Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR

Parėjo Earth basutės mamai. Pasirodo, dar ir sveikuoliškos, kalorijas deginančios biggrin.gif Gal ir venoms bus į naudą. Apsiavus toks savotiškas, bet labai smagus jausmas. Mamai dar neatidaviau, bet, manau, patiks. Dirželiai iš vidaus neodiniai, dydis atitinka ar vos vos mažintas.
Atsakyti
QUOTE(vavute11 @ 2013 03 18, 14:19)
Mergaites, tikrai zinau kad kazkurioj temoj diskutavot apie sia rankine

http://www.javari.de...../shoppingCart

Kas pirkote ar nenusibaige tasyte per menesi?

Ir as tampau jau trecias menuo, ir kolkas kaip nauja smile.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 18, 19:45)
Parėjo Earth basutės mamai. Pasirodo, dar ir sveikuoliškos, kalorijas deginančios  biggrin.gif Gal ir venoms bus į naudą. Apsiavus toks savotiškas, bet labai smagus jausmas. Mamai dar neatidaviau, bet, manau, patiks. Dirželiai iš vidaus neodiniai, dydis atitinka ar vos vos mažintas.

As situ laukiu, savo uosvienei uzsakiau rolleyes.gif
Atsakyti
na šiaip ne taip atgavau pusę savo siuntinio siųsto per vokiečių dhl, ale tik pusę biggrin.gif dabar kita pusė keliauja matomai paprastu paštu, tai kurios dienos siuntinius siųstus per paštą, be sekimo nuorodos gaunat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 18, 20:45)
Parėjo Earth basutės mamai.

Man tai jos baisuokliukės ax.gif Savo mamos su tokiomis varu neišvaryčiau į gatvę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2013 03 18, 23:06)
Man tai jos baisuokliukės ax.gif Savo mamos su tokiomis varu neišvaryčiau į gatvę biggrin.gif

nuo mamos priklauso. nuo to koki darba ji dirba, koki gyvenima gyvena. mano mama "kontorine" tai pripratus prie kulnu, be kulnu jai skauda ******. o anyta tokia "turgaus bobelka" tai vaiksto su 1cm aukscio basanozkem. jai tiktu tokie. tik nieko nepagalvokit, prasau. nenorejau nieko izeisti. tiesiog mano anyta ir pasidazo, ir undaroka su bliuzkele uzsideda, bet bateliu ji neuzsideda. tikiuos nieko neizeidziau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 03 18, 17:55)
Heeeelp, uzduosiu pora labai ''protingu klausimu''..

Jus kai darot mokejima, nu surasot adresa ir sekantis puslapis, kur nors savo ranka rasot sask.Nr i kuri pervedat pinigus(matot ji kur nors)?

Gal kas nori po ranka el. bankininkyste ir galetu paziureti ar eiluteje
gavejo sask.Nr jus matot javari saskaita?

Pažiūrėjau, javari sąskaitos numerio mano el.bankininkystėje irgi nerodo (kaip ir nerodo bet kokių parduotuvių, taip pat ir visokių rimi, iki, kur atsiskaičiau kortele).
O pirma dalis klausimo - jei teisingai suprantu, klausiat, ar matosi javari sąskaitos numeris perkant batus? Ne, nesimato schmoll.gif Ir niekur jo nereikia įrašinėt - jie juk automatiškai patys nusiskaičiuoja nuo nurodytos kortelės sąskaitos 4u.gif

Gal galit pacituoti originaliai kaip jie paprašė to sąskaitos numerio?
Arba, dar galvoju, jei išties reikia to numerio, tai tada gal reiktų kreiptis į banką, nes kažkur "giliau" išties turėtų matytis, į kokią sąskaitą nukeliavo jūsų pinigai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 03 18, 22:27)
nuo mamos priklauso. nuo to koki darba ji dirba, koki gyvenima gyvena. mano mama "kontorine" tai pripratus prie kulnu, be kulnu jai skauda ******. o anyta tokia "turgaus bobelka" tai vaiksto su 1cm aukscio basanozkem. jai tiktu tokie. tik nieko nepagalvokit, prasau. nenorejau nieko izeisti. tiesiog mano anyta ir pasidazo, ir undaroka su bliuzkele uzsideda, bet bateliu ji neuzsideda. tikiuos nieko neizeidziau  4u.gif


drinks_cheers.gif Mano mamai su venomis problemos, ir apskritai aukštakulnius metė nešioti, kai metė mokytojauti, o tai buvo jau seniai. Svarbiausia - kad būtų patogu.

Beje, aš pati nemėgstu aukštakulnių blush2.gif "Kilerių" išvis neturiu nė vienų. Vsio, laukiu pomidorų pomidorai2.gif
Atsakyti
QUOTE(beieškanti @ 2013 03 18, 13:41)
Sveikos merginos,prašau Jūsų patarimo,nužiūrėjau du daikčiukus ir negaliu apsispręsti

Batai

http://www.javari.de...../shoppingCart

Tašiokas

http://www.javari.de...../shoppingCart

Prašau padėkite apsispręsti  4u.gif


tokie pat guli mano krepšely ir vis galvoju ar reikia g.gif
tašiokas man nelabai

QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 18, 23:03)

Beje, aš pati nemėgstu aukštakulnių  blush2.gif "Kilerių" išvis neturiu nė vienų. Vsio, laukiu pomidorų  pomidorai2.gif

aš tokia pat, blush2.gif auštakulniai pas mane tik išeigai, nes darbe darbo avalynė, vairuoti man su aukštakulniais nepatogu , su vaikais irgi ne, nu ir belieka tik šventiniai išėjimai aukštakulniams pravėdinti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2013 03 18, 22:06)
Man tai jos baisuokliukės ax.gif Savo mamos su tokiomis varu neišvaryčiau į gatvę biggrin.gif

hihihi.gif man irgi baisuoklines. Stai mama mano tai be kulnu net vaikscioti nemoka, kaip ji sako ja vercia atgal smile.gif O stai uosviene mano su placia peda, pati moteriske is liemens ir is stuomens (svelniai tariant), tai pas ja su ziburiu aukstakulniu nerasi, net juokingai atrodytu turbut cool.gif
Atsakyti
Gal kam pravers info:

Gavau Hogl ir Pretty Ballerinas:

Hogl

Labai patogios, atitinka dydi, oda minkstute, vidpadis paminkstintas, aukscio praktiskai nesijaucia, galeciau begiot drasiai. Spalva irgi atitinka. Kovo 8 d. pagavau uz 29 Eurus.


Pretty Ballerinas

Pretty Ballerinas jeigu galeciau,tai kolekcionuociau smile.gif jau vien del to, kaip preciziskai jos pagamintos, nera prie ko prikibt, viskas taip idealiai apsiuta, priklijuota, niekur jokio laselio,jokio tarpelio,jokio nereikalingo siulelio. Skaiciau kazkur, kad daug ranku darbo ju gamyboje - klijuoja rankomis, dekoruoja irgi. Dar Youtubej netgi filmukas yra. Ir pvz sitie batai neturi jokio "batu" ar kliju kvapo. Dydzio neatitinka, kiek matavausi Dolitoje, tai padariau isvada, kad reikia imti puse dydzio didesnes, labai patogios. Sito modeliuko pliusas, kad ne tik isore, bet ir vidus oda, nes daugiausia paziurejau, kad ju vidus tekstile ir dar sviesi, tai gali buti sunkoka valyti. Ir dar man asmeniskai pliusas, kad padas guma, o ne oda, nes musu gatvem oda kazin ar tinkamiausias variantas, nors Dolitoje konsultant dievagojosi, kad Pretty Ballerinas odinis padas tikrai atlaikys du sezonus lietuviskom gatvem smile.gif Pagavau uz 45 eurus. Isvis man jos kazkaip daugiau nei vien tik batai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olimpiete: 19 kovo 2013 - 08:17
QUOTE(Erszebeth @ 2013 03 18, 23:03)
:Beje, aš pati nemėgstu aukštakulnių  blush2.gif "Kilerių" išvis neturiu nė vienų. Vsio, laukiu pomidorų  pomidorai2.gif


O aš iš aukštakulnių irgi būtent smailianosių smailiakulnių nemėgstu, nes man batai su draivu patinka, o ten jo nelabai randu. Be to, šiuos batus mano akyse labai degradavo laisvo elgesio mergužėlės ir fyfų kultūra. Atsiprašau juos nešiojančių - prie dailiai apsirengusios, stilingos moters man jie tinka, o ir laboutinų, manolo blahnikų ar jimmy choo žudikų neatsisakyčiau, kaip labai dailus suvenyras ar lentynos puošmena praverstų... arba lovoj blush2.gif O vyro prilaikoma gal net ir kur išeičiau su jais biggrin.gif
Atsakyti
Tai sakydama, kad man tie batai baisūs, neturėjau omenyje, kad reikia pulti aukštakulnius pirkti. Juk ir lygiapadžių ar su minimaliu kulniuku yra dailių batelių, o tie tai tikrai kažkokie schmoll.gif
Bet juk dėl skonio nesiginčijama 4u.gif
Atsakyti