Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

40 dydis 20,71 € Buffalo London
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 21, 20:30)
blush2.gif  doh.gif  lotuliukas.gif
As juos daedziau iki tokio lygio, kad jie i mano paskutini laiska del pinigu grazinimo net neatsake, va, galvoju, hamai kokie. Bet ta pacia diena atrado vyro maila ir viska isdeste ten.
Reikejo matyt mano fizionomija, kai as tuos laiskus pamaciau..

Tikiuosi, kad batai vis gi jau buvo issiusti, pasiustu mane kartu su visa seimyna.

manyčiau, dabar būtų prasminga ir jų atsiprašyti, ar ne? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 21, 19:35)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Sorry, nesusilaikiau, net garsiai susijuokiau - nu koks tas javaris geras, bando vyrą iš žmonos žabangų ištraukti, visokius patarimus dalina, tiesiog šeimos židinio saugotojas. Visoms dabar siūlau - susipyksit su vyru, ne pas advokatus ir psichologus eikit, o rašykit javariui - viską išspręs ir nuorodas pridės  lotuliukas.gif


QUOTE(Ursiuke @ 2013 03 21, 20:08)
Tai kad baisiai atkakli moteris javarį atakavo. Daugiau kaip savaitę dusino smile.gif O jie vargšai gražiuoju prašo, atseit, ponia, nu nepažįstam mes tų draugų.

Nu dabar jau ir as kikenu biggrin.gif Smagiai cia jus prekinates.

Geras tas javaris. Manes ne kartelio nenuvyle. Gaila tik kad per situs ispardavimus taip nieko ir nepapirkau.
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2013 03 21, 20:13)
Sakykit, o kaip Gabor batai? Domina dydziu atitikimai. Mano dazniausiai nesiojami batai 39-40 d.Kazi kokius geriau imti? Nusiziurejau balerinas.  4u.gif
Juoketes, juioketes, manau ir mano klausimuko nepamatet.
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2013 03 22, 06:50)
Juoketes, juioketes, manau ir mano klausimuko nepamatet.


Tai kad juokai svarbiau smile.gif

As perku viska 38 d, UK5
O Gabor man reikia 38,5 arba 5 1/2
mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 03 22, 09:25)
Tai kad juokai svarbiau smile.gif

As perku viska 38 d, UK5
O Gabor man reikia 38,5 arba 5 1/2
mirksiukas.gif


Matyt nuo modelio priklauso, nes turiu vienus batelius 5 1/2 -dideli, kitus- 5 liuks. Nešioju 38 dydį.
Atsakyti
Gavau siuos aulinukus 39 Eu dydi ir man mazoki...ant pado 5.5UK , tiktu 38 nesiojanciai. Gal kas atsisiunte 39.5 apsikeistumem. Mano spalva samanine....arba teks parduot bandyt grazint...
http://www.javari.de...r...&pageCode=d
Atsakyti
Merginos, ką jūs manot apie šią firmą P-L-D-M? Kas nors pirkot ką nors?
Atsakyti
gavau šiandien batelius https://www.javari.d...2...&pageCode=d wub.gif wub.gif wub.gif
Pirkau juodus už 35

MAŽINTI VISU DYDŽIU cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kingcup: 22 kovo 2013 - 10:26
Mano prekė atkeliaus ne per kurjerį, bet paštu. Prie Bestellnummer parašytas numeris iš 17 skaičių. Jei per post.lt žiūrėti, tai siuntų numeriai būna iš 13 skaičių. Kaip, merginos, Jūs matot prekės kelionę paštu?
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2013 03 22, 10:36)
Mano prekė atkeliaus ne per kurjerį, bet paštu. Prie Bestellnummer parašytas numeris iš 17 skaičių. Jei per post.lt žiūrėti, tai siuntų numeriai būna iš 13 skaičių. Kaip, merginos, Jūs matot prekės kelionę paštu?

Bestellnummer yra užsakymo numeris, kurį suteikia pats javari.
O norint sekti per post.lt reiktų siuntinio registravimo numerio, kurio javari neduoda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 22, 11:48)
Bestellnummer yra užsakymo numeris, kurį suteikia pats javari.
O norint sekti per post.lt reiktų siuntinio registravimo numerio, kurio javari neduoda 4u.gif

Ačiū už paaiškinimą. Nieko tokio, laukti yra smagu man.
Merginos, labai džiaugiuosi atradus pirkimą iš javari, nes taupau pinigus. Dėkinga visoms už patarimus ir paaiškinimus 4u.gif
Atsakyti