Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Mažosios princesės su 32 dydžio kojyte laukia Roberto Cavalli už 63,55
http://www.javari.de...4...&pageCode=d
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 21, 15:10)
Mergaites, kokia blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Ilendu as shian i vyro pasta saskaitas patikrint, ziuriu, javari, atidarau, o gi mano uzsakymo patvirtinimas doh.gif Matyt pati susimaisiau kur ir ka rasiau, ir kokius pastukus suvariau

Pagal siekimo numeri neiseina man, ten jauciu bus jau privelta su pastukais ir su registracija(ziurejau nuoroda pirmame puslapyje)

Bet Voraussichtliches  12-03-2013, cia taip suprantu issiuntimo data? O gal pristatymo..

Gal as turiu dar vilties pamatyti savo batukus ax.gif  blush2.gif
Papildyta:
thumbup.gif  wub.gif




Nu va, a ką mes jums sakėme? bigsmile.gif Laukite dabar, gausite batukus. Pristatymas dabar šiek tiek vėluoja, tai labai į tas datas nežiūrėkite, laukite ir tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 21, 14:10)
Mergaites, kokia blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Ilendu as shian i vyro pasta saskaitas patikrint, ziuriu, javari, atidarau, o gi mano uzsakymo patvirtinimas doh.gif Matyt pati susimaisiau kur ir ka rasiau, ir kokius pastukus suvariau

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Baigėsi detektyvas, kurį visos bandė išspręsti biggrin.gif Manau, užskaitom kaip išspręstą, nes dauguma kaip pirmą punktą siūlė pasitikrinti, kokiu el. paštu registravotės thumbup.gif
Atsakyti
Taip nepatooooogu, bet kaip jus per savaite gaunat, man jie labai daug laiko raso:
Zum Versand voraussichtlich verfügbar: 05.03.2013
Voraussichtliches Lieferdatum: 13.03.2013 - 30.03.2013

Gaila, kad pagal koduka neiseina patikrint, per mano pastuka nieko nerodo, ir per vyro kazkas netogo, na bet cia reikia but neeiliniu sugebejimu, kad sitiek prikurt biggrin.gif

Na dar savaite laukiu, tikiuosiu vaikas neliks basas su mano pirkimais.

Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 21, 19:07)
Taip nepatooooogu, bet kaip jus per savaite gaunat, man jie labai daug laiko raso:
Zum Versand voraussichtlich verfügbar: 05.03.2013
Voraussichtliches Lieferdatum: 13.03.2013 - 30.03.2013

Gaila, kad pagal koduka neiseina patikrint, per mano pastuka nieko nerodo, ir per vyro kazkas netogo, na bet cia reikia but neeiliniu sugebejimu, kad sitiek prikurt biggrin.gif

Na dar savaite laukiu, tikiuosiu vaikas neliks basas su mano pirkimais.


lotuliukas.gif Čia jūs apie savo batų pirkimo istoriją? Iš tiesų kažkaip jūs viską labai painiai pasakojote, keistos ten buvo tos maklės su meilais, todėl nelabai ką ir patarti galėjom. Na bet svarbiausia, kad viskas maždaug gerai baigėsi. Beje, o kaip jums baigėsi susirašinėjimas su javariu? Gal jau jie susiruošė jums pinigus grąžinti?

Ir dar -
vyro pašte turite rasti dar vieną laišką iš javario, kad išsiųsta Ihre Bestellung bei Javari.de wurde versandt
Atsakyti
Tai jums bus pamoka, kad norint pirkti parduotuvėje, reikia įsiminti kokiu paštu registravotės ir nesimalti.
Puiku, kad viskas išsisprendė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 21 kovo 2013 - 18:31
As (t.y. vyras) turi tokia data: Voraussichtliches 12.03.2013, cia taip suprantu numatoma, nes laiskas 05 d.

Bet atkase viska doh.gif (cia as dabar vel viska pertikrinau,nes laiskeliu su reklamom jie prisiunte daug) , parase jam(man) po mano prasymo grazinti pinigus, kad kazkas is seimos nariu naudojasi jo pastu ir paprase pakeisti maila ir slaptazodi, pridejo nuorodas, kaip tai padaryt ir pridejo mano rasyta laiska su pavedimo kopija blush2.gif
Kokia as oska doh.gif doh.gif

Esu susikurusi nauja pasta, gal man tikrai viska pakeist kaip jie rase ir kita pirkima daryt, taip sakant, is naujo lapo
Atsakyti
Merginos, užrodykit kokias patogias šlepetes vasarai namuose. Nemėgstu basa vaikščioti, o su tapkėm per šilta... Žiūrinėju Birkenstock, bet neaišku, kaip su dydžiais. Labai patogios atrodo g.gif Gal kuri turit ir nešiojat?

Atsakyti
Sakykit, o kaip Gabor batai? Domina dydziu atitikimai. Mano dazniausiai nesiojami batai 39-40 d.Kazi kokius geriau imti? Nusiziurejau balerinas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 21, 18:52)
As (t.y. vyras) turi tokia data: Voraussichtliches  12.03.2013, cia taip suprantu numatoma, nes laiskas 05 d.

Bet atkase viska doh.gif (cia as dabar vel viska pertikrinau,nes laiskeliu su reklamom jie prisiunte daug) , parase jam(man) po mano prasymo grazinti pinigus, kad kazkas is seimos nariu naudojasi jo pastu ir paprase pakeisti maila ir slaptazodi, pridejo nuorodas, kaip tai padaryt ir pridejo mano rasyta laiska su pavedimo kopija blush2.gif
Kokia as oska doh.gif  doh.gif

Esu susikurusi nauja pasta, gal man tikrai viska pakeist kaip jie rase ir kita pirkima daryt, taip sakant, is naujo lapo


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Sorry, nesusilaikiau, net garsiai susijuokiau - nu koks tas javaris geras, bando vyrą iš žmonos žabangų ištraukti, visokius patarimus dalina, tiesiog šeimos židinio saugotojas. Visoms dabar siūlau - susipyksit su vyru, ne pas advokatus ir psichologus eikit, o rašykit javariui - viską išspręs ir nuorodas pridės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 21, 20:35)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Sorry, nesusilaikiau, net garsiai susijuokiau - nu koks tas javaris geras, bando vyrą iš žmonos žabangų ištraukti, visokius patarimus dalina, tiesiog šeimos židinio saugotojas. Visoms dabar siūlau - susipyksit su vyru, ne pas advokatus ir psichologus eikit, o rašykit javariui - viską išspręs ir nuorodas pridės  lotuliukas.gif


Tai kad baisiai atkakli moteris javarį atakavo. Daugiau kaip savaitę dusino smile.gif O jie vargšai gražiuoju prašo, atseit, ponia, nu nepažįstam mes tų draugų. Tai ne, pirkėja greitai į SM, čia mes greitai pasitariam, priaiškinam ir moteris su nauja energija puola javarį. Įsivaizduokite, jie jau beveik sutiko pinigus grąžinti žmogui, kuris iš viso ne pričiom prie tų batų, nes gi batus tai tipo visai kitas vartotojas pirko, nesvarbu, kad teisėtas vyras bigsmile.gif
Tai ką javariui beliko daryti? Griebėsi paskutinės priemonės - informavo vyrą, kad tramdytų savo žmoną. Ir dar suprato, kad batus vis tiek reiks išsiųsti smile.gif
Valyte, 4u.gif nepykite, čia mes draugiškai smile.gif Tikrai pamokanti istorija. Išvada - jei vyras pats netikrina savo el.p., tai žmona tiesiog privalo tai daryti idant išvengtų tokių nesusipratimų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ursiuke: 21 kovo 2013 - 20:09
QUOTE(Ursiuke @ 2013 03 21, 21:08)
Tai kad baisiai atkakli moteris javarį atakavo. Daugiau kaip savaitę dusino smile.gif O jie vargšai gražiuoju prašo, atseit, ponia, nu nepažįstam mes tų draugų. Tai ne, pirkėja greitai į SM, čia mes greitai pasitariam, priaiškinam ir moteris su nauja energija puola javarį. Įsivaizduokite, jie jau beveik sutiko pinigus grąžinti žmogui, kuris iš viso ne pričiom prie tų batų, nes gi batus tai tipo visai kitas vartotojas pirko, nesvarbu, kad teisėtas vyras bigsmile.gif
Tai ką javariui beliko daryti? Griebėsi paskutinės priemonės - informavo vyrą, kad tramdytų savo žmoną. Ir dar suprato, kad batus vis tiek reiks išsiųsti smile.gif
Valyte,  4u.gif nepykite, čia mes draugiškai smile.gif Tikrai pamokanti istorija. Išvada - jei vyras pats netikrina savo el.p., tai žmona tiesiog privalo tai daryti idant išvengtų tokių nesusipratimų  4u.gif


blush2.gif doh.gif lotuliukas.gif
As juos daedziau iki tokio lygio, kad jie i mano paskutini laiska del pinigu grazinimo net neatsake, va, galvoju, hamai kokie. Bet ta pacia diena atrado vyro maila ir viska isdeste ten.
Reikejo matyt mano fizionomija, kai as tuos laiskus pamaciau..

Tikiuosi, kad batai vis gi jau buvo issiusti, pasiustu mane kartu su visa seimyna.
Atsakyti