Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Lin1 @ 2013 03 19, 18:31)
merginos esprit valynes dydziai atitinka dydzius, su 25 cm peda 38 ar 39 dydzio reiketu? domina aulinukai


matyt nuo modelio priklauso: su 26.5 koja turiu 40 d Esprito ilgaaulius ir idealiai , nors siaip 41 mano dydis smile.gif
Atsakyti
mergaites, kai vaikus uzauginsit irgi turesit wink.gif mano jau kaip ir nemazi, bet dar daug kam reikes isleisti, kad ir vairavimo teisems, paskui studentavimas, o jau paskui... bigsmile.gif kaip prasinesiu tongue.gif

QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 19, 21:25)
... kaupiau bare alkoholį, bet baras nedidelis - vėl stop ženklas...

va sitas daiktas pas mus neuzsilaiko biggrin.gif neiseina sukaupti. pvz. nuperkamas su akcija ir kazkodel iskarto kazkokios progos atsiranda. as pas drauge arba ji pas mane virtuvelej lotuliukas.gif
Papildyta:
Klausimas: jeigu as dabar nusiperku Pretty uz kazkokia suma, nu pvz. uz 70pinigu, o po savaites jie bus pigesni. kaip tada? kai paprasysiu man grazins javaris?
o kiek laiko sita taisykle galioja? menesi? metus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 19 kovo 2013 - 23:18
QUOTE(ra2ga @ 2013 03 20, 00:20)
....po savaites jie bus pigesni. kaip tada? kai paprasysiu man grazins javaris?
o kiek laiko sita taisykle galioja? menesi? metus?

Dvi savaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2013 03 20, 00:22)
Dvi savaites  4u.gif

supratau.

idomu kokia cia kaina biggrin.gif
turiu omeny litais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 19 kovo 2013 - 23:32
gal kas jau turit būtent tokius Clarks bačiukus, gal atitinka dydį? nu labai noriu jų, bet bijau kad nebūtų pamažinti, o dedesnių nebėra , verysad.gif
http://www.javari.de...../shoppingCart
Atsakyti
Jole, sročno postėlnyj rėžym doh.gif biggrin.gif


QUOTE(orchidejaa @ 2013 03 20, 00:11)
gal kas jau turit būtent tokius Clarks bačiukus, gal atitinka dydį? nu labai noriu jų, bet bijau kad nebūtų pamažinti, o dedesnių nebėra ,  verysad.gif
http://www.javari.de...../shoppingCart


Dažniausiai nešioju 39, tai Clarks imu 39,5.


P.S. nei aš tų balerinų mėgstu, bet tai užreklamavote čia tas balerinas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 20 kovo 2013 - 09:48
Tamaris Ballerinas
Tamaris vienas ta pačia kaina smile.gif
Atsakyti
Laba,
vakar vakare pirkau (bent jau taip įsivaizduoju) kambarines tapkes pas vokiečius, bet negavau jokio laiško. Tai išeitų, kad pirkimas neįvyko? Sąskaitos dar netikrinau, nes darbe sėdžiu. Kai anksčiau pirkau javaryje, tai iš karto po pirkimo ateidavo laiškas, paskui pranešimas apie prekės išsiuntimą. Jei vėl atliksiu visą pirkimo procedūrą, nebus taip, kad gausiu dvi poras paskui?
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 03 19, 18:44)
Manau 39 būtų geriau, turėjau Esprit batelius ir su maždaug 24.9cm pėda pirkau 39 4u.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2013 03 20, 11:00)
Laba,
vakar vakare pirkau (bent jau taip įsivaizduoju) kambarines tapkes pas vokiečius, bet negavau jokio laiško. Tai išeitų, kad pirkimas neįvyko? Sąskaitos dar netikrinau, nes darbe sėdžiu. Kai anksčiau pirkau javaryje, tai iš karto po pirkimo ateidavo laiškas, paskui pranešimas apie prekės išsiuntimą. Jei vėl atliksiu visą pirkimo procedūrą, nebus taip, kad gausiu dvi poras paskui?


pažiūrėkite savo akaunte ar yra užsakymas "Meine Bestellungen" ar kažkas pan.
Atsakyti
merginos o Bruno Premi koki batuku dydi rinktis su 25 cm peda? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(orchidejaa @ 2013 03 20, 00:11)
gal kas jau turit būtent tokius Clarks bačiukus, gal atitinka dydį? nu labai noriu jų, bet bijau kad nebūtų pamažinti, o dedesnių nebėra ,  verysad.gif
http://www.javari.de...../shoppingCart

situ konkreciai neturiu, bet turiu daug poru visokiu clarks, visi jie 41 dydzio (UK7), peda mano 26 cm mirksiukas.gif
Atsakyti