Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Mote @ 2013 03 19, 10:43)
Pasikartosiu su klausimu. Gal kas turit Cafe Noir firmos batus? Kaip su ju dydziais? Atitinka?

http://www.javari.de...a...&pageCode=d

Labutis. Labai sunku patarti, pirkau vyrui is cia pat , tai sakyciau atitinka 100 procentu. O kaip su moteriskais, neaisku.
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 03 19, 13:30)
O į temą, gal kas siuntėsi Gabor batus ? Ar jie Lt parduodami ir Javarį dydžius atitinka  g.gif Lt 38 man maokas, 38,5 kaip tik, bet Javarį mano nužiūrėti pusiniai kur kas brangesni

kolege pusilgius batus pirkos 35 dydzio, ilgis jai atitiko, bet jai siauroki, siusim atgal.
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 03 19, 12:30)
O į temą, gal kas siuntėsi Gabor batus ? Ar jie Lt parduodami ir Javarį dydžius atitinka  g.gif Lt 38 man maokas, 38,5 kaip tik, bet Javarį mano nužiūrėti pusiniai kur kas brangesni

Manau, kad Gabor tiek Javari'ui, tiek salamander'iu batus gamina ant to paties kurpaliaus, todėl ir dydžiai tie patys tiks.
O pusinių dydžių kainos ir mane varo i neviltį... Kokius aulinius ar ilgaulius galiu imti ir 40. nu bet bateliai 40 po mėnesio nešiojimo krinta nuo kojos. unsure.gif
Atsakyti
Mexx 40 dydis 24 eur 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*editux* @ 2013 03 16, 16:22)
gal kas susidure su The Flexx firma? kaip dydžiai kaži? g.gif
gal kas pirko tokius?
http://www.javari.de...../shoppingCart

pasikartosiu gal vistik kas nors turi šios firmos batukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*editux* @ 2013 03 19, 13:19)
pasikartosiu gal vistik kas nors turi šios firmos batukus ax.gif

Kaip tik laukiu The Flexx batelių (pagal nurodytą terminą, jau kaip ir šiandien turėčiau gauti bigsmile.gif), tai kai jau turėsiu, galėsiu pasidalinti atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2013 03 19, 13:11)
Manau, kad Gabor tiek Javari'ui, tiek salamander'iu batus gamina ant to paties kurpaliaus, todėl ir dydžiai tie patys tiks.
O pusinių dydžių kainos ir mane varo i neviltį... Kokius aulinius ar ilgaulius galiu imti ir 40. nu bet bateliai 40 po mėnesio nešiojimo krinta nuo kojos. unsure.gif


Praeitam lape rašė, kad pvz Pretty Ballerinas su Lt parduodamais dydžiai nevisai sutampa, tai ir šitų tikėjausi blush2.gif
Na tikiuosi, kad dar atpigs mano medžiojami, nes kol svarsčiau ar pirkti už 50 jie ėmė ir iki 99 pabrango verysad.gif Dabar jau 84, bet dar ne pavasaris, tai palauksiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2013 03 18, 21:49)
na šiaip ne taip atgavau pusę savo siuntinio siųsto per vokiečių dhl, ale tik pusę  biggrin.gif  dabar kita pusė keliauja matomai paprastu paštu, tai kurios dienos siuntinius siųstus per paštą, be sekimo nuorodos gaunat?  g.gif


Mano per pašta atkeliavo du dar laukiu vieno, nors buvo užsakyta tuo pačiu kartu, tai tikiuosi tie batai nenuklys.

Pirkau pinigine Bruno Banani
(įsivaizdavau, kad bus truputi didelėsnė, o spalva neatitinka arba sumaišyta, nes pirkau citrininę, bet gavau žalią, o gal tokia ir turi būti, bet graži spalvelė ir žalia pirkau uz 15 su kapeikom)

http://www.javari.de...../shoppingCart

Užsakymas buvo 9 d.
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 03 19, 10:17)
ieškau 26 arba 26,5 dydžio sandalų berniukui už protingą kainą, jeigu kas užmatysit de, uk ar fr nepatingėkit temoje paskelbti  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Skelbimai forume draudžiami.


Tai argi čia skelbimas? g.gif prašo parašyti, jei javaryje užmatysime ką nors pigaus... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dorada @ 2013 03 19, 12:02)
Atsliepime mergina raso, kad viduje ne oda, niu velnias zino; sie Buffalo irgi simpatiski labai, bet ju neturejus as.
Siaip noreciau susirgt batu liga kaip Jolė, Ursiuke ir kt tongue.gif


Man garbė būti šalia Jolės paminėtai rolleyes.gif Man atrodo, kad visos mes čia ne be nuodėmės.

Buffalo esu pirkusi 2 poras - kartą batelius, tikrai buvo mažinti bent pusę dydžio. Antrą kartą basutes, bet nepasimokius vėl paėmiau savo dydį ir vėl buvo mažos. Žodžiu, nelabai žaviuosi aš ta firma schmoll.gif


Papildyta:
QUOTE(*editux* @ 2013 03 19, 14:19)
pasikartosiu gal vistik kas nors turi šios firmos batukus ax.gif


Laukiu the flexx pusbačių
https://www.javari.de/dp/B0084ZKC1K
turiu gauti šią savaitę, galėsiu parašyti dėl dydžio.
Atsakyti
merginos esprit valynes dydziai atitinka dydzius, su 25 cm peda 38 ar 39 dydzio reiketu? domina aulinukai
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2013 03 19, 19:31)
merginos esprit valynes dydziai atitinka dydzius, su 25 cm peda 38 ar 39 dydzio reiketu? domina aulinukai


Manau 39 būtų geriau, turėjau Esprit batelius ir su maždaug 24.9cm pėda pirkau 39 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2013 03 19, 18:31)
merginos esprit valynes dydziai atitinka dydzius, su 25 cm peda 38 ar 39 dydzio reiketu? domina aulinukai

esprit pirkau 42 dydį, pėda 27cm
tamari ir kt batų nešioju 41

tiesa aš vadovavausi dydžių lentele iš esprit eshop'o, sakyčiau atitinka pagal tą lentelę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goldfish_: 19 kovo 2013 - 21:25