Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė žiemos savaitgaliui: Talinas.

QUOTE(Įdomi @ 2013 07 29, 18:42)
Dėkui, linole 4u.gif  Viską užsirašysiu, o prieš kelionę žemėlapį pasinagrinėsiu, rasim kaip nors biggrin.gif  Prisimenu, Rygoj išlipom iš autobuso ir patraukėm bet kur lotuliukas.gif Tai gerai, kad tas "bet kur" teisingoj pusėj pasitaikė biggrin.gif


Svarbu nuo stoties į teisingą pusę pasukit, o tada jau tikrai galima kur akys mato. drinks_cheers.gif

Lauksiu jūsų vasarinių pasidairymų. 4u.gif
Atsakyti
Pasigėrėjau nuotraukomis ir dabar toks jausmas, kad kitą savaitę Taliną pamatysim vėjuotą, apšerkšnijusį ir šaltą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice Ice @ 2013 08 14, 22:14)
Pasigėrėjau nuotraukomis ir dabar toks jausmas, kad kitą savaitę Taliną pamatysim vėjuotą, apšerkšnijusį ir šaltą smile.gif


Tikrai ne apšerkšnijusį. biggrin.gif drinks_cheers.gif
Jei ir bus vėjuotas ir ne saulėtas, bet bus žalias ir žydintis. thumbup.gif

Gerų įspūdžių jums. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2013 08 14, 22:47)
Tikrai ne apšerkšnijusį.  biggrin.gif  drinks_cheers.gif
Jei ir bus vėjuotas ir ne saulėtas, bet bus žalias ir žydintis.  thumbup.gif

Gerų įspūdžių jums.  4u.gif

Kam rasyti fotoreportaza, o paskui isimti foto?! g.gif
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2014 05 19, 08:52)
Kam rasyti fotoreportaza, o paskui isimti foto?!  g.gif



Niekas nuotraukų neišminėja, čia photobucket durniuoja
Atsakyti
Linole, labai gražios nuotraukos ir naudingi patarimai. Ačiū! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(korespond @ 2016 02 17, 23:18)
Linole, labai gražios nuotraukos ir naudingi patarimai. Ačiū!  4u.gif


Ačiū. 4u.gif

Ta proga, kad prikėlėte mano reportažą, perskaičiau jį ir pati. Ir ką gi - noriu ten vėl. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2016 02 18, 00:06)
Ačiū.  4u.gif

Ta proga, kad prikėlėte mano reportažą, perskaičiau jį ir pati. Ir ką gi - noriu ten vėl.  biggrin.gif


Tai jei yra noras, bus ir išvyka! Aš vykstu kovo pabaigoje, truputį gaila, kad dar ne pavasaris, bet ką padarysi, kai vaikų atostogos sudėlioja planus, juk Velykos šįmet ankstyvos. Dar kartą ačiū už įspūdžius! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(korespond @ 2016 02 19, 17:42)
Tai jei yra noras, bus ir išvyka! Aš vykstu kovo pabaigoje, truputį gaila, kad dar ne pavasaris, bet ką padarysi, kai vaikų atostogos sudėlioja planus, juk Velykos šįmet ankstyvos. Dar kartą ačiū už įspūdžius!  4u.gif


Netiek daug jums ir liko. Geros kelionės. 4u.gif

Jei antrą kartą išsiruošiu, bandysiu šiltuoju sezonu. Nes noriu pamatyti Kadriorg rūmus ir parką, užlipti į bent vieną bažnyčios smailę, aplankyti Brigitos bažnyčios liekanas Piritoje. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2016 02 19, 18:20)
Netiek daug jums ir liko. Geros kelionės.  4u.gif

Jei antrą kartą išsiruošiu, bandysiu šiltuoju sezonu. Nes noriu pamatyti Kadriorg rūmus ir parką, užlipti į bent vieną bažnyčios smailę, aplankyti Brigitos bažnyčios liekanas Piritoje.  smile.gif


Aš irgi sutinku, kad Talinas ir Estija verti aplankyti ir vasarą ar bent jau kai yra kažkiek žalumos.
Nors vykstam tik į Taliną, užklydau į Estijos temas, tai taip susižavėjau. wub.gif
Atsakyti
Po trejų metų vėl leidau ilgąjį savaitgalį Taline.
Tiesa, praeitą kartą lankytas Talinas turbūt įsižeidė pavadintas tinkančiu žiemos savaitgaliui. Todėl vietoje vasaros saulės spindulių pasiuntė lietų ir niūrius debesis. Bet nežiūrint oro, kelionė buvo puiki. Dalinuosi jos aprašymu:

Senasis Talinas;

Senasis Talinas ir parkai.

4u.png
Atsakyti
Kelias vėl nuvedė į Taliną.
Šįkart vaikščiojome po jo apylinkes.
Aplankėme Keila - Joa krioklį ir Turisalu uolas.


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 18 rugsėjo 2017 - 20:34