas - paprastu paštu siunčia ar per kurjerius, juk atkeliaja siuntinys. Prekė gi negendanti  biggrin.gif  O siunčia iš ten, kur tuos batus laiko. Jau anksčiau minėjau, kad tuos pačius batus, bet dažnai skirtingom kainom  visi 3 javariai paradvinėja, tai jei nuperka pas prancūzus, o tie batai yra pas anglus, tai anglai ir išsiunčia. Iš anglų aplamai niekada nesu gavos kitaip, kaip paprastu paštu, be jokių problemų. Kai pagalvoji - siunčia juk nemokamai,vien už tai juos myliu ir gerbiu, nes retai kur rasi tokį aptarnavimą.
P.S. MB yra negavęs vienų batų, javaris be problemų pinigus sugrąžino. Kai paskaitai kaip vargstama su kitom parduotuvėm, kiek rašymų, ginčų, skundų ir t,t., tai man čia aptarnavimo kokybės viršūnė  4u.gif


Va būtent drinks_cheers.gif Pastaruoju metu berods 7 siuntiniai iš eilės - tik į paštą. Trys iš jų atėjo, kažkuris dvi dienas užvėlavo nuo numatytos. Kitų dar laukiu. Vienam jų numatytoji diena - šiandien, bet nepyksiu, jeigu ateis ir pirmadienį.

Man susidarė įspūdis, kad kurjeriai veža, kai būna milžiniškos dėžės, o kai nedidelės - siunčia paštu. Bent jau pastaruoju metu taip sutapdavo.
Papildyta:
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 16, 10:25)
Jie raso, kad pagal maila, negali suteikti informacijos apie mano uzsakyma, tipo mailas ne tas, bet kito neturiu, bandziau padaryti tikra varda pavarde, bet slaptazodzio gal neverta keisti...
Pinigai sumokreti, batu nera, o shian ziuriu jie dar 2 eur pabrango.

Mielai ikasciau kokiam vokieciui biggrin.gif


Tai gal vis vien atsiųs tuos batus? Jeigu pinigai nuskaičiuoti, tai gal ir išsiuntė, tik į jūsų "neteisingą" paskyrą neįrašė. O bent jau adresas, kur pristatyti prekes, buvo teisingai nurodytas, ar irgi iš lempos?
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 16, 10:25)
Jie raso, kad pagal maila, negali suteikti informacijos apie mano uzsakyma, tipo mailas ne tas, bet kito neturiu, bandziau padaryti tikra varda pavarde, bet slaptazodzio gal neverta keisti...
Pinigai sumokreti, batu nera, o shian ziuriu jie dar 2 eur pabrango.

Mielai ikasciau kokiam vokieciui biggrin.gif


Na, kiek seku Jūsų situaciją, neatrodo, kad čia Javario kaltė mirksiukas.gif. Juk pati kažką primaišėte, dėl to viskas taip ir gavosi 4u.gif.
O jūs kalbate angliškai? Nes aš ko gero Jūsų vietoje paskambinčiau jiems ir viską paaiškinčiau - tikrai būtų paprasčiau. Ar bent jau parašėte jiems visą savo istoriją nuo pradžios iki galo? Jie tikrai visada labai geranoriški smile.gif. Nebent jau pati nebeatrenkate, kur ką registravote ir kur ką keitėte unsure.gif.
Atsakyti
Camper įvairūs dydžiai už 47 eur vietoj 165 - user posted image

Clarks 39,5 ir 41 d. didelė nuolaida user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 16 kovo 2013 - 10:52
QUOTE(Mona @ 2013 03 16, 11:36)
Na, kiek seku Jūsų situaciją, neatrodo, kad čia Javario kaltė  mirksiukas.gif. Juk pati kažką primaišėte, dėl to viskas taip ir gavosi  4u.gif.
O jūs kalbate angliškai? Nes aš ko gero Jūsų vietoje paskambinčiau jiems ir viską paaiškinčiau - tikrai būtų paprasčiau. Ar bent jau parašėte jiems visą savo istoriją nuo pradžios iki galo? Jie tikrai visada labai geranoriški  smile.gif. Nebent jau pati nebeatrenkate, kur ką registravote ir kur ką keitėte  unsure.gif.


As sutinku, kad kazka pati priveikiau, bet is esmes man nereikia ju info, siekimo ir t.t. Uzsakyme gi yra adresas, bet pirmadieni bus dvi savaites, per tiek laiko turejo ateit?
Siandien vel rasiau, bet ne zodzio nesupratau is ju atsakimo.

Sneket sunkiau blush2.gif Rasyt tai, kur su zodynu, kur taip kiek lengviau..
Papildyta:
Kaip mailas gali but suristas su saskaita?
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 16, 10:56)
As sutinku, kad kazka pati priveikiau, bet is esmes man nereikia ju info, siekimo ir t.t. Uzsakyme gi yra adresas, bet pirmadieni bus dvi savaites, per tiek laiko turejo ateit?
Siandien vel rasiau, bet ne zodzio nesupratau is ju atsakimo.


Manau, kad iš vokiečių jau būtų atėję per tiek laiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 16, 11:29)
O bent jau adresas, kur pristatyti prekes, buvo teisingai nurodytas, ar irgi iš lempos?


Aš taip supratau, kad iš lempos buvo įrašius, kai kažkada seniai registravosi amazone, o dabar tą adresą galėjo ir javaris prisikabinti

Man tai irgi kažkaip jau visai keista, kaip per visą savaitę niekaip neįmanoma išsiaiškinti? g.gif Nors antra vertus, jei jau mes lietuviškai išdėstytos situacijos niekaip nesuprantame, tai kokia tikimybė, kad ją gali angliškai išdėstytą suprasti javaris.
Aš seku irgi šitą situaciją, bet tikrai jau nesuprantu, kokiu el. p pirko, kūrė naują acountą ar ne, koks ten senas meilas šitoje istorijoje figūruoja. Žodžiu, labai viskas supainiota, šį kartą vokiečiai čia jau man rodos niekuo dėti. Mano patirtis rodo, kad javaris visais atžvilgiais - tiek kainų, tiek bendravimo su klientais, tiek operatyvumo, tiek komercinio padorumo požiūriu- yra tobula parduotuvė.
Papildyta:
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 16, 11:56)
As sutinku, kad kazka pati priveikiau, bet is esmes man nereikia ju info, siekimo ir t.t. Uzsakyme gi yra adresas, bet pirmadieni bus dvi savaites, per tiek laiko turejo ateit?
Siandien vel rasiau, bet ne zodzio nesupratau is ju atsakimo.

Sneket sunkiau blush2.gif  Rasyt tai, kur su zodynu, kur taip kiek lengviau..
Papildyta:
Kaip mailas gali but suristas su saskaita?


Nu gerai, žiūrėkite, o jūs galite dabar parašyti lietuviškai, kokia yra situacija ir ko jūs prašytumėte iš javario. O tada gal kas pagelbės jums išversti ir dar kartą nusiųsite.
Ko nesupratote iš jų atsakymo? Parodykite, ką jums parašė.
Atsakyti
Siandien gautos grazuoles
moketa 20eu
dydis 40 bet man siauros verysad.gif
ir sios 39, realiai spalva sodresne bet ir vel ne mano kojytei verysad.gif
melynos 20eu
teks su dideliu skausmu siust atgal
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Persikute*: 16 kovo 2013 - 11:36
ka galit parasyt apie vyriskus Adidasus?
jeigu nesioja 44 dydi, ar geriau 44,5 pirkti ar apsistoti ties 44? smile.gif
kaip manot?
biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 16 kovo 2013 - 12:36
Kam platformų? bigsmile.gif karsta.gif Pas britus - kaina 26 svarai vietoj 165, viduj oda, 38, 38,5, 39,5 dydžiai user posted image
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 03 16, 13:35)
ka galit parasyt apie vyriskus Adidasus?
jeigu nesioja 44 dydi, ar geriau 44,5 pirkti ar apsistoti ties 44? smile.gif
kaip manot?
biggrin.gif  4u.gif


Mano patirtis su adidais tokia - jie labai mažinti, sakyčiau, visu dydžiu netgi. Kiek pirkau sūnui, tai visada būdavo per maži, jei pikrdavaiu tokį dydį, kokį nešioja.
Atsakyti
QUOTE(Ursiuke @ 2013 03 16, 13:47)
Mano patirtis su adidais tokia - jie labai mažinti, sakyčiau, visu dydžiu netgi. Kiek pirkau sūnui, tai visada būdavo per maži, jei pikrdavaiu tokį dydį, kokį nešioja.


Tai va, ir moteriški "Rockport", kuriuos siunčiausi, yra "Adidas" linija - taip pat pasirodė mažinti, nors ne visu, bet apie pusę dydžio. Bet ten bateliai, ne sportiniai.
Atsakyti