Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniečių kampelis (Tema-4)

Labas rytelis, merginos bigsmile.gif
QUOTE(Wild Pearl @ 2013 03 28, 07:50)
Kaip laikosi visos ir vaikučiai- pabiručiai?
Kur planuojate Šv. Vėlykas sutikti?  mirksiukas.gif

Geros dienelės user posted image

Laikausi iš paskutiniųjų- darbo pridavimo terminas jau artėja, o pastabų gavau dauuuuuug, tai kiekvieną laisvą minutę rašau, rašau, rašau....mažasis sugalvojo nebemiegot, tai keliasi rytai šeštą val doh.gif
per Velykas vyksime į sodybą, ten močiučių ir tetos komanda prižiūrės mažąjį, o aš galėsiu bent kiek atsigaut unsure.gif
Atsakyti
Smagiu Visoms Velyku 4u.gif Stipriu Marguciu bigsmile.gif
Atsakyti
Gražių Vėlykų, merginos! Nors ir nelabai pavasariškų 4u.gif Ir greičiau greičiau ta šiluma ateitų pas mus... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif
Na, nejaugi užpustė visas, kad čia taip tylu unsure.gif
Atsakyti

ax.gif
Atsakyti
Su šventėm, mergaitės newyear.gif Na ir orai.. smile.gif) Nirgunde, sveikinu su nauju darbeliu thumbup.gif Kaip sekas darbuotis? Aquarel, sėkmės pribaigiant galų gale tą diplominį, kiek čia galima kankintis wink.gif Visos kitos nesirkit ir neliūdėkit, pavasaris vis tiek ateis smile.gif
Atsakyti
Oj, darbas tai mano superinis biggrin.gif Nusispjaunu aisku penkis kartus i medi, bet kaip ir nepasigyrus biggrin.gif Viska taip kaip isivaizdavau smile.gif Ir siokia tokia Simpatija lyg ir yra.. ax.gif Nu zinot, jie, t.y. tos simpatijos tokiose netikeciausiose vietose, kad ir darbas, kartais atsiranda..

O tu Gamteka, kaip? kuom gyva?
Atsakyti
g.gum, kaip tu? senokai matyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nirgundė @ 2013 04 02, 18:53)
Oj, darbas tai mano superinis  biggrin.gif  Nusispjaunu aisku penkis kartus i medi, bet kaip ir nepasigyrus  biggrin.gif Viska taip kaip isivaizdavau  smile.gif  Ir siokia tokia Simpatija lyg ir yra..  ax.gif Nu zinot, jie, t.y. tos simpatijos tokiose netikeciausiose vietose, kad ir darbas, kartais atsiranda..

O tu Gamteka, kaip? kuom gyva?



Greit eini atlaisvint ir man darbo vietos pas jus biggrin.gif Man ir nauja simpatija nepamaišytų bigsmile.gif O aš atostogom gyva.. Nutariau balandį/gegužę kur nors šilčiau palėkt, tai dabar intensyviai svajoju apie saulę, palmę ir kokteiliuką cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gamteka @ 2013 04 02, 21:01)
dabar intensyviai svajoju apie saulę, palmę ir kokteiliuką  cool.gif

Va, tau saule, kokteiliukas vacation4.gif vacation1.gif ir bananai pakepti tourist5.gif
As ir buvau kaip ir suplanavus beveik tobulai kelione i maljorka, bet teks nukelt i rugsejo-spalio men, nes persikraustymas i nauja darba duos atostogu tik po 6 men, bet nebaisu, kaip ir sakiau - vienas malonumas tam darbe mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Labas rytas merginos

Oi kaip sunku dabar keltis,kaip valanda persukta dabar blink.gif
Labai jau greitai prabego tos sventes....net nepastebejau kazkaip smile.gif
Kaip jus gyvuojat?smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, merginos ax.gif
QUOTE(Gamteka @ 2013 04 02, 17:36)
Aquarel, sėkmės pribaigiant galų gale tą diplominį, kiek čia galima kankintis wink.gif


Nedėkosiu, nes po to nepasiseks biggrin.gif jau po truputį matau šviesą tunelio gale- darbą turiu atiduoti po dviejų sav, tai dabar kas tris dienas siunčiu dėstytojai ir vis tobulinu, tobulinu, tobulinu doh.gif
QUOTE(Nirgundė @ 2013 04 02, 17:53)
Oj, darbas tai mano superinis  biggrin.gif  Nusispjaunu aisku penkis kartus i medi, bet kaip ir nepasigyrus  biggrin.gif Viska taip kaip isivaizdavau  smile.gif  Ir siokia tokia Simpatija lyg ir yra.. ax.gif Nu zinot, jie, t.y. tos simpatijos tokiose netikeciausiose vietose, kad ir darbas, kartais atsiranda.

bigsmile.gif Oho kaip greit susisukai. Šaunuolė thumbup.gif

QUOTE(g.gum @ 2013 04 03, 06:33)
4u.gif  Labas rytas merginos

Oi kaip sunku dabar keltis,kaip valanda persukta dabar  blink.gif
Labai jau greitai prabego tos sventes....net nepastebejau kazkaip smile.gif
Kaip jus gyvuojat?smile.gif

Man ta valanda irgi imušė iš vėžių, o dar vaikas pradėjo nuo pat pirmos dienos pagal naują laiką gyvent doh.gif
Atsakyti