Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 19, 21:25)
Visos čia mes šiek tiek pasiligoję  biggrin.gif Bet Jūs, jaunos mamkos, tai ir kitų ligų visokių turit - vaikams visko reikia ir norisi, savo norų gal mažiau belieka. Manasis mažylis jau užaugintas, aš galiu daugiau sau dėmesio skirti. Man tos ligos bangom užeina - pradėjau nuo knygų pirkimo, kol visur sausakimšai užkroviau, dar žurnalus moteriškus, kokie tik iš spaustuvės išeidavo, paskui pirkau kvepalus, gal virš 20 buteliukų sukaupiau - stop, perėjau prie saulės akinių, apie 15 - irgi stop, kaupiau bare alkoholį, bet baras nedidelis - vėl stop ženklas, o vat nuo batų kol kas nepasveikstu, bet kas žino, gal pasireikš naujos ligos požymiai. Čia, tikriausiai, sovietmečio deficito laikų įspaustos žymės  biggrin.gif




Tokiam kontekste tas jau nuvalkiotas rusiškas klausimas "Если я каждый день покупаю водку - я шопоголик ???" visai nekaltai skamba
hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(*Persikute* @ 2013 03 20, 17:14)
o kaip siunciate grazinamus batukus? registruotu pirmenybiniu ar paprastu bet skubiu?


Aš visada registruotu nepirmenybiniu. Į Europos šalis paprastai greitai nueina ir nepirmenybiniai, gal ilgiau kokių pora dienų, bet tos kelios dienos man neturi didelės reikšmės. 4u.gif
Atsakyti
čia toms kas lakia batuku- aš iš Fr užsakinėjau kovo 2 d. rašė, kad turėčiau gauti apie kovo 8 d., bet gavau tik šiandien:)
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2013 03 20, 18:13)
Taip ir as nesu gavusi pagal ju parasyma turejo atsiust 03.16d. bet iki siol dar nera schmoll.gif . Anksciau kai siusdavo visus per DHL tokiu nesamoniu nebudavo schmoll.gif . O kai pradejo neregistruotus siust prasidejo negavimai nebeaisku ar dar laukt ar rasyt kad pinigus grazintu g.gif
Ar dar yra kas taip ilgai negaves pagal nurodyta gavimo data?


Jei Jūsų pašte dirba sąžinigi žmonės, tai laukčiau, vieną kartą gal mėnesį laukiau, jau jie ir naujus man batus išsiuntę buvo, teko atgal siųsti. Laukčiau mėnesį 4u.gif
Atsakyti
39 dydis Clarks, 35,60eur
39

Crocs 33/34 - 13,57Eur
33/34
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 20 kovo 2013 - 19:33
Manes prasydavo laukti menesi ir tik menesiui suejus atsiusdavo naujus batus arba grazindavo pinigus.
Siaip tai kartais nieko gero, pvz lapkriti uzsisakiau zieminukus, laukiau iki Kaledu, tada dar laukiau kol atsiunte kitus pora savaiciu... Aisku, nusipirkau per ta puse ziemos kitus lotuliukas.gif

--------

Va kazko tokio labai noreciau, bet bent perpus mazesne kaina rolleyes.gif BUNKER
Atsakyti
Salamander 41 ir 41,5 -24,28eur

41 ir 41,5



Clarks 37 - 26,84
37 dydis

Vagabond 40dydis - 29,74eur
40dydis

Hoegl 41 dydis 32,08Eur
41 dydis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 20 kovo 2013 - 19:43
Gavau šiandien kovo 1 dieną užsakytą tašiuką. Pirkau paskutinį vienetą, o po kelių dienų toje nuorodoje atsirado kitoks tašiukas, tai nerimavau ar tikrai gausiu kokį užsakinėjau. Bet viskas tvarkoj, tašiukas wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2013 03 20, 21:15)
Gavau šiandien kovo 1 dieną užsakytą tašiuką.

Gražuolė thumbup.gif Mėgstu tokį modelį ir spalvą. Už kiek pagavot?
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2013 03 20, 21:47)
Gražuolė  thumbup.gif Mėgstu tokį modelį ir spalvą. Už kiek pagavot?


35 euriukus
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2013 03 20, 20:15)
Gavau šiandien kovo 1 dieną užsakytą tašiuką. Pirkau paskutinį vienetą, o po kelių dienų toje nuorodoje atsirado kitoks tašiukas, tai nerimavau ar tikrai gausiu kokį užsakinėjau. Bet viskas tvarkoj, tašiukas  wub.gif



Labai gražus thumbup.gif O koks dydis?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 20, 21:51)
Labai gražus  thumbup.gif O koks dydis?


Ačiū 4u.gif

19*19cm.
Atsakyti
Įdomūs 40 dydžio bačiukai, o ir nuolaida 80 %, man gali būti maži, o ir gėdinat čia mane, sakiau nieko nebepirksiu, arba tyliai blush2.gif
Atsakyti