Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

QUOTE(Olimpiete @ 2013 03 19, 08:16)
Gal kam pravers info:

Gavau Hogl ir Pretty Ballerinas:



Pritariu dėl abiejų, nors man balerinų dydis atitiko ir hoglai kitokio modelio, bet tikrai abeji kokybiški ir patogūs. Dėl kvapo - jei jo batai neturėtų, pusė kaifo man dingtų, nes žvėriškas malonumas juos naujus užuosti, tik dėžutę pravėrus, liesti faktūrą, čiupinėti biggrin.gif Aš visada privalau spintoje turėti bent vieną naują porą, kad absistencijai užėjus galėčiau pamti ir gauti dozę kvapo ir vaizdo blush2.gif
Vsio, nieko nesakykit, aš ligą ir pati pripažįstu (man dar su naujom knygom taip) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 03 19, 09:33)

Vsio, nieko nesakykit, aš ligą ir pati pripažįstu (man dar su naujom knygom taip) biggrin.gif



man naujos knygos irgi kvepia smile.gif tie spaustuves dazai...arba zurnalai.. biggrin.gif
O va su batais, tai nemegstu as kliju kvapo, bet uztai dievinu odos kvapa nauju rankiniu ax.gif Kad nebutu labai offtopic, tai galiu pasakyt, kad tokias Airstep basutes issiunciau atgal vien del itin stipraus kliju kvapo. Sunku net buvo patiket, kad tokius kokybiskus batus klijuoja tokia pigia smarve.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dorada @ 2013 03 18, 18:00)
Adi82, prie tokiu paciu tik juodu Clarksu atsiliepimas is LT  thumbup.gif siauresni ir lyg pamazinti  4u.gif


Taip, aš skaitau dabar. Mano pėda yra normali ir aš žinau, kad Clarks'ai yra truputį mažesni. Parašyta aprašyme, kad viduje oda, įdomu. Pažiūrėkit šiuos Buffalo, radau panašų modelį, bet kaina yra geresnė.
Atsakyti
http://www.javari.de...4...&pageCode=d
skechers vaikiški sandalai 21,5 dydis - 12,21E
Atsakyti
ieškau 26 arba 26,5 dydžio sandalų berniukui už protingą kainą, jeigu kas užmatysit de, uk ar fr nepatingėkit temoje paskelbti 4u.gif 4u.gif 4u.gif


 i 
Skelbimai forume draudžiami.
Atsakyti
Pasikartosiu su klausimu. Gal kas turit Cafe Noir firmos batus? Kaip su ju dydziais? Atitinka?

http://www.javari.de...a...&pageCode=d
Atsakyti
QUOTE(adi82 @ 2013 03 19, 09:53)
Taip, aš skaitau dabar. Mano pėda yra normali ir aš žinau, kad Clarks'ai yra truputį mažesni. Parašyta aprašyme, kad viduje oda, įdomu. Pažiūrėkit šiuos  Buffalo, radau panašų modelį, bet kaina yra geresnė.

Atsliepime mergina raso, kad viduje ne oda, niu velnias zino; sie Buffalo irgi simpatiski labai, bet ju neturejus as.
Siaip noreciau susirgt batu liga kaip Jolė, Ursiuke ir kt tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorada: 19 kovo 2013 - 11:02


Pretty Ballerinas jeigu galeciau,tai kolekcionuociau smile.gif jau vien del to, kaip preciziskai jos pagamintos, nera prie ko prikibt, viskas taip idealiai apsiuta, priklijuota, niekur jokio laselio,jokio tarpelio,jokio nereikalingo siulelio. Skaiciau kazkur, kad daug ranku darbo ju gamyboje - klijuoja rankomis, dekoruoja irgi. Dar Youtubej netgi filmukas yra. Ir pvz sitie batai neturi jokio "batu" ar kliju kvapo. Dydzio neatitinka, kiek matavausi Dolitoje, tai padariau isvada, kad reikia imti puse dydzio didesnes, labai patogios. Sito modeliuko pliusas, kad ne tik isore, bet ir vidus oda, nes daugiausia paziurejau, kad ju vidus tekstile ir dar sviesi, tai gali buti sunkoka valyti. Ir dar man asmeniskai pliusas, kad padas guma, o ne oda, nes musu gatvem oda kazin ar tinkamiausias variantas, nors Dolitoje konsultant dievagojosi, kad Pretty Ballerinas odinis padas tikrai atlaikys du sezonus lietuviskom gatvem smile.gif Pagavau uz 45 eurus. Isvis man jos kazkaip daugiau nei vien tik batai biggrin.gif
[/quote]

Sveiki, galiu ir aš pasidalinti savo patirtim dėl pretty ballerinas: iš Dolitos esu pirkus puse dydžio didesnes, nei įprastai nešioju, o iš javari.de siunčiausi savo dydžio ir, sakyčiau, atitinka (norėtųsi net kad būtų šiek tiek mažesnės) g.gif
Atsakyti
Perziurejau dvi paskutines temutes, bet neradau atsiliepimu apie siuos batukus http://www.javari.de...../shoppingCart

Gal kas pirkot ir galit parasyt kaip dydis atitinka, ar tik siaurai kojai ar ne tik..
Radau tik 3 atsiliepimus apie juos amazone..

Dekui 4u.gif
Atsakyti
Va sitos realiai labai graziai atrodo ant kojos ir laaabai patogios:
Pretty

Labai situ noriu, kovoju su noru, like tik du vnt mano dydzio, gal susimils kas ir nupirks smile.gif
Pretty1

tokios pilnai odines: Pretty2

sitos realiai labai labai grazios, bet mano dydis per brangus schmoll.gif
Pretty3

Jei yra Pretty gerbeju, tai kai kurie modeliukai neblogom kainom.
Papildyta:
QUOTE(ra2ga @ 2013 03 19, 12:21)
Olimpiete ir Jolė***
negindykit su Pretty Ballerinas, nes galiu dvieju simtu nepagailet  biggrin.gif


cia dar biski zibalo i ugni biggrin.gif
Filmukas

Filmukas1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olimpiete: 19 kovo 2013 - 12:24
QUOTE(Temidė @ 2013 03 19, 08:31)
Tai sakydama, kad man tie batai baisūs, neturėjau omenyje, kad reikia pulti aukštakulnius pirkti. Juk ir lygiapadžių ar su minimaliu kulniuku  yra dailių batelių, o tie tai tikrai kažkokie  schmoll.gif
Bet juk dėl skonio nesiginčijama 4u.gif


Plačiai kojai su aukšta keltim ir kad kaina nekąstų, patikėkit, rasti laaabai sutėtinga. Aš mielai nešiočiau kokias dailias balerinas , bet kad plačiai kojai skirtos balerinos ir basutės dažniausiai yra švelniai tariant neerotiškos schmoll.gif

O į temą, gal kas siuntėsi Gabor batus ? Ar jie Lt parduodami ir Javarį dydžius atitinka g.gif Lt 38 man maokas, 38,5 kaip tik, bet Javarį mano nužiūrėti pusiniai kur kas brangesni
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijja: 19 kovo 2013 - 12:30
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 03 18, 23:40)
Pažiūrėjau, javari sąskaitos numerio mano el.bankininkystėje irgi nerodo (kaip ir nerodo bet kokių parduotuvių, taip pat ir visokių rimi, iki, kur atsiskaičiau kortele).
O pirma dalis klausimo - jei teisingai suprantu, klausiat, ar matosi javari sąskaitos numeris perkant batus? Ne, nesimato schmoll.gif Ir niekur jo nereikia įrašinėt - jie juk automatiškai patys nusiskaičiuoja nuo nurodytos kortelės sąskaitos 4u.gif

Gal galit pacituoti originaliai kaip jie paprašė to sąskaitos numerio?
Arba, dar galvoju, jei išties reikia to numerio, tai tada gal reiktų kreiptis į banką, nes kažkur "giliau" išties turėtų matytis, į kokią sąskaitą nukeliavo jūsų pinigai mirksiukas.gif


Va Our account number you transferred to (we do *not* need your own account details), as i banka skambinau, jie negali suteikti informacijos apie parduotuves sask. Nr, kadangi sita informacija teikia tik pati parduotuve, bankas nedaro pavedimo, parduotuve pati nuskaiciuoja pinigus t.t.

Paprasiau grazinti pinigelius, vistiek batuku reikiamo dydzio jau nera pardavime. Laukiu atsakymo.

Bet taip idomu, ka as blogai padariau



Atsakyti