Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(kregzde @ 2013 03 20, 09:47)
Jole, sročno postėlnyj rėžym  doh.gif  biggrin.gif 
Dažniausiai nešioju 39, tai Clarks imu 39,5.
P.S. nei aš tų balerinų mėgstu, bet tai užreklamavote čia tas balerinas  doh.gif



QUOTE(pumpica @ 2013 03 20, 13:19)
situ konkreciai neturiu, bet turiu daug poru visokiu clarks, visi jie 41 dydzio (UK7), peda mano 26 cm mirksiukas.gif


ačiū 4u.gif nerizikuosiu , nes man clarks įdealiausiai 41,5, o norimas belikęs 41 verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(orchidejaa @ 2013 03 20, 13:40)
ačiū  4u.gif nerizikuosiu , nes man clarks įdealiausiai 41,5, o norimas belikęs 41 verysad.gif


Geriau gal nerizikuokit, nes aš su 26,5 cm pėda 41 turiu, ilgio užtenka, bet jie siauroki, nors mano auliniai, bet panasus bato priekis į šių.
Atsakyti
Merginos negaunu batuku is Javari.de nuo kovo 5 d g.gif ta pacia diena uzskainejau dvi poras, viena jau gavau 15 d, ir kita pora uzsakineju 6 diena, irgi gavau 15 d
Gal parasyti jiems laiska g.gif Ar yra dar laukianciu tokios dienos is Javari.de?
Atsakyti
Įdomu, per kiek laiko Javaris perveda pinigus už grąžintus batus g.gif? Matau, kad vakar jau gavo siuntinį, tai kažin kada galiu tikėtis praturtėjimo smile.gif?
Atsakyti
Aš apakus, 16 dieną nunešiau grąžinamus batus į paštą, vakar pranešė, kad gavo ir daro grąžinimą pinigų, šiandien įkrito pinigai, 4 dienos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2013 03 20, 16:10)
Aš apakus, 16 dieną nunešiau grąžinamus batus į paštą, vakar pranešė, kad gavo ir daro grąžinimą pinigų, šiandien įkrito pinigai, 4 dienos  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

o kaip siunciate grazinamus batukus? registruotu pirmenybiniu ar paprastu bet skubiu?
Atsakyti
Aš siunčiu registruotu pirmenybiniu.
-------

Jole, aš apakus bigsmile.gif šitiek batų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2013 03 20, 12:00)
Laba,
vakar vakare pirkau (bent jau taip įsivaizduoju) kambarines tapkes pas vokiečius, bet negavau jokio laiško. Tai išeitų, kad pirkimas neįvyko? Sąskaitos dar netikrinau, nes darbe sėdžiu. Kai anksčiau pirkau javaryje, tai iš karto po pirkimo ateidavo laiškas, paskui pranešimas apie prekės išsiuntimą. Jei vėl atliksiu visą pirkimo procedūrą, nebus taip, kad gausiu dvi poras paskui?

QUOTE(kregzde @ 2013 03 20, 12:10)
pažiūrėkite savo akaunte ar yra užsakymas "Meine Bestellungen" ar kažkas pan.

Ačiū, Kregžde.
Pasižiūrėjau - nieko nėra, sąskaitoje irgi nenuskaityta. Kažko nedaspaudžiau.
Dabar jau viską atlikau teisingai, nes gavau el. laišką, kad gavo mano užsakymą. Lauksiu tęsinio, kaip sakoma bigsmile.gif
Atsakyti
merginos patarkite kaip su bruno premi batuku ismierom, domina aulinukai 25 cm pedai 38 ar 39 dydzio reiketu , ? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas tokius pirkot The Flexx? Idomu kaip kokybe ir dydziai ? rolleyes.gif


javari
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2013 03 20, 16:14)
o kaip siunciate grazinamus batukus? registruotu pirmenybiniu ar paprastu bet skubiu?


registruotu pirmenybiniu
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 03 20, 15:53)
Merginos negaunu batuku is Javari.de nuo kovo 5 d g.gif  ta pacia diena uzskainejau dvi poras, viena jau gavau 15 d, ir kita pora uzsakineju 6 diena, irgi gavau 15 d
Gal parasyti jiems laiska g.gif Ar yra dar laukianciu tokios dienos is Javari.de?


Taip ir as nesu gavusi pagal ju parasyma turejo atsiust 03.16d. bet iki siol dar nera schmoll.gif . Anksciau kai siusdavo visus per DHL tokiu nesamoniu nebudavo schmoll.gif . O kai pradejo neregistruotus siust prasidejo negavimai nebeaisku ar dar laukt ar rasyt kad pinigus grazintu g.gif
Ar dar yra kas taip ilgai negaves pagal nurodyta gavimo data?
Atsakyti