Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniečių kampelis (Tema-4)

QUOTE(Nirgundė @ 2013 03 20, 09:31)
Hey Hey Hey  000054.gif Einam Sniego senio lipdyt i kiemus  megalol.gif
Mergytes, ziuekit, kad neuzpustytu Jusu  drinks_cheers.gif

Nu bet kaip atsibodooooooo tas sniegas doh.gif kad netirpsta sniegas ir šalta, tai dar galiu pakęsti, nu bet kam naujo sniego priverst reikėjo schmoll.gif
Atsakyti
As siandien zadejau vaziuot i avalynes taisykla, savo pavasariniu bateliu pasikalt biggrin.gif
ai, gal kita savaite lotuliukas.gif
Atsakyti
siaubas ir sniegas verysad.gif
atsibodo noriu silumos biggrin.gif
Atsakyti
Nu bet jus man pasakykit - KO mes lauksim kai tas Pavasaris Ateis?? ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nirgundė @ 2013 03 20, 09:43)
As siandien zadejau vaziuot i avalynes taisykla, savo pavasariniu bateliu pasikalt  biggrin.gif
ai, gal kita savaite  lotuliukas.gif

Nevažiuok, o tai tada pavasaris tikrai neateis biggrin.gif aš va, spintą išsivaliau, pasiruošiau pavasirines kolekcija ir matai, kas nutiko biggrin.gif

QUOTE(Nirgundė @ 2013 03 20, 09:47)
Nu bet jus man pasakykit - KO mes lauksim kai tas Pavasaris Ateis?? ax.gif  thumbup.gif

Vasaros, o vasara dejuosim, kad kaaaarštaaaaa ir norim sniego balto balto biggrin.gif
Atsakyti
kad jau tokia tema uzvedet biggrin.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
sveikos...
na kas kalbejo apie pirtis tai mano abu padaziukai mielai pirtinasi, siemet Liepai ir ant sniego leidom isbegti po pirties, maziui tik i veseni kambari isnesem, o tetis lindo i tvenkini...
pas mane siandien tris val elektros nebuvo kazka tvarke tai dabar saldytuva eisiu valyt
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 03 20, 10:32)
aš va, spintą išsivaliau, pasiruošiau pavasirines kolekcija

Nagi nagi, i ko pas tave ten geresnio? biggrin.gif Kaip as megstuuuuuu po spintas, ypac svetimas, prasieiti, nes sava, tai ta pati - vis ner ka apsirengt nors tu ka doh.gif As siandien vistiek nepasidaviau ziemai - nusipirkau ryskiai oranzinius marskinius, tokius languotus su visokiom raudonom ir kitokiom ryskiom spalvom mirksiukas.gif Ryt i arba apsidesiu tongue.gif

QUOTE(Antandraja @ 2013 03 20, 10:48)
kad jau tokia tema uzvedet  biggrin.gif

Kas pas tamsta geresnio, papasakok apie save kanors, ka? rolleyes.gif

QUOTE(indvai @ 2013 03 20, 12:50)
siemet Liepai ir ant sniego leidom isbegti po pirties, maziui tik i veseni kambari isnesem, o tetis lindo i tvenkini...

Oj, jeee!! Smagumelis thumbup.gif
Indvai, Tavo postai man tokie liudni atrodo, nzn, gal tik atrodo, bet manau tau reikia prasiblaskyt - palauks tie saldytuvai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2013 03 20, 12:50)
sveikos...
na kas kalbejo apie pirtis tai mano abu padaziukai mielai pirtinasi, siemet Liepai ir ant sniego leidom isbegti po pirties, maziui tik i veseni kambari isnesem, o tetis lindo i tvenkini...
pas mane siandien tris val elektros nebuvo kazka tvarke tai dabar saldytuva eisiu valyt

kaip idomu bigsmile.gif kaip ten su tom pirtim ir maziu pratinimu reikia daryt.. g.gif pas mus i pirti pro lauka reikia eiti, ten malkom kurenama pirtike, su prieskambariu. i kiek laipsniu prikaitinta vedat? nuo kokio amziaus pratinot? g.gif

QUOTE(Nirgundė @ 2013 03 20, 12:58)
Kas pas tamsta geresnio, papasakok apie save kanors, ka?  rolleyes.gif

ai, kad nieko idomaus.. net nzn, ka ir papasakoti, pasibaigiau magistra 2010m, apsigyniau jau su 1men dukyte ant ranku, pabugau darbo paiesku ( blush2.gif ), ir sumasciau, kad galim antra atzalele turet, o tada jau ramiakas del vaikeliu (kuriam laikui lotuliukas.gif ). tai va ir sedziu namie jau 4m doh.gif pavertejauju namie, bet jau kuris laikas ir to nebedarau.. nerandu laiko (nenoriu rast gal ax.gif ) na bet kokiu atveju, laukia pokyciai . jau greit..
Atsakyti
QUOTE(Nirgundė @ 2013 03 20, 12:58)
Nagi nagi, i ko pas tave ten geresnio?  biggrin.gif  Kaip as megstuuuuuu po spintas, ypac svetimas, prasieiti, nes sava, tai ta pati - vis ner ka apsirengt nors tu ka  doh.gif As siandien vistiek nepasidaviau ziemai - nusipirkau ryskiai oranzinius marskinius, tokius languotus su visokiom raudonom ir kitokiom ryskiom spalvom  mirksiukas.gif  Ryt i arba apsidesiu  tongue.gif

Nu kas geresnio- patalpinau nauja trumpa geleta smagu sijona, spalvotus dzinsus ir maikute pusilge prie ju bigsmile.gif i garbinga vieta iskeliau mamos darytas ir padovanotas sukneles wub.gif vis zadu jum pasirodyt su jomis blush2.gif
Is aprasymo tavo marskinukai skaniai atrodo bigsmile.gif

QUOTE(Antandraja @ 2013 03 20, 13:22)
kaip idomu  bigsmile.gif kaip ten su tom pirtim ir maziu pratinimu reikia daryt..  g.gif pas mus i pirti pro lauka reikia eiti, ten malkom kurenama pirtike, su prieskambariu. i kiek laipsniu prikaitinta vedat? nuo kokio amziaus pratinot?  g.gif

As savo mazaji i pirti nesiaus gal 7 men. Ejom i pravesusia pirti, kad pirmam kartui nebutu per daug. Paruosiau vonele su drungnu vandeniu. Pirmiausiai sudrekinau kojytes, tada isodinau. Vaikas buvo patenkintas- dairesi, zaide su vandeniu, buvo smagus. Pasedejo gal 5 min. Po to aprengiau ir siltai suvyniota, nes buvo ruduo, vyras parsinese namo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 03 20, 14:01)
vis zadu jum pasirodyt su jomis blush2.gif

Ei, prisierzinai ir nesirodai, mars fotosesijos daryt ploja.gif
Nagi nagi, praeisi cia pas mus po podiumu, nors ir virtualiai, bet uzskaitom smile.gif

Dzinsiuku spalvotu ir as noriu!!! bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Kol atradau temą doh.gif


Aš užsikasusi darbu ir magistriniu. Taip sunkiai einasi, liko mėnuo... Guodžiuosi, kad po to bus atokvėpis ir ilgos atostogos smile.gif

Pavasario laukiu kaip nežinia ko. Taip smagu buvo, kai buvo kiek atšilę: saulutė, šilumos kiek, net linksmiau gyvent smile.gif
Atsakyti